heydari

تقریبا نیم قرن از راه اندازی مکتب اصیل ملوان می گذرد و در این مدت بازیکنان زیادی از این مکتب پرورش یافته و مایه سربلندی حاشیه نشینان خزر شده اند.

یکی از بازیکنان خوش اخلاق و مستعد این مکتب محمد حیدری است که این روزها در تیم فجر سپاسی شیراز نماینده ای خوب برای مردم انزلی محسوب می شود و بازیهای خوب او و گلزنی این بازیکن مقابل دو قول فوتبال ایران (استقلال، سپاهان) باعث شد تا در خدمت این مهاجم انزلیچی باشیم و مصاحبه ای با او داشته باشیم که در ادامه می توانید متن این مصاحبه را مطالعه فرمایید.

انزلی کلاب: آقای حیدری وضعیتتان در شیراز و تیم فجر سپاسی چگونه است؟

قبل از هرچیز از این تریبون استفاده می کنم و خدمت همه همشهریانم سلام عرض می کنم و برایشان آرزوی سلامتی دارم، در مورد تیم فجر باید بگویم من واقعا این تیم را دوست دارم، شیراز مردم خیلی خوبی دارد و بازیکنان فجر نیز رفتار خوبی دارند و از نظر مدیریتی و کادر فنی نیز نیروهای خوبی در این باشگاه هستند و من نیز تمام تلاشم را می کنم تا بتوانم برای این تیم مثمر ثمر باشم.

انزلی کلاب: در این پنج هفته هواداران فجر سپاسی را چطور دیدید؟

سوال خوبی پرسیدید، در چهار هفته ابتدای فصل که امتیازی کسب نکردیم من هیچ اعتراضی از جانب هواداران نسبت به بازیکنان و کادر فنی نشنیدم و آنها واقعا از ما حمایت می کنند و جا دارد از تک تک هواداران شیرازی تشکر کنم.

انزلی کلاب: در بازی فجر و سپاهان محمد حیدری با یک پاس گل و یک گل بدون شک ستاره میدان بود، در مورد این بازی بگویید.

ما در چهار بازی ابتدای فصل موفق به کسب امتیاز نشده بودیم و با توجه به تغییرات زیادی که در تیم فجر سپاسی نسبت به سال گذشته رخ داده بود تیم نیاز به زمان داشت تا به هماهنگی بیشتر برسد، در بازی با سپاهان نیز همه بچه ها خوب کار کردند و موقعیتهای خوبی داشتیم و خدا را شکر می کنم که توانستیم بازی را با پیروزی پشت سر بگذاریم و ۳ امتیاز کسب کنیم.

انزلی کلاب: در این بازی به عنوان بازیکن تعویضی به میدان آمدید و عملکرد بسیار خوبی داشتید، با توجه به آمادگی بالایتان و حتی گلزنی مقابل استقلال  دلیل خاصی داشت که در ترکیب اصلی نبودید؟

این تشخیص مربی است که کدام بازیکنها در ترکیب اصلی باشند و من فکر می کنم این قسمتی از تاکتیک  آقای پیروانی بود که من با توجه به خصوصیاتم در نیمه دوم وارد میدان شوم و خدا را شکر می کنم که توانستم در این بازی تاثیرگذار باشم.

انزلی کلاب: در هفته پایانی نیم فصل اول در استادیوم تختی انزلی مقابل ملوان قرار خواهید گرفت، در اینباره چه حسی دارید؟

باور کنید حتی فکر کردن به آن بازی برایم خیلی سخت است، اما در آن روز باید همه تلاشم را برای تیم فجر انجام دهم و اگر قرار باشد در مقابل ملوان کم کاری کنم مردم شهرم را زیر سوال برده ام و مطمئن هستم مردم انزلی هم می خواهند من برای پیراهنی که می پوشم ارزش قائل شوم.

انزلی کلاب: پیگیر وضعیت ملوان هستید؟

صد در صد. من ۹ سال در این تیم بازی کرده ام و ملوان تیم شهر من است، من هر وقت دسترسی به اینترنت داشته باشم اخبار این تیم را دنبال می کنم و امیدوارم ملوان شرایط خوبی داشته باشد زیرا هواداران این تیم لیاقت بیشتر از اینها را دارند.

DSC_0186

انزلی کلاب: از انتخابی که در این فصل داشتید راضی هستید؟

من خیلی دلم برای انزلی تنگ شده و همیشه به شهرم فکر می کنم اما با این وجود از اینکه در تیم فجر سپاسی هستم خیلی خوشحالم، در ملوان شرایط به گونه ای پیش می رفت که شاید من نمی توانستم به تیم کمک کنم، البته بازیکنان جوانی به این تیم آمده اند که بدون شک با گذشت چند بازی بهتر و بهتر می شوند و از مردم انزلی می خواهم به این جوانان فرصت دهند تا توانایی خود را نشان دهند.

انزلی کلاب: صحبت پایانی با مردم انزلی…

من از شما تشکر می کنم که هنوز هم به فکر من بودید و با رفتن من از انزلی مرا فراموش نکردید ، برای مردم انزلی هم آرزوی سلامتی دارم و امیدوارم تیم ملوان با کسب نتایج خوب دل آنها را شاد کند.

Comments are closed.