با نام و یاد خدا
انزلی با رای تو با سعی من میشود آبادتر همشهریم

باعرض سلام و نهایت احترام:
اینجانب بهاره مهدیزاده درسال ۱۳۶۱ درخانواده ای معتقد و متدین دربندرانزلی بدنیا آمدم. پدرم از ایثارگران ۸ سال دفاع مقدس و مادرم فرهنگی و خواهر شهید گرانقدر رضا فلاح احمدیزاد می باشند.
در دوران تحصیلات همواره از دانش آموزان اول ، ممتاز بوده و در ادامه، تحصیلات دانشگاهی خود را ابتدا در مقطع کارشناسی در رشته مهندسی عمران دانشگاه تبریز (مهمان به بندر انزلی ) و سپس مقطع کارشناسی ارشد در رشته مهندسی عمران – سازه در دانشگاه گیلان به پایان رسانده ام.
در حال حاضر مدرس دانشگاه علمی کاربردی، دانشگاه گیلان ، دانشگاه مهرآیین و همچنین طراح سازه های صنعتی و ساختمانی و ناظر پروژههای عمرانی میباشم.
با توجه به مقطعی بودن تحصیلات اندوخته های آموزشی و اجرایی مبتنی بر اصول شهر و شهر سازی،سوابق اجرایی و نظارتی فراوانی را در کارنامه کاری خود دارم.که امیدوارم بتوانم از این تجارب در راه خدمت با تعهد به همشهریان فهیمم استفاده کنم.

افتخار میکنم که انزلیچی هستم و در ضمن کاندیدایی مستقل هستم و وابسته به هیچ گروه یا جناح سیاسی خاصی نمی باشم و معتقد هستم باید چار ه ای اندیشید برای کمک به نسل آینده نیاز به کمک همه متخصصین با دانش روز نیاز مندیم . با تمام ارزشی که برای کاندیدای محترم قائل هستم امیدوارم منافع شخصی خود را فدای آینده کودکانمان ننمایند ……

bahare mehdizade1

  • برنامه های آینده

جذب سرمایه گذار برای تبدیل شهر توریستی بندر انزلی به قطب توریستی و گردشگری با توجه به سوابق تاریخی ودر نتیجه اشتغال زایی
انجام کارهای زیر بنایی و زیر ساختی , در کنار توجه به زیباسازی جهت رفع مشکلات شهری
تشویق و ترغیب سرمایه گذاران بومی و غیر بومی برای ساخت بیمارستان های خصوصی و مراکزتفریحی کودکان و پارک بازی
تلاش برای تبدیل انزلی و غازیان به ۲ منطقه شهرداری برای تخصیص بهتر بودجه های شهری
تلاش در جهت ارتباط  با مسؤولین ارشد استان و کشوربرای  جدب حداکثر بودجه های استانی و کشوری
توجه به مسایل بهداشتی مخصوصا تغییر محل انباشت زباله در خارج از شهر و ایجاد مشوق برای تفکیک زباله از مبدا
توجه به اهمیت احیای تالاب انزلی به عنوان میراث شهر و پیگیری آن
اتخاذ تدابیر جهت منطقی کردن بهره برداری از منطقه آزاد انزلی به نفع مردم انزلی
توجه اساسی به افکار مردم واحترام به شیوه زندگی انها و تلاش برای حفظ تاریخ انزلی و خفظ آثار تاریخی
توجه به طرح تفضیلی و جامع شهری و بافت فرسوده شهر
توجه ویژه و حمایت از افتخارآفرینان شهر در عرصه علمی ، ورزشی،هنری و….
راهکارهایی برای آزادسازی حریم ساحل جهت استفاده عموم مردم از این امکان خدادادی

بهبود مدیریت عبور و مرور ناوگان عمومی شهربندر انزلی ،حمل ونقل سریع و ایمن وارزان در جهت کاهش ترافیک با گسترش شهر به حاشیه
فراهم نمودن امکانات رفاهی مناسب برای بازنشستگان، جانبازان و معلولین و سالمندان عزیز
ایجاد ستاد بحران موثر و مدیر برای مقابله با حوادث طبیعی ازجمله برف و زلزله
یادمان باشد برای زندگی کردن در شهری آباد و زیبا نباید بی تفاوت باشیم شهر ما محل آمال و آرزوهای ما و فرزندانمان است. صدای زمین صدای وجدان ماست که میگوید من متعلق به نسل بعد هم هستم،در این بین اعضاء شورای اسلامی شهر به عنوان منتخبان و خدمتگزاران مردم با تمام توان و ظرفیت هم قسم و مطمئن باید به برنامه ریزی در ارائه‌ی خدمات مطلوب به مردم شهر بپردازندو مسلماً اجرای این مهم جزعزم و اراده‌ی تمامی مدیران و مسئولین شهری و حمایت وکمک مردم انجام پذیر نخواهد بود. مطمئن هستم همشهریان فهیم ما از این فرصت برای سپردن امور شهربه دست افراد صالح و صادق که میتوانند نقش عمدهای در حل مشکلات شهری و توسعه شهر داشته باشند نهایت بهره را خواهند برد .

یقین دارم که مردم انزلی و غازیان به اقتضای بزرگواری و کمال لطف خود ، پذیرای عرض ارادت اینجانب خواهند بود وامیدوارم به امید خدا و پشتیبانی همشهریان عزیزم در پاسخگویی به اعتماد آنها تمامی سعی و همتم را در راه رسیدن به هدف مشترک خدمت با جدیت بکار گیرم. در نهایت از حسن توجه و حمایت مردم خون گرم بندر انزلی و غازیان کمال تشکر را دارم و از همشهریان عزیزم برای حضور در سخنرانیها و جلسات حضوری در ستادها و مکانهای مشخص شده دعوت به عمل می آورم

مرا عهدی است با جانان که تا جان در بدن دارم

 هواداران کویش را چو جان خویشتن دارم

 فرزند انزلی 

بهاره مهدیزاده

مشخصات کاندیدای شورای اسلامی شهر بندر انزلی:

نام و نام خانوادگی: بهاره مهدیزاده کد: ۱۴۷۲

======================================

انزلی کلاب: این فرصت تبلیغ به صورت رایگان برای همه کاندیدهای شورای شهر بندر انزلی یکسان بوده و همه عزیزان میتوانند از طریق آدرس ایمیل :info@anzaliclub.ir و یا از طریق قسمت نظرات این سایت مطالب خود را ارسال فرمایند، ضمنا برای ضمیمه کردن تصاویر تبلیغاتی میتوانند از طریق ایمیل و یا از همین  قسمت نظرات سایت نیز اقدام فرمائید. حجم مطالب تبلیغاتی و تعداد تصاویر بر عهده خود کاندیدهای محترم خواهد بود اما تنها این مطالب در قالب یک مطلب قابل ارائه میباشد.

اصلاح فرد؛ اصلاح جامعه است 

با حضور آگاهانه در انتخابات شورای شهر آینده شهرمان را خودمان رقم بزنیم 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

سلام سرکار خانم مهدیزاده، در اهدافتان به موارد خوبی نظیر بهره برداری از منطقه آزاد اشاره داشتید و مطمئنا شهر انزلی از مزایای بسیاری در اطراف خود برخوردار است که رسیدن به توسعه پایدار را عینیت خواهد بخشید.
ضمنا اشاره به بیمارستان هم بسیار به جا و درست بود زیرا بسیاری از عزیزان در شهر ما در مواردی نظیر وضع حمل مجبور به ترک شهر انزلی هستند آنهم به علت امکانات و خدمات ضعیف بیمارستان انزلی که نیازمند رسیدگی است. برای شما صمیمانه آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم در صورت انتخاب برای باز کردن درب شورای شهر بر روی مردم انزلی و رسانه ها گام بردارید که کوچکترین و مهمترین خدمت به شهر انزلی است.

پاسخ

مسلم عبدالهی

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

سلام … کارهایی که عنوان نموده اند بعضا نمایندگان شهر و حتی رئیس جمهوری نتوانسته انجام دهد … پس بهتر است شعار ندهیم.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۰:۰۴:

مسلم عزیز نظر شما نشان دهنده عدم شناخت کامل شما از وظایف شورای شهر است وقتی اعضای شورای شهر تهران شبانه شهردار ری را به زندان می اندازند و از استاندار تهران شکایت میکنند. شورای شهر انزلی با اختیارات بالای خود به مراتب از نماینده شهر در مسائل و مدیریت شهری مهمتر است. لطفا مقالات موجود در صفحه اصلی مربوط به شورا ها را مطالعه و با آگاهی بیشتر مشارکت داشته باشید.

باران پاسخ در تاريخ خرداد ۲۲ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۴:

من هم کاملا با نظر حضرتعالی موافقم. امیدوارم به نام تبلیغات، کاندیداها دچار جو زدگی مفرط نشوند. و یادشون باشه که دوره نمایندگی در شورا فقط ۴ ساله و ایشون تنها یک نفر از ۱۱ نفر هستند

guilak

گیلک

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

سلام و درود خدمت سرکار خانم مهدیزاده.تبریک به خاطر اینکه به اهداف و برنامه های خود بسیار دقیق و صادقانه اشاره فرموده اید.گفتم شاید برای ترافیک شهرمان هم برنامه ای داشته باشید.اینجانب فکر میکنم با توجه به وضعیت جغرافیایی خاص انزلی و کمبود فضای سرزمینی ان ایجاد شبکه مونوریل برای شهرمان بسیار مناسب باشد.هم اکنون در شهر قم مشغول احداث و راه اندازی هستند.امیدوارم این پیشنهاد بنده برای انزلی بلند پروازانه و تخیلی تلقی نشود.برای شما و همه کسانیکه قصد خدمت صادقانه به انزلی دارند ارزوی سلامتی و موفقیت می نمایم.

پاسخ

arash arash

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

به امید موفقیتتان در این انتخابات
اهداف زیبایی در سر دارید.
امیدوارم که کارشناسانه و قابل دسترس باشد از نظر خودتان. و همچنین کمک ما مردم
در مورد امتیاز منطقه آزاد و چشم داشت شدید همسایگانمان به این قسمت بیشتر توجه داشته باشید که داریم قسمت شرقی شهرمون رو به کل از دست میدیم.

پاسخ

ramin

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

پیشرفت و ابادانی حق ماست که ازش دور بودیم تا الان

امیدوارم رای بیارین و برای رسین انزلی به حق واقعیش تلاش لازم را انجام بدهیییید

پاسخ

guilak

گیلک

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

بارها دوستان در انزلی کلاب گفته اند که شهر ما باید از سمت شرق گسترش یابد تا مشکلات احتمالی اینده شهر ما منتفی گردد.درست گفته اند باید جهت رفاه حال مردم مرکز استان هم که شده تا بازار بزرگ ماهی که بین رشت و خمام ساخته شده امتداد داشته باشد.تا برادران رشتی ما بتوانند به راحتی در عرض چند دقیقه حتی پیاده یا با تاکسی به انزلی بیایند و ماهی تازه خریداری و نوش جان کنند.وگرنه اگر ما یک قدم عقب نشینی کنیم بعضیها ناجوانمردانه و با بی انصافی دو قدم پیشروی خواهند نمود.

پاسخ

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

سلام خانم مهدی زاده
امیدوارم موفق باشید و امیدوارم یازده جوان خوش فکر به مانند شما در شورای امسال داشته باشیم
برنامه های بسیار خوبی بود که یقیناً از تجربه تحصیلی شما برمیاد
اما یکسری مسائل دیگه هم هست که امیدارم نسبت به اونها هم اعلام موضع کنید : به طور مثال اینکه شورای اسلامی فعلی بر خلاف قانون جلسات علنی برگزار نمی کند و نمی کرده و اصلا هم نسبت به تقاضای گروهی از اهالی و مردم و جوانان جواب مثبت نشان ندادن ، اگر به امیدخدا جنابعالی مورد تایید مردم انزلی قرار گرفتید چه موضع گیری خواهید کرد ؟
سوال بعدی اینکه جنابعالی به عنوان یک مهندس عمران و استاد دانشگاه آیا پروژه دروازه ماهی شهرستان را تایید می کنید ؟ آیا این سازه توجیه فنی و اقتصادی دارد ؟

پاسخ

a.n.z

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

ممنون از شما برنامه های خوبی ارایه کردید ، امیدوارم پس از انتخاب هم پیگیر وعده هایتان باشید

پاسخ

بابایی

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

احسنت . خانم مهدیزاده با این که جوان هستید ولی با برنامه وارد عرصه شدید . امیدوارم اگر توان و انگیزه اجرایی کردن این برنامه ها را نیز دارید توسط مردم برگزیده شوید . رای من یکی را که دارید !

پاسخ

مسلم عبدالهی

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

سلام دوباره .
=====
انزلی کلاب: مسلم عزیز، میتوانید از طریق ایمیل info@anzaliclub.ir با ما در ارتباط باشید تا پاسخ سوالتان را کامل ارائه دهیم. نقد شما نه تنها وارد نیست بلکه بیشتر جنبه تخریبی دارد پیشنهاد میکنیم قانون مقررات اجرایی انتخابات را نیز مطلعه فرمائید. امیدواریم با نقد و سوالات سازنده از شرایط موجود و فضای سالم پرسش و پاسخ برای آشنایی بیشتر با نقطه نظرات کاندید ها بهره ببرید تا سایرین نیز از نظرات شما بهره مند گردند. با تشکر از شما …

پاسخ

هومن

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

باسلام
سرکارخانم مهدیزاده جای خوشحالی استکه امروز شاهد حضور جوانانی تحصیلکرده و دلسوز در میدان رقابت های انتخاباتی هستیم . اما این نکته را مورد توجه قرار می دهم که در برنامه های پیشنهادی خویش مواردی به چشم می خورد که به نظر میرسد بهتراستکه کمی بیشتر مورد ارزیابی قرار گیرند:
۱ تلاش برای تبدیل انزلی و غازیان به ۲ منطقه شهرداری برای تخصیص بهتر بودجه های شهری
یادآور می شوم که هم اکنون این دو ناحیه از یکدیگر جدا و توسط دو شهردار اداره می شوند.
۲ تلاش در جهت ارتباط با مسؤولین ارشد استان و کشوربرای جدب حداکثر بودجه های استانی و کشوری
این مسئله نه در توان عضو شورا بلکه در توان ریاست شورای شهر هم نمی باشدبلکه پی گیری بودجه برعهده نماینده و فرماندار است و بودجه توسط فرمانداری در میان ادارات شهرستان توزیع می شود.
۳ اتخاذ تدابیر جهت منطقی کردن بهره برداری از منطقه آزاد انزلی به نفع مردم انزلی
در اینخصوص به عرضتان میرسانم که بحث منطقه آزاد و دخالت در روند اجرایی آن و بهره وری آن نه در حد شورا و نه نماینده و نه استاندار است چون منطقه آزاد جدای از سرزمین مادری بوده و مستقیما زیر نظر رییس جمهور اداره می شود
در پایان آرزوی موفقیت برای شما و تمامی جوانان دلسوز شهرم دارم

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۱۸:۱۷:

هومن جان چه کسی گفته منطقه آزاد جدای از سرزمین مادری بوده ؟ مگر خدای نکرده نیروهای بیگانه به این منطقه حمله ور شده اند. وقتی نماینده های رشت برای افتتاحیه های منطقه ازاد بیشتر از مسئولین انزلی مشارکت دارند و اگر با تلاش در تغییر در تقسیمات کشوری تلاش میکنن که چند قدم دیگر هم که شده بیشتر از منطقه آزاد سهم داشته باشند یعنی مسئولین شهر ما بی عرضه هستن برادر.
مگر بدون موافقت شورا به نمایندگی مردم و نماینده تغییری در تقسیمات کشوری صورت میگیره ؟ شهر انزلی به جای دروازه ماهی باید به سمت شرق گسترش داده بشه، اگه به منطقه نامجو نمیرسن و به جاش دروازه ماهی براش تصویب میکنن که بودجه ش استانی تامین شده این چه معنی میده ؟ با افزایش جمعیت بودجه هم افزایش پیدا میکنه و ربطی به زور نماینده نداره و خیلی موارد دیگه اما بی برنامه گی بی تدبیری و گاها خیانت و و صد البته بی بخاری و بی سوادی نزد برخی مسئولین شهر ما اجازه داده شده تا نه تنها به تاریخ انزلی بلکه علنا به خون شهدای انزلی توهین بشه.
وقتی شهردار رشت اعلام میکنه برای توسعه نیازمند تعامل و هممکاری با شوراها و شهرداریهای مناطق اطراف هستیم پس بی خاصیتی مسئولین خودمان را گردن بالا دستی ها نیندازید و برای خیانت های خودی ها نگوییم دستور از بالا امده!!! که منطقه آزاد لطف دولت و کشور به مردم انزلی بود که تا کنون با بی کفایتی و خیانت همین خودی ها در حال از دست دادنش هستیم و بس …

هومن پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۰۲:۵۹:

با سلام
جدا بودن از سرزمین مادری به این معنی نیست که این بخش دیگر جزو ایران نیست یا متعق به کشور دیگری است. بلکه در سراسر دنیا هر کشوری منطقه آزاد خود را جدای از قوانین سرزمین اصلی قرار داده و به دور از این قوانین با قوانین و اختیارات جدا به امر تجارت می پردازد اما اینکه در کشور ما قوانین دلبخواهی اجرا می شود امری دیگر است !!!مسولین استانی از استاندار و نمایندگان و … هم هیچ اجازه دخالت و تحمیل خواسته های خود را ندارند.

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۵۸:

مطمئن باشید شهر رشت برای رسیدن به توسعه پایدار با رایزنی و تعامل شایسته با فرماندار رشت در حال پیاده سازی یک برنامه کلان برای گسترش کلان شهرشان هستند که عبارتی غلط است برای شهری با ۶۰۰ هزار نفر جمعیت.
این همه پتانسیل مغفول مانده بار مسئولیت شورای شهر را کم نمیکند و بودجه مازاد شهرداری انزلی نیز جای هیچ توجیهی ندارد. ضمن آنکه قانون، قانون است و در شهر بی در و پیکری مثل تهران که در عمل ری دارای فرماندار و از تهران جداست اصلا این موضوع برای کسی اهمیتی ندارد اما برای مقابله با فساد سه نفر از اعضای شورا با شکایت از شهردار وی را به زندان انداختند. انزلی مردان قانون میخواهد نه سیاسیون جناحی که در عمل تنها تیشه به ریشه انزلی زده اند تا به امروز نه به ریشه یکدیگر.
گسترش افزایش جمعیت شهر موجب افزایش بودجه شهر و حتی شهرستان میشود. و اگر سند چشم انداز ۴ ساله شهر توسط شورا تهیه گردد میتوان با ارائه پیشنهادهایی طرح شهر شدن برخی مناطق شهرستان را ارائه داد تا با گسترش این شهرها انزلی به آنها متصل گردد . اما وقتی چشم اندازی نداریم باید هم رشت به فکر شهر کردن زیبا کنار سابق انزلی باشد و شهرستان ما کماکان با یک شهر باقی بماند.
مگر فساد شورای شهر رشت رو نشد؟ آیا اگر درب شورای شهر رشت نیز بسته بود چنین میشد؟

مژگان

mojshekan پاسخ در تاريخ خرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۳۸:

با نظر آقای هومن موافقم…

علی پاسخ در تاريخ تیر ۱ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۴۸:

با نظر هومن کاملا مخالف هستم

مژگان

mojshekan

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

موفق باشید خانم مهدیزاده، هم چنان آرزو دارم جوونا این بار تو انتخابات پیروز باشن

پاسخ

بهاره مهدیزاده

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

با سلام خدمت دوستان عزیز در خصوص برنامه های آینده خودم از قبیل ۲ منطقه شهرداری لازم به ذکر است ما اسمن ۲ منطقه داریم اما به صورت قانونی و مجزا چنین امکانی نداریم
در خصوص سوالی که گفتید این شعارهارا نماینده و رئیس جمهور هم نمیتواند اجرایی کند اعلام میدارم که شورای شهر دارای ۳۴ ماده اجرایی است که طبق این قوانین میتواند اهرم فشاری محکم برای اجرای این مسائل باشد
مسئله منوریل به علت بافت شهری و طولی بودن انزلی امکان پذیر و در دسترس است اما بنده اعتقاد دارم با وضعیت کنونی مسائلی اساسی تر از احداث منوریل برای حل مشکلات شهری وجود دارد مثلا احداث پارکینگ طبقاتی
در مورد دروازه ماهی اساسا مبحث بی معنی است چون محدود کردن شهر به دروازه باعث کوچک شدن و محدودیت آن می شود و کاش حداقل اسم آن دروازه اروپا یا نمادی که به شهر وسعت ببخشیم نه محدودیت کاش بودجه هامون رو در ست مصرف کنیم.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۱ام, ۱۳۹۲ ۰۸:۵۳:

خانم مهدیزاده آیا به جای ۴۰۰ میلیونی که خرج دروازه ماهی شد و نیمی از منطقه نامجو رو بیرون دروازه قرار داد بهتر نبود به منطقه رسیدگی میکردن و از طریق استانداری برای گسترش شهر رایزنی میکردن. انزلی تنها شهرستانی توی استان شده که تنها یک بخش داره. در حالی که منطقه ازاد باید موجبات توسعه شهرستان انزلی رو فراهم میکرد از بی کفایتی مسئولین موجب کوچکتر شدن شهرستان انزلی شده در حالی که طبق قانون فرودگاه هم باید به سازمان منطقه آزاد واگذار میشد !!!
حال واقعا مشخص کردن محدوده شهری انزلی را نمیتوان به حساب خارج کردن انزلی از حالت شهرستان به شهری از شهرستان رشت که امروز تا جفرود و زیبا کنار گسترده شده دانست ؟ آیا طرح هایی از این دست خیانت به خون شهدای انزلی نیست ؟
با مابقی مطالبتان موافقم و دست شورای شهر به مراتب باز تر از نماینده برای امور عمرانی و توسعه شهره و متاسفانه برخی نماینده ها تنها بدنبال سیاسی بازی هستند و صندلی شورا را به میدان نبرد تعادل قدرت مینگرند که به عقیده بنده به درد این شهر سیاست زده نمیخورند. خانم مهدیزاده به شخصه از حضور شما قدردانی میکنم و امیدوارم یکی از کرسی های شورای انزلی در اختیار شما باشد و تا آخر به همین طریق پاسخگو و پیگیر مطالبات به حق مردم انزلی باشید …

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

موفق باشید

پاسخ

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

اونم که همین و گفت شاهین جون چرا عصبانی شدی

پاسخ

محمد اصغریان

۱۹ خرداد ۱۳۹۲

خواهر عزیز
سرکارخانم مهندس مهدیزاده
برای شما آرزوی موفقیت دارم
ارادتمند
محمد اصغریان

پاسخ