81431757-6150007

معاون عمرانی و برنامه ریزی فرماندار انزلی در جلسه کارگروه تنظیم بازار شهرستان، تلاش در تنظیم درست و دقیق بازار را موجب رضایت عمومی و نشاط جامعه خواند.

 

غلامرضا رحیمی روز پنجشنبه در این جلسه تصریح کرد: بحث تنظیم بازار از مباحثی نیست که به صرف برگزاری جلسه و گزارش دهی آن را پایان یافته بدانیم بلکه تمام دستگاه های عضو کارگروه باید نسبت به اجرای مصوبات تعهد و اهتمام داشته باشند.

 

وی خطاب به اعضای کارگروه تاکید کرد: آمارها و اقدام ها باید به روز و با مصداق باشد و تغییرات قیمتها باید بصورت مستمر استعلام شده و مقایسه های آن در بازه های زمانی ماهانه ، فصلی ، شش ماهه و سالیانه انجام و گزارش شود.

 

معاون عمرانی فرماندار انزلی همچنین از تعزیرات خواست تا گزارش عدد و ارقام و وضعیت پرونده ها را به این کارگروه اعلام کند.

 

در این نشست که سومین جلسه امسال کارگروه تنظیم بازار شهرستان بود ، اعضا ضمن مرور مصوبات جلسه گذشته و ارائه گزارش فعالیتهای انجام گرفته ، بررسی بیشتر پیرامون کیفیت فعالیت کارخانه های آرد و گندم های مورد استفاده آنها ، نحوه پخت نان و دوگانه سوز کردن نانوایی ها را برای دستور کار جلسه آتی مصوب کردند.

 

همچنین مسئله بازار ماهی و شرایط عرضه ماهی مورد بحث و گفتگو قرار گرفت و مصوب شد تا تعیین جایگاه اصلی برای این بازار شبکه بهداشت ، اداره دامپزشکی و شهرداری انزلی برنامه های کوتاه مدت خود را برای نظارت و ساماندهی دنبال کرده و به کارگروه گزارش دهند.

 

شهرستان بندر انزلی با ۱۴۰ هزار نفر جمعیت در کرانه جنوبی دریای خزر و ۴۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان قرار دارد.
منبع: انزلی – ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

guilak

گیلک

۲۸ آذر ۱۳۹۳

با سلام و تشکر از مردانی که بخاطر دفاع از حق شهروندان انزلی و رویارویی مستقیم با کسبه احتمالا بدخواهان فراوانی دارند.تردید به دلهای خود راه ندهند و توکلشان به خدا باشد و او یاریشان خواهد کرد.

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۲۹ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹:

:yes: :yes: :yes: