f05fb917688a7bdfaba8ede178c926e3_M

ظاهرا حواشی در این باشگاه تمامی ندارد و دروغ و ریا بیش از هرچیز دیگری در سخنان مسئولینش باب شده است ! به نوعی که در مقابلت چیزی می گویند و پشت سرت دقیقا “عکس” آن را تکرار می کنند ! اما از این آشفته بازارِ دروغ چه کسی سود می برد ؟

در خلال برنامه ی سکو شبکه ی باران ظاهرا آقای محمود پیشگاه هادیان که قرار بوده مهمان تلفنی برنامه باشند بعد از فعل و انفعالات و صحبت هایی که صورت گرفت به صورت خودجوش روی خط نیامدند و نکته ی برنامه آنجا شکل گرفت که پوربخش مجری برنامه ی سکو از صحبت های شخصی اش با پیشگاه هادیان مطلبی را عنوان کرد و اذعان داشت که فایل صوتی آن موجود است که بسیار جالب ، باعث تامل و البته تاسف برانگیز بود ! زمانی که مجری می گوید پیشگاه هادیان در گفتگوی تلفنی با وی عنوان کرده است که عامل بدبختی ملوان و باز شدن پای سرمربی خارجی به این باشگاه سایتهای انزلی بوده اند ! که صد البته به خودیِ خود این جمله اصلا غریب نبود زیرا در جلسه ی مطبوعاتی که در همین هفته آقای درودگر داشتند این جملات را بیان کرده بودند و کاملا بار مسئولیت را از روی دوش خود برداشتند که در این مورد هم صحبت زیاد است ! اما شما آقای پیشگاه هادیان حتما می دانید که در ادامه چه میخواهم بگویم ! شما پس از همان جلسه ی مطبوعاتی نیز که حضوری فعال در آن داشتید ! از عامل بدبختی ملوان صحبت کردید اما نه اینگونه ! چطور است که ظرف چند روز سخنان شما چرخشی صد و هشتاد درجه ای پیدا می کند ؟! مگر شما همان نیستید که در جمع اصحاب رسانه و به خصوص همین سایتهای خبری انزلی عنوان کردید جلوی صدا و سیما و شخص مجتبی پوربخش را بگیرید چون عامل بدبختی ملوان آنها هستند ؟! غیر از این است ؟! آیا شما عین این جملات را به زبان نیاوردید ؟! حالا در یک چرخش بی نظیر که از هر کسی بر نمی آید !!! به همان شخص که شما از وی به عنوان عامل بدبختی یاد می کردید ، میگویید که عامل بدبختی فوتبال انزلی رسانه های انزلی هستند ؟ چه شده که مکتب مقدس ملوان که مشهور به انضباط و صداقت و پاکی اش بود اینگونه به دروغ و ریا آلوده شده است ؟

اما از آنجایی که این جمله ی آشنا پیش از این با خنده و شوخی و به قولی به سبک کفاشیان از سوی مدیرعامل باشگاه مطرح شده بود روی سخنم با وی است . جناب آقای درودگر مگر شما همانی نیستید که وقتی در همین کنفرانس مطبوعاتی با خبرنگار ایرنا به خاطر نوع سوالش درگیری لفظی داشتید به گونه ای که ایشان جلسه را ترک کردند ، دائما میگفتید برای سوالشان مصداق بیاورند و با دلیل ثابت کنند که دعوای رسانه ای شما و آقای هدایتی نمایش بوده است ؟ ان هم در حالی که انتهای افشاگریتان برای گرفتن حق ملوان در مورد او به عدم تعلق خاطر ایشان به “قرمه سبزی” بر میگشت و اتفاقا ایشان نیز در مصاحبه ای به تازگی اعلام کردند که مشکلی با شما ندارند و یک جورایی صحبت از نمایش بی راه هم نبوده ! اما شما چنان عصبی شدید و جوابی به ایشان که تنها خبرنگار خانم حاضر در جلسه بودند دادید که ایشان از نشست بیرون رفتند ! شما که به همه از بازیکن گرفته تا مدیر و مربی و پیشکوست تاختید و حالا نوبت به رسانه ها رسید و عجیب هم نیست ! اما برای پنهان کردن اشتباهاتتان گفتید که رسانه های انزلی خواستند که مربی خارجی وارد کنید و حالا ما به سبک خودتان از شما یک مصداق می خواهیم ! اگر اشتباه کردید بپذیرید و اگر هم کارتان درست بوده و ترس از آینده دارید بهتر است با این صحبت ها مدیریتتان را زیر سوال نبرید ! یادمان نمی آید رسانه ای در انزلی صحبتی از آوردن مربی خارجی به میان آورده باشد که الان اینگونه اشتباهاتتان را مانند گذشته به همه ی زمین و زمان ربط می دهید و هیچ چیز را گردن نمی گیرید !

آقایان رسانه ها در آن باشگاه چکاره بودند و هستند که تصمیم بگیرند ؟! آقای معاون باشگاه ! شما که در این باشگاه سمت دارید در همه ی کنفرانس ها حضور دارید ! بر فرض محال ما به باشگاه فشار آوردیم که مربی خارجی بیاورد ! مگر ما اسکوچیچ را میشناختیم ؟! مدیرعامل باشگاه انتخاب کرده آورده قرارداد منعقد کرده و تیمش را بسته ! دیگر از دست ما چه کاری بر می آمده که نکردیم ؟ وقتی مربی آمده قرارداد بسته تمریناتش را شروع کرده آنوقت ما در کارِ تیم بگذاریم ؟! اگر شما بلدید کمی از این روشهایتان به ما یاد بدهید ! آقای پیشگاه هادیان شما در این باشگاه مسئولیت داشتید و بی شک پیش تر از سایرین از این جریانات خبر داشتید و موظف بودید کار درست را انجام دهید ! آقای درودگر این شما بودید که این مربی را آوردید چه خوب و چه بد ! همانطور که اگر ملوانمان امروز نتایج درخورِ نامش کسب کرده بود همه تان خود را ناجی ملوان معرفی می کردید امروز هم زیر فشار شانه خالی نکنید و مشکلات را به دیوار کوتاهِ رسانه های این شهر و هواداران نیاندازید !

ما از نطفه ملوانی بودیم حتی اگر سالها رنگ موفقیت را ندیده باشیم ! هیچوقت از آن دل نکندیم و به هیچ کس وابسته نبودیم ، اشتباه داشتیم و داریم ، اما خوشبختانه نه خواستیم رو به روی ملوان قرار بگیریم (استقلال انزلی) و نه اگر تیم قرمزپوشی به تیم محبوبمان گل آفساید بزند روی خطای داوری به راحتی چشم پوشی می کنیم و از سلامت گل آفساید سخن می گوییم ! ما عشقمان ملوان است و نه بازیهای رسانه ای را بلد هستیم نه بازی های سیاسیتان را بر می تابیم ! زمانی مکتب ملوان بازیکن و مربی و … صادر می کرد و الان با همتی که داشتید شاهدیم که از درونش دروغ و ریا و البته بازیگرانی زبردست صادر می شود .

حرف برای گفتن زیاد است اما به قولی : از کوزه همان برون تراود که در اوست !

منبع: ملوان کلاب

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مژگان

mojshekan

۱۹ مهر ۱۳۹۲

متاسفم واقعا برای پیشگاه هادیان و امثالهم! که دور و بر ملوان زیاد شده

پاسخ

۱۹ مهر ۱۳۹۲

به نظرم بهتر است خونسرد باشیم نوع رفتار و ادبیات آقای درودگر در روز مصاحبه نشان می داد که ایشان دنبال بهانه ای برای فرافکنی می گردند و انگار به عمد قصد داشتند جنجال رسانه ای در بگیرد و بعد هم فرافکنی کرده و همه تقصیرها را گردن رسانه ها بیاندازند .
اما در مورد آقای پیشگاه هادیان ، طبق مطالبی که من در مورد تاریخچه ملوان خوانده ام ایشان بارها ناجی ملوان بوده و این تیم ارزشمند را از گردابها نجات داده اند . ضمن این که بسیاری از بازیکنان خوب ملوان حاصل تلاشهای ایشان در تیم های پایه بوده . من همچنان برای ایشان احترام خاصی قائلم و فکر می کنم باید سنجیده تر در مورد ایشان صحبت کنیم چرا که حق زیادی به گردن تیم ملوان دارند . قطعا ایشان از جمله دلسوزترین ها برای ملوان هستند و امیدوارم با گذشته پرافتخاری که داشتند یک بار دیگر به یاری ملوان برخیزند .
در پایان به قول شیون فومنی شاعر بزرگ گیلان : غریبه کی نایه تی خانه بی ستم بداره/خو بقعه ی متولی وا محترم بداره
آسه کی ترک دره بی ستاره دونیایه/آ اسمان چره واستی ستاره کم بداره!
(ببخشید من بلد نبودم ۴۰ ساعت فکر کنم و شعری بگویم که دیگران را تحت تاثیر قرار دهد به ناچار از شیون مدد گرفتم )!

پاسخ