همانطور که وعده کرده بودیم، فرصتی مساوی در اختیار همه کاندیدهای شورای شهر انزلی قرار داده ایم که از طریق این پایگاه بتوانند طی یک مطلب به تبلیغات خود بپردازند، به این امید که کمکی کرده باشیم به آشنایی بیشتر شما عزیزان با کاندیدهای شورای شهر بندر انزلی که قرار است چهار سال تصمیماتی حیاتی و حساس را به آنها بسپاریم.

متاسفانه با توجه به تاخیر صورت گرفته در ارائه لیست نهایی کاندیدهای شورای اسلامی شهر بندر انزلی توسط فرمانداری شهرستان انزلی این تبلیغات با تاخیر در سایت درج گردید و در مدت زمان باقی مانده این تبلیغات و معرفی کاندیدها در سایت درج خواهند گردید.

معرفی کاندیدای چهارمین دوره شورای شهر بندرانزلی
انوش پوررجب شارمی

anosh-porrajab1

انوش پوررجب شارمی، متولد سال ۱۳۴۰ در منطقه قارویر انزلی است، وی تحصیلات را تا دیپلم در مدارس بندر انزلی گذراند و از سال ۱۳۵۰ فعالیت های مذهبی، سیاسی خود را آغاز کرد. خدمت مقدس سربازی را در مناطق جنگی سپری کرد و پس از پایان خدمت دوباره به صورت داوطلب به جبهه جنگ پا نهاد.

پس از ادامه تحصیل بعنوان دبیر دینی و عربی به استخدام آموزش و پرورش در آمد و سپس با ادامه تحصیل، پس از طی اخذ ۲ مدرک کارشناسی و کارشناسی ارشد فقه و حقوق مبادرت ورزید.

وی در دو دوره نمایندگی مجلس شورای اسلامی،سال های ۷۰ و ۷۴ شرکت کرد و هم اکنون نیز مدرس عربی و کنکور آموزشگاه های بندرانزلی میباشد.

anosh-porrajab

  • برنامه های انوش پور رجب شارمی جهت حضور در شورای اسلامی شهر بندر انزلی : 

۱-توسعه باغ های تفریحی و ایجاد پارک ها در اطراف شهر و توسعه فضای سبز
۲-ایجاد ایستگاه های دوچرخه
۳-توسعه ورزش باستانی
۴-افزودن تجهیزات ورزشی درسطح انزلی و غازیان
۵-توسعه کتاب خانه های سیار
۶-نصب ال سی دی در پارک ها
۷-فراهم کردن بستر های رشد علمی و فرهنگی و قرآنی
۸-زیباسازی خیابان های انزلی و غازیان
۹-برنامه های مُدون در طول سال جهت ایجاد نمایشگاه های دائمی و صنایع گردشگری در سطح شهر
۱۰-تمهیدات مناسب جهت رونق بیش از پیش بازار ماهی فروشان زیر پل انزلی
۱۱-تشکیل اتاق فکر از پزشکان، فرهنگیان، مهندسان، وکلای حقوقی، نخبگان شهر، نظامیان و سایر عزیزان شهروند و اطلاع رسانی به مردم
۱۲-توسعه آسفالت خیابان های فرعی شهر به جهت تردد تاکسی های شهری و تلفنی در تمام نقاط انزلی و غازیان
۱۳-توسعه فضای سبز در مدارس شهر
۱۴-ایجاد ایستگاه های اتوبوس دریایی جهت تفریح مردم در بستر دریا، رودخانه و مرداب
۱۵-فراهم کردن بستر جشنواره های فرهنگی، ورزشی و موسیقی های اصیل ارزشی در طول سال
۱۶-فراهم کردن یادواره های شهدا و توسعه فضا های قرآنی
۱۷- استفاده از صاحب نظران، معماران و مهندسان در ساخت و باز سازی میادین شهر
۱۸-جذب و قدردانی از تفکرات ارزشمند اقشار انزلی در زیباسازی شهر

توسعه و پیشرف حق مردم قهرمان بندرانزلی…

مشخصات کاندیدای شورای اسلامی شهر بندر انزلی:

نام و نام خانوادگی: انوش پور رجب شارمی کد: ۱۲۵۹

======================================

انزلی کلاب: این فرصت تبلیغ  به صورت رایگان برای همه کاندیدهای شورای شهر بندر انزلی یکسان بوده و همه عزیزان میتوانند از طریق آدرس ایمیل : info@anzaliclub.ir و یا از طریق قسمت نظرات این سایت مطالب خود را ارسال فرمایند، ضمنا برای ضمیمه کردن تصاویر تبلیغاتی میتوانند از طریق ایمیل و یا از همین  قسمت نظرات سایت نیز اقدام فرمائید. حجم مطالب تبلیغاتی و تعداد تصاویر بر عهده خود کاندیدهای محترم خواهد بود اما تنها این مطالب در قالب یک مطلب قابل ارائه میباشد.

اصلاح فرد؛ اصلاح جامعه است 

با حضور آگاهانه در انتخابات شورای شهر آینده شهرمان را خودمان رقم بزنیم 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

برنامه های جالبی است ، امیدوارم دوستان این برنامه های را به خاطر داشته باشند تا پس از رای آوردن مطالبه گری نمایند.
برای آقای پوررجب عزیز هم آرزوی موفقت می کنم.

پاسخ

عرفان نوروزی

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

آقای پور رجب شما برای اشتغالزایی برنامه ای دارید؟
برای بزرگتر شدن شهر برنامه ای دارید؟
انزلی با توجه به پتانسیل بالای گردشگری نباید یک شهر بازی داشته باشد؟
ممنون می شم اگه پاسخ بدین.

پاسخ

anoosh_poorrajab پاسخ در تاريخ خرداد ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۴۰:

با سلام
اگر شهر از لحاظ زیباسازی و ایجاد مراکز تفریحی و گردشگری و توسعه اماکن ، مانند شهر بازی و توسعه امکانات ورزشی و ایجاد پارک های تفریحی و ساماندهی مناسب برای صید و صیادی و توسعه میدان های فروش آن و … میتواند یکی از راه های اشتغال زایی باشد.
اگر ماده ۷۱ قانون شورا ها که دارای ۴۳ بند و ۹ تبصره به دقت و با هم کاری دیگر افراد شورا با جدیت پیگیری شود نه تنها رفاه ایجاد میشود بلکه اشتغال زایی را در بر خواهد داشت و من پیگیر این قضیه هستم و من از این سئوال شما بسیار خرسندم. با تشکر انوش پوررجب

مژگان

mojshekan

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

معلم عزیزم :inlove:
برنامه هاتون مثل خودتون حرف نداره، براتون آرزوی موفقیت دارم و امیدوارم اگر انتخاب شدین به تموم حرفاتون عمل کنین! شما معلم دوست داشتنی و خوبی هستین، امیدوارم تو شورا هم همینطور باشین

پاسخ

guilak

گیلک

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

با سلام و احترام حضور اقای پور رجب. بنده میخواهم بپرسم اولا ایا فکر میکنید با ایجاد خیابانهای فرعی مشکل ترافیکی انزلی حل می شود.وبا عنایت به شرائط جغرافیایی خاص انزلی و محدودیت فضای سرزمینی نحوه ایجاد انها چگونه خواهد بود؟و برای چند سال جوابگو خواهد بود؟ دوم اینکه این اقدامات را بر حسب اولویت لیست کرده اید؟ سئوال بعدی بنده این است که ایا همه این اقداماتی که فرموده اید از جمله وظایف اعضای محترم شورای شهر است یا انشا الله از وظایف شهرداری خواهد بود که انتخاب می شود؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۵۰:

گیلک عزیز طرح های شهرداری توسط شورای شهر تصویب خواهد شد و از خود شهردار که توسط اعضای شورا مشخص میشود تا ریز عملکرد این نهاد تحت نظارت شورا صورت میپذیرد. ضمنا شبکه اجتماعی انزلی جای شما حسابی خالی است.

anoosh_poorrajab پاسخ در تاريخ خرداد ۱۷ام, ۱۳۹۲ ۲۳:۴۸:

با سلام همشهری عزیز
در مورد ترافیک شهر بایستی در این زمینه اتاق فکری تشکیل داد و با حجم ماشین ها و ساختار شهر در دراز مدت با توجه به برنامه ریزی های که از اتاق فکر بررسی می شود راه حل مناسب پیدا کرد.
شهردار زیر نظر شورای شهر و با تصمیمات شورای شهر عمل میکند

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۰۹:۰۸:

جناب آقای پور رجب گرامی، از پاسخگویی شما سپاسگذاریم، انشاا… انزلی کلاب بستری شود برای ارتباط عمیق تر کاندیدها و مردم باشه، شهر انزلی نیاز به افراد دلسوز و عاشق شهر داره، کسانی که مسیر توسعه ش رو برای خوش آمد غریبه ها مسدود نکنن و به داشته های شهرستان چوب حراج نزنن و پروسه کوچکتر شدن شهرستان انزلی رو به خاطر منافع شخصی دنبال نکنن . افراد با غیرتی که از حقوق مردم شهر دفاع کنن. اگر شما معاهده ننگین دروازه ماهی رو که برای جدا کردن منطقه آزاد از انزلی به تصویب شورای شهر رسیده از جا میکنین و سر در بازار ماهی انزلی نصب میکنید من به شما رای خواهم داد.

anoosh_poorrajab پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۴۳:

با سلام همشهری عزیز
با نظر شما در مورد اینکه دروازه ماهی و یا هر طرحی که مربوط به صید و ماهی باشد لازم است در همان مکانی که با آن سنخیت دارد نصب شود موافق هستم اما این موضوع در شورای آینده مطرح شود و منطقه آزاد مال انزلیست و از آن دفاع خواهیم کرد و من سعی میکنم که از حق مردم انزلی دفاع کنم…
با تشکر

Anzali Free Zone

Shahin

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

کاش یه سوال ضمیمه تبلیغات کنیم نظرشون در خصوص دروازه ماهی و جلسات علنی شورای شهر

پاسخ

guilak

گیلک

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

ممنون از لطف شما شاهین عزیز.من گهگاه سری به شبکه اجتماعی انزلی هم زده ام.چشم انشا الله در اولین فرصت با افتخار عضو خواهم شد .بنا براین با توجه به توضیح برادر عزیزمان شورای شهر طرحها را تصویب میکند و شهردار قانونا ملزم به اجرای انهاست.نتیجه میگیریم بهتر است کاندیداهای محترم به جای قول انجام یک کار بفرمایند در شورای شهر جهت انجام طرحهای مورد نظرشان رای موافق می دهند.

پاسخ

امیر حسین

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

اگه شهرداری تیمهای ورزشی داشته باشه شما موافقین یا مخالف؟

پاسخ

anoosh_poorrajab پاسخ در تاريخ خرداد ۱۸ام, ۱۳۹۲ ۱۴:۴۵:

ا سلام همشهری عزیز

یکی از وضایف شورای شهر فراهم کردن امکانات ورزشی و رشد ورزش از فوتبال گرفته تا تمامی ورزش هاست و من با نظر شما موافق هستم.

arash arash

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

آقای پور رجب عزیز شما یکی از افراد شناخته شده انزلی هستید از همه لحاظ مخصوصا اخلاق
امیدوارم که بعد از انتخاب. فشار کاری و بحران های کاری شما را از انجام اهداف مشخص نموده سرد نسازد.
خواهشا در مورد زمینهای از دست رفته چپرپورد . تالش محله . حاج بکنده. امین آباد . حتی زیبا کنار نظر خود را اعلام نمایید
ممنون از توجهتان

پاسخ

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

میخوام بدونم رشتتون چه ربطی به شهر داره

پاسخ

anzal پاسخ در تاريخ خرداد ۲۰ام, ۱۳۹۲ ۰۱:۳۵:

آقای داور مگه کسی که قهرمان سامبوی بود که الان شرکت کرده رشتش ربطی به شهر داره که شرکت کرده؟؟؟ مهم دلسوز بودن فرد است!!

arash arash

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

شورا یعنی افراد با درایت از دل مردم
نه اینکه افراد با رشته کاری و تحصیلی مرتبط
اداره یا کارخونه هست مگه؟

پاسخ

guilak

گیلک

۱۷ خرداد ۱۳۹۲

درسته داور عزیز.لازم نیست رشته تحصیلی شخص که به یک کار مدیریتی و نظارتی عام گمارده میشود صد در صد با ان شغل مطابقت داشته باشد.به خصوص برای شورای شهر. چه رشته تحصیلی فکر میکنید مناسب است؟ ایا رشته ای به نام شورای شهر یا نمایندگی مجلس وجود دارد؟ البته که خیر.بنا براین در مجلس با تشکیل کمیسیونهای تخصصی و گماردن افراد متخصص در پستهای تخصصی خود در کمیسیونها به همه امور رسیدگی می شود و کاری بر زمین نمی ماند.و چون شوراها نیز بصورت تیمی عمل میکند و تعدادشان هم محدودتر است فکر میکنم باید طوری باشد که هر یک از اعضای تیم توان و قابلیتهای خاص داشته باشند.و در پست تخصصی خود قرار بگیرند و با همدلی و مسئولیت پذیری و تعهد و دلسوزی با تمام وجود برای پیشرفت و سرافرازی شهرشان تلاش کنند.و هر چه تخصصهای اعضا متنوع تر باشد بهتر است .و اگر همه از یک تخصص باشند مثل این است یک تیم فوتبال فقط یازده نفر دروازه بان داشته باشد. :-) .چه انتظاری می توانیم از چنین تیمی داشته باشیم؟ به جز باخت و سرافکندگی. انشا الله در این دوره بندر انزلی تیم خوبی نصیبش شود.

پاسخ