poster1-copy

b-1

b21

مشخصات کاندیدای شورای اسلامی شهر بندر انزلی:

نام و نام خانوادگی: عباس محمدی صیاد  کد: ۱۴۶۴ 

======================================

انزلی کلاب: این فرصت تبلیغ  به صورت رایگان برای همه کاندیدهای شورای شهر بندر انزلی یکسان بوده و همه عزیزان میتوانند از طریق آدرس ایمیل :info@anzaliclub.ir و یا از طریق قسمت نظرات این سایت مطالب خود را ارسال فرمایند، ضمنا برای ضمیمه کردن تصاویر تبلیغاتی میتوانند از طریق ایمیل و یا از همین  قسمت نظرات سایت نیز اقدام فرمائید. حجم مطالب تبلیغاتی و تعداد تصاویر بر عهده خود کاندیدهای محترم خواهد بود اما تنها این مطالب در قالب یک مطلب قابل ارائه میباشد.

اصلاح فرد؛ اصلاح جامعه است 

با حضور آگاهانه در انتخابات شورای شهر آینده شهرمان را خودمان رقم بزنیم 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

مهندس صیاد عزیز، در مطالبتان به مشارکت دادن نخبگان و مردم اشارات به جایی داشته اید، نظر شما در خصوص جلسات غیر علنی شورای شهر بندر انزلی بر خلاف قانون چیست ؟ اگر رای بیاورید درب شورای شهر انزلی بر روی مردم گشوده خواهد شد یا خیر ؟ برای شما آرزوی موفقیت دارم …

پاسخ

guilak

گیلک

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

برای همه کسانیکه هدف و انگیزه ای جز خدمت صادقانه به ایران عزیز بخصوص انزلی ندارند ارزوی سلامتی و موفقیت دارم.مصداق عینی وکامل انها بدون تردید برادر عزیزم شاهین هستند.پیگیریها و پشتکار مثال زدنی ایشان اشک شوق بر چشم دوستداران این شهر محروم جاری میکند.امیدوارم به همه ارزوهایشان در زندگی خصوصی خود وبرای شهر انزلی برسند .

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۱۸:

گیلک عزیز از لطف شما بی نهایت سپاسگذارم، انزلی کلاب به دوستان همراه با دانشی چون شما به خود میبالد. ضمن آنکه بنده یکی از سربازان شهرم انزلی هستم و برداران عزیز پرتوانی چون رضا نویدی و مجید لاهوری شیر بچه های انزلی پیگیر مطالبات به حق مردم شهرمان خواهیم بود. بدون شک پس از خدمت به وطن به شهرم انزلی بسیار علاقه مندم و به هر جای دنیا که برسم وصیتم این است که حتما بدنم در خاک انزلی دفن گردد تاجزئی از خاک انزلی در کشور عزیزم ایران باشد و بس …

گیلک پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸:

تلاش همراهانتان هم به راستی قابل ستایش است.امیدوارم روزی شهر انزلی دوباره پر شود از شیرمردان و شیرزنان غیوری که با بیتفاوتی و ظلم پذیری بیگانه باشند و کسی را زهره ظلم و تعرض بر مردمان شریف و به خاک پاک شهرمان نباشد.

arash arash

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

حمایت از کشاورزی دام پروری….
زیبایی شهر
ما داریم عقب میفتیم از شهر های حتی متوسط کشور
به امید موفقیت

پاسخ

amspso

amspso پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۰۰:۵۸:

سلام دوست عزیز آرش آرش . حمایت از امر کشاورزی و دامپروری یک عزم جدی را می طلبد که انشاله شورای شهر بتواند با برنامه های حمایتی از شوراهای روستاها نسبت به رفع معضلات آنها اقدام کند . اما درمورد عدم پیشرفت شهرمان باید اذعان داشت که واقعیتی انکارناپذیر می باشد . انشاله مردم شهرمان اینبار منطقی و علمی برای انتخاب اعضای شورای شهر دوره چهارم اقدام کنند تا با دادن یک روح جدید به این نهاد مردمی یک گروه یک دست متخصص کاردان برای مدیریت شهری مدرن با چشم اندازی روشن تشکیل شود که بتواند با تعهد و دلسوزی و بدور از گرایش های سیاسی نسبت به تحقق مطالبات شهروندان اقدام کنند . عباس محمدی صیاد

arash arash پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۴۸:

موفق باشید
کاملا موافقم
انشا ا…. همه بیدار شویم و همت کنیم.

ramin

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

خواهشا بعد از انتخاب برای راهبرد کارهایتان کمی گوش شنوا از مردم داشته باشید
به خدا ما هم در این شهر با شورا و مسئولین شریک هستیم.
اصلا نظر بدییییم نخواستین گوش کنین هم قبول.

پاسخ

amspso

amspso پاسخ در تاريخ خرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۲۴:

رامین عزیز سلام ، ببینید شورا در صورتی می تواند کلمه ی شورا را یدک بکشد که درآن اتخاذ تصمیم و انتخاب راهبردها با مشارکت حداکثری و با خرد جمعی صورت پذیرد پس بنابراین وقتی که در دل شورا یک مرکز مطالعات و پژوهش وجود داشته باشد می تواند هم محیطی فراهم شود برای ارائه نکته نظرات و پیشنهادات و هم منتج به ایجاد اشتیاق بیشتر مشارکت شهروندان و نیز همسویی خادمان با آنان شود . عباس محمدی صیاد

amspso

amspso

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

با سلام خدمت دوست گرامی ، اگر قرار است که این تشکل مردم نهاد ( شورای شهرمان ) برای تحقق مطالبات حقوق شهروندی مردم شهرمان درراستای توسعه مدیریت شهری که در نهایت آسایش ، رفاه ، اشتغال و منزلت را بهمراه داشته باشد باید در وحله اول خود ، شجاعانه تمام قوانین و مقررات را اجرا نماید که این یعنی ایجاد اشتیاق برای جلب بیشتر مشارکت همه شهروندان شهرزیبایمان .

پاسخ

مهدي

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

آقای محمدی صیاد با سلام
اگر امکان دارد برنامه های خودرا جهت حفظ تالاب و کنارگذر انزلی بیان نمایید.
باتشکر

پاسخ

علي ميانه اي

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

با سلام
اگر شما بعنوان نماینده شورا منتخب شدید چه برنامه ای برای آسفالت و بازسازی خیابانهای شهر . مخصوصآ سی متری و پاسداران که از خیابانهای پر تردد و مهم شهر ما هستند دارید؟

پاسخ

علي فروزان

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

با سلام خدمت شما
لطفا نظر خود را در مورد جاده گنار گذر اعلام فرمایید

پاسخ

ali mianeee

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

با سلام .. آقای محمدی با توجه به غنی بودن امکانات طبیعی در حوضه شهر انزلی. شما چه تدابیری جهت جذب گردش گری و توریست خواهید داشت؟

پاسخ

amspso

amspso پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۰۹:

سلام دوست عزیز علی میانه ای . شهر ما شهریست با قابیلت های فوق العاده ، اما افسوس از یک طرف مرگ تدریجی تالاب زیبای بین المللی و از طرف دیگر نابودی سواحل مسطح خوب انزلی و همچنین عدم استفاده از داشته های فعلی توریسم پذیر ، اگر تالاب انزلی احیا و محیط زیست آن حفاظت شود و حتی با آزاد سازی حریم ساحل زیبای انزلی و انجام پروژه های لازم جهت جذب گردشگر خارجی و داخلی می تواند مستقیم بر اقتصاد شهری موثر شود و این یعنی اشتغال زایی برای جوانان .

رضا گيلاني

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

با سلام. آقای عباس محمدی برنامه شما برای ورزش شهرمان انزلی و باشگاه ملوان چه میباشدو همچنین برای تفریحات سالم مردم شهرمان چه برنامه هایی دارید؟

پاسخ

amspso

amspso پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۵۹:

سلام دوست عزیز رضا گیلانی . مدیریت باشگاه ملوان بزرگ می بایست بی ریا عمل کند و از پتانسیل های به حق بومی شهروندان استفاده کند چه در زمینه سرمایه گذاری و چه در زمینه های مختلف ، باشگاه ملوان یک تیم با ریشه مردمی است و برای همین هست که تا کنون پایدار مانده است چونکه با دل مردم غیرتمند شهرش ارتباط تنگاتنگی دارد پس بنابراین لازم است برای رسیدن به تیمی قدرتمند یک مدیر مدبرمردمی بی ریا در راس امور قرار بگیرد . اما در مورد تفریحات سالم برای شهروندان لازم است فضا را برای سرمایه گذاری سرمایه داران باز کرد و از کسب منافع فردی و جناحی دست برداشت تا اشتیاق لازم برای مشارکت سرمایه گذاران ایجاد شود چراکه شهر ما شهریست که سرمایه گذار دراین زمینه هرچقدر هزینه بیشتر بکند صرفه بیشتری خواهد کرد .

علي گل اقا

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

سلام ابای
تی برنامه. برای امی پر و ماران جایی که بتاند. ارامش بدارد. و استراحت بکوند چی ایسه
جان قربان

پاسخ