manteghe azad1

به گزارش انزلی کلاب به نقل از مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی،این سازمان در هفدهمین نمایشگاه بین المللی صنعت توریسم و گردشگری شرق مدیترانه، که از ۵ الی ۸ بهمن ماه جاری در استانبول ترکیه برگزار می شود، حضور می یابد.

لوح فشرده چند رسانه‌ای پنج زبانه مشتمل بر قوانین و مقررات مناطق آزاد ، قوانین ثبت شرکت وفعالیت اقتصادی، مزیت های سرمایه گذاری و تولیدی شرکت‌های داخلی و خارجی؛ بروشور‌های معرفی منطقه ، فیلم های معرفی بندر کاسپین و نقشه های کریدور شمال-جنوب از جمله اقلام تبلیغاتی و اطلاع رسانی منطقه آزاد انزلی برای ارائه به بازدیدکنندگان و سرمایه گذاران در این نمایشگاه هستند.

همچنین این سازمان ۱۰۰ فرصت سرمایه گذاری منطقه ، کتاب گردشگری استان گیلان و کتابچه گردشگری منطقه آزاد انزلی، نقشه مسیرهای توریستی استان و محصولات مختلف صنایع دستی منطقه را در نمایشگاه گردشگری استانبول ارائه می کند.

علاوه بر معرفی مزیت ها و ظرفیت های منطقه ، پتانسیل های صادراتی و محصولات تولیدی نیز به شرکت کنندگان در این نمایشگاه عرضه می شود.

هفدهمین نمایشگاه صنعت توریسم و گردشگری شرق مدیترانه با حضور ۴۵۰۰ شرکت دولتی و خصوصی از ۷۰ کشور جهان در زمینی به مساحت ۶۱ هزار مترمربع در مرکز بین المللی نمایشگاه های استانبول ترکیه از ۲۴ الی ۲۷ ژانویه ۲۰۱۳ برگزار می شود. در این نمایشگاه مناطق آزاد ایران نیز توانمندی ها و ظرفیت های خود را در عرصه های مختلف به سرمایه گذاران معرفی می کنند.

منطقه آزاد انزلی در راستای دستیابی به اهداف ترسیمی تشکیل مناطق آزاد ایران در نمایشگاه های بین المللی کشورهای حاشیه دریای خزر و آسیای میانه، از جمله جمهوری داغستان روسیه، تاجیکستان، عراق و نمایشگاه توانمندی های مناطق آزاد ایران در تهران پیدا کرد و توانمندی ها و ظرفیت های سرمایه گذاری وترانزیتی خود را به بازدیدکنندگان عرضه نمود.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *