1

با سلام

اینجانب هادی حیدری متولد ۱۳۴۹ در بندرانزلی

  • در شورای شهر به دنبال چه اهدافی هستیم؟
شهر انزلی به علت همجواری با دریا و تالاب بی نظیر در دنیا و همچنین جاذبه تجاری روز افزون  در منطقه آزاد اقتصادی انزلی می تواند با برنامه ریزی و مدیریت علمی و هدفمند در توسعه گردشگری به منابع مستمر و پایدار دست یابد و در پرتو رشد اقتصادی، کیفیت زندگی و رفاه عمومی شهروندان را ارتقاء بخشد. مدیریت توانمند شهری باید بتواند از این فرصت و بستر مساعد به بهترین شکل بهره گرفته و انزلی را در صدر شهر های پیشرفته قرار دهد. این مهم میسر نمی شود، جز در سایه همدلی شهروندان و کارآمدی مدیران شهری.
تغییر نگاه مدیریتی و برنامه ای به شهر به مثابه یک شهر ۵۰۰/۰۰۰ نفری (به دلیل توریستی بودن و ورود مسافر به بندر انزلی) و فراهم نمودن امکانات برای این تعداد و نه جمعیت عادی شهرستان.
-ایجاد اتوماسیون اداری جهت یکپارچه سازی مدیریتی برای کنترل، رهبری و ساماندهی در شهرداری.
-نگاه دانشی به برنامه های شهری و تشکیل شورای راهبردی طرح و برنامه با استفاده از افراد صاحب نظر، متفکر و نخبه.
 2 (2)
  • برنامه هایم در صورت حضور در شورای شهر چیست؟
عمرانی:
-۱ پیگیری تعریض میدان مرکزی شهر و باز شدن خیابان ۲۰ متری اطراف سی متری که این پروژه شهرداری و مصوبه کمیسیون ماده ۵، تاکنون معلق مانده است.
-۲ تلاش در جهت مکان یابی و ایجاد بازارچه های منطقه ای در غازیان و انزلی
-۳ مساعدت در تسریع ایجاد بازار ماهی که توسط تعاونی این صنف، جنب پل انزلی در دست اقدام است.
-۴ ایجاد بوستان و پارک مخصوص بانوان.
-۵ بهبود و ساماندهی طرح های عمرانی در شهر و بازسازی آسفالت معابر و ساماندهی بافت های فرسوده و …
-۶ سامان بخشیدن به فضاهای تفریحی شهر.
-۷ ایجاد اسکله مخصوص ماهیگیری تفریحی.
-۸ ایجاد پیست موتور سواری برای جوانان علاقه مند کثیر این شهر.
گردشگری:
-۱ تلاش در جهت تشکیل “مرکز مطالعات توسعه صنعت گردشگری”
در بندر انزلی و دعوت از کلیه صاحب نظران، اندیشمندان و صاحبان تخصص و سرمایه در جهت تدوین برنامه جامع توسعه صنعت گردشگری در بندر انزلی و مصوب نمودن آن در شورای شهر و عملیاتی کردن این برنامه.
-۲ ساماندهی فضاهای رفاهی و اسکان مسافران در ورودی های غربی و شرقی  با اعمال نظر صاحبان مشاغل مربوطه (هتل داران، پلاژ داران و …)
-۳ بهبود وضعیت اقتصادی مردم از طریق صنعت گردشگری و جذب سرمایه گذار در این صنعت و ایجاد فرصتهای شغلی مرتبط.
محیط زیست:
همکاری فعال با سازمان محیط زیست و نهاد های مدنی زیست محیطی شهر جهت ایجاد آرامش زندگی شهری به مثابه یک محیط زیست مناسب انسانی برای مردم و بویژه فعالیت پیگیر در زمینه نجات “شنبه بازار روگا” که هم اینک این رودخانه بزرگ درون شهری انزلی به خاطر آلودگی دور ریز زباله و فضولات انسانی و تعرض متجاوزین به حریم آن در شرف نابودی است.
شورا یاری:
یکی از اهداف قانون شوراهای شهر و روستا مشارکت دادن مردم در سرنوشت محل زندگی آنان است. تحقق این مهم جز با سهیم کردن آحاد ملت در اداره امور، مقدور نمی گردد.
تشکیل شوراهای محلات (شورا یاری) در مناطق مختلف شهر، یعنی همکاری گسترده و همه جانبه مردم با نمایندگان پارلمان شهری و تسریع در رفع مشکلات شهری است.

مشخصات کاندیدای شورای اسلامی شهر بندر انزلی:

نام و نام خانوادگی: هادی حیدری کد: ۱۲۷۶

======================================

انزلی کلاب: این فرصت تبلیغ به صورت رایگان برای همه کاندیدهای شورای شهر بندر انزلی یکسان بوده و همه عزیزان میتوانند از طریق آدرس ایمیل :info@anzaliclub.ir و یا از طریق قسمت نظرات این سایت مطالب خود را ارسال فرمایند، ضمنا برای ضمیمه کردن تصاویر تبلیغاتی میتوانند از طریق ایمیل و یا از همین  قسمت نظرات سایت نیز اقدام فرمائید. حجم مطالب تبلیغاتی و تعداد تصاویر بر عهده خود کاندیدهای محترم خواهد بود اما تنها این مطالب در قالب یک مطلب قابل ارائه میباشد.

اصلاح فرد؛ اصلاح جامعه است 

با حضور آگاهانه در انتخابات شورای شهر آینده شهرمان را خودمان رقم بزنیم 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *