نگاهی به برخی مصوبات شورای شهر انزلی در ماههای تیر و مرداد سال ۹۱ در ادامه مطلب …
>> حمایت شورا و شهرداری از تیم فوتبال امید ملوان جهت صعود به لیگ برتر

با توجه به نظریه ی کمیسیون برنامه بودجه و عمران شهری  شورا  در خصوص درخواست  مساعدت  جهت صعود تیم  فوتبال امید ملوان به لیگ برتر کشور جهت تقدیر و تشکر از زحمات بازیکنان و کادرفنی با پرداخت مبلغ ۳۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از ردیف ماده  ۱۶ بودجه مصوب سال ۹۱ شهرداری  موافقت و مقرر گردید تا شهرداری بندرانزلی طبق ضوابط و  مقررات اقدام نمایند.
>> کمک شورا و  شهرداری جهت برگزاری  مراسم تجلیل از جانبازان نخبه و ورزشکار
توجه به درخواست بنیاد شهید و امور ایثارگران شهرستان بندرانزلی در خصوص مساعدت به مبلغ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال جهت برگزاری مراسم تجلیل جمعی از جانبازان ورزشکار و نخبه درموضوعات مختلف و تهیه هدایا و هزینه های جانبی مراسم ، با توجه به نظریه ی کمیسیون برنامه بودجه و عمران شهری شورا و جهت تجلیل ازجانبازان ورزشکار و نخبگان به اتفاق آراء با پرداخت مبلغ ۱۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از ردیف ماده ۱۶ بودجه سال ۹۱ موافقت و مقررگردید طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند .
>> اهداء بن کارت هدیه به کارگنان شهرداری بمناسبت ماه مبارک رمضان
با عنایت به در پیش بودن ایام پر فیض و برکت ماه مبارک رمضان شهرداری بندرانزلی در نظردارد همانند سنوات گذشته اقدام به اهداء بن کارت هدیه برای کارکنان شهرداری به مبلغ ۲/۵۰۰/۰۰۰ ریال از محل بودجه سال ۹۱ اقدام نماید که با توجه به نظریه ی کمیسیون برنامه بودجه و عمران شهری شورا به اتفاق آراء با پیشنهاد شهرداری موافقت و مقررگردید تا شهرداری بندرانزلی نسبت به اهداء بن کارت هدیه برای کارکنان شهرداری به مبلغ۲/۵۰۰/۰۰۰ ریال از محل بودجه سال ۹۱ شهرداری طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند .
*- با عنایت به در پیش بودن ایام پر فیض و برکت ماه مبارک رمضان شهرداری بندرانزلی در نظر دارد همانند سنوات گذشته اقدام به اهداء بن کارت هدیه برای کارگران شرکتی شهرداری به مبلغ ۱/۵۰۰/۰۰۰ ریال از محل بودجه سال ۹۱ اقدام نماید که با توجه به نظریه ی کمیسیون برنامه بودجه و عمران شهری شورا به اتفاق آراء با پیشنهاد شهرداری موافقت و مقررگردید تا شهرداری بندرانزلی نسبت به اهداء بن کارت هدیه برای کارگران شرکتی شهرداری به مبلغ ۱/۵۰۰/۰۰۰ ریال ازمحل  بودجه سال ۹۱ شهرداری طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند .
>> پرداخت جوائز دانش آموزان ممتاز پرسنل شهرداری

نامه شهرداری بندرانزلی در نظر دارد همانند سنوات گذشته از دانش آموزان ممتاز پرسنل شهرداری در مقاطع مختلف تحصیلی درسال۹۱ به شرح ذیل تقدیر و  قدردانی به عمل آورد لذا خواهشمند است مجوز لازم نسبت به پرداخت جوائز به شرح ذیل صادر فرمائید . با توجه به نظریه ی کمیسیون برنامه  بودجه  و عمران شهری شورا به اتفاق آراء مقررگردید تا  شهرداری بندرانزلی همانند سنوات گذشته نسبت به پرداخت جوائز به دانش آموزان ممتاز  پرسنل شهرداری در مقاطع مختلف تحصیلی در سال  ۹۱  به شرح ذیل طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند .
مقطع تحصیلی    معدل    مبلغ به ریال
ابتدائی              ۲۰        ۵۰۰۰۰۰
راهنمائی            ۱۹       ۷۰۰۰۰۰
دبیرستان            ۱۸       ۸۰۰۰۰۰
دانشگاه             ۱۷       ۹۰۰۰۰۰
ورودی دانشگاه    —–     ۱۰۰۰۰۰۰
>> اسکله های تفریحی شهر انزلی ساماندهی و مکان یابی می شود
شهرداری بندرانزلی جهت در نظر دارد ازطریق مهندسین مشاور نقش جهان پارس که مشاور تهیه طرح جامع شهرداری میباشد آنالیز مربوطه تاسقف ۷۳۸/۰۰۰/۰۰۰ ریال اقدام نماید که با توجه به نظریه ی کمیسیون برنامه بودجه و عمران شهری شورا و نظر به بحث و بررسیهای بعمل آمده در خصوص شرح خدمات ارائه شده برای مشاور نقش جهان پارس و با عنایت به لزوم ساماندهی اسکله های تفریحی درسطح شهر به اتفاق آراء با پیشنهاد شهرداری موافقت و مقررگردید تا شهرداری بندرانزلی  نسبت به ساماندهی اسکله های تفریحی شهر تا سقف ۷۳۸/۰۰۰/۰۰۰ ریال از طریق مهندسین مشاور نقش جهان پارس طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند .


>> جدول گذاری و فرش موزائیک اطراف میدان امام (ره) خیابان فرهنگ

شهرداری بندرانزلی با استناد ردیف بودجه مصوب سال ۹۱ در نظر دارد نسبت به جدول گذاری و فرش موزائیک اطراف میدان امام (ره) خیابان فرهنگ و خیابان مسیر جنب بانک ملی بلوار تا سقف ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از طریق استعلام بهاء اقدام نماید که با توجه به نظریه ی کمیسیون برنامه بودجه و  عمران شهری  شورا  به اتفاق آراء با پیشنهاد شهرداری موافقت و  مقرر گردید تا شهرداری بندرانزلی به استناد ردیف  ۴ بودجه مصوب سال ۹۱ شهرداری نسبت به جدول گذاری و فرش موزائیک اطراف میدان امام (ره) خیابان فرهنگ و خیابان مسیر جنب بانک ملی بلوار تا سقف ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از طریق استعلام بهاء طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند.
>> بازسازی موزائیک فرش پیاده روی خیابان مطهری اطراف چهار راه برق
شهرداری بندرانزلی باستناد ردیف بودجه مصوب سال۹۱ در نظر دارد نسبت به بازسازی موزائیک فرش پیاده روی خیابان مطهری اطراف چهار راه برق تا سقف ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰  ریال از طریق استعلام بهاء اقدام که با توجه به نظریه ی کمیسیون برنامه بودجه و عمران شهری شورا  به اتفاق آراء با پیشنهاد شهرداری موافقت و مقرر گردید تا شهرداری بندرانزلی به استناد ردیف بودجه مصوب سال ۹۱ شهرداری نسبت به بازسازی موزائیک فرش پیاده روی خیابان مطهری اطراف چهار راه برق تا سقف ۵۰۰/۰۰۰/۰۰۰ ریال از طریق استعلام بهاء طبق ضوابط و مقررات اقدام نمایند.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۵ مرداد ۱۳۹۱

شورای شهر محترم یه سر به ترمینال مسافربری بزنین ببینین چقدر اینجا اوضاع خرابه. نا سلامتی اینجا محل تردد مهمانهاست.
با تشکر از سایت انزلی کلاب برای توجه به مسائل مربوط به شورای شهر.

پاسخ

Shahin

shahin-anzaliclub پاسخ در تاريخ مرداد ۲۶ام, ۱۳۹۱ ۱۵:۵۶:

مهیار عزیز از شما سپاسگذاریم بخاطر همراهیتان. ما در این مسیر نیاز به حمایت و همکاری همه عزیزان شهرمان داریم.

سجاد محبوب

۲۵ مرداد ۱۳۹۱

لطفا ضعفهای شورای شهر رو بررسی کنید. البته اگه اجازه چنین کاری رو داشته باشین.

پاسخ

Shahin

shahin-anzaliclub پاسخ در تاريخ مرداد ۲۷ام, ۱۳۹۱ ۲۱:۳۸:

شورای شهر یک شورای برگزیده ملت و مردم انزلیست، شورای اسلامی شهر وظیفه دارد با همکاری بیشتر با سایت های خبری و خبرگزاری های شهرمان به مردم نزدیک تر شده و اگر غیر از این عمل شود و اجازه خبررسانی مناسب صورت نپذیرد میتوان. ماهیت اسلامی شورا و خدمت به شهر زیر سوال خواهد بود. پس مطمئنا مشکلی در کار نیست و اگر باشد حتما به اطلاع شما عزیزان خواهد رسید.