13911229000051_PhotoA

در حاشیه برگزاری انتخابات شورای شهر و ریاست جمهوری در بندر انزلی، علی رغم حضور و مشارکت پر رنگ اهالی شهرستان انزلی و شهر زیبای بندر انزلی، متاسفانه حوادثی تلخی صورت گرفت که همگان را آزرده خاطر ساخت. اتفاقاتی عجیب و منحصر بفرد که حس حال رقابت برای خدمت !!! با خود نداشت، مطمئنا در صورت عدم برخورد شایسته با متخلفین آسیبهای ناشی از این اقدامات جبران ناپذیر و نابخشودنی است.

به منظور آگاهی بیشتر از این حوادث به سراغ ریاست محترم آتش نشانی بندر انزلی رفتیم، تا از کم و کیف حوادث تلخ و آشوب گری های حاشیه انتخابات بندر انزلی با خبر شویم. جناب آقای “احمد جعفری” در این رابطه به خبرنگار انزلی کلاب گفت:

ظهر روز ۲۴ خرداد ماه با گزارش تخریب یک خودرو پژو پارس در منطقه حضور یافتیم، طی این اتفاق تلخ که در روز حماسه سیاسی در بندر انزلی صورت پذیرفت و باعث ایجاد فضای رعب و وحشت نزد مردم و پرسنل خدوم آتش نشانی کشتارگاه گردید به یک دستگاه خودرو پژو پارس خساراتی عمدی وارد شد که از دیدن چنین صحنه ای بسیار متاسف شدم.

در حال حاضر مشغول بررسی جزئیات این حادثه هستیم و در روزهای آینده حقیقت ماجرا را کتبا به عرض ما فوق و مسئولین محترم امنیتی خواهیم رساند. در این جا، جا دارد از عوامل محترم نیروی انتظامی و خصوصا گشت موتور سنگین پلیس آگاهی که سریعا وارد عمل شده و حادثه را جمع کردند تشکر کنم.

پس از تکمیل تحقیقات در صورت صلاحدید حراست محترم شهرداری جزئیات حادثه ۲۴ خرداد ماه در اختیار رسانه ها نیز قرار خواهد گرفت.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

واقعا باید از دوستان عزیز در آگاهی مخصوص همین دوستانی که آقای جعفری به نام « گشت موتور سنگین » آگاهی نام می برند تقدیر و تشکر کرد ، حتی شاهد صدمه دیدن یکی از این عزیزان در این حادثه شوم « اوباشگری » بودیم.
از شاهین عزیز هم انتظار دارم یک مصاحبه با حجت الاسلام و المسلمین حاج آقای ایران عقیده انجام بدید زیرا برخلاف همه مسئولین شهری ، ایشان عملکردی کاملا درخور تحسین داشتند.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ خرداد ۲۵ام, ۱۳۹۲ ۱۷:۵۹:

از این حس یاس و نا امیدی که به جوانان شهرم هدیه شد متاسفم.

علیرضا اسدی

علی رضا اسدی

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

با معرفی یک دادستان محترم که چند روز پیش انجام گرفت و شخصا هم سر صندوق ها حضور پیدا کردند مطمئنا بساط سوء استفاده کنندگان و برهم زنندگان نظم و آسایش برچیده خواهد شد
انزلی به یک آدم قوی و با ابهت مثل ایشان واقعا نیاز داشت
به امید روزهایی پر از آسایش و امنیت

پاسخ

نوروزی

۲۵ خرداد ۱۳۹۲

آقای جعفری واقعا به شما و همکارانتون خسته نباشید میگم. خدا وکیلی یکی از سازمانهایی که توی انزلی کارشو درست انجام میده همین آتش نشانیه. خدا قوت

پاسخ