1

پیش از دیدار حساس بانوان ملوان و بانوان شهرداری بم در لیگ برتر بانوان گفتگویی را با خانم افسانه اقبال بازیکن شماره یازده بانوان ملوان داشتیم که توجه شما را به مطالعه متن این مصاحبه جلب می کنیم.

لطفا” خودتان را بیشتر معرفی کنید و بگوئید فوتبال را از کجا شروع کردید؟

از سال ۸۲ زیر نظر خانم ایراندوست در رشته فوتسال فعالیت ورزشی خود را آغاز کردم و از سال ۸۴ و با شروع فوتبال بانوان به رشته فوتبال آمدم، در اولین دوره لیگ برتر بانوان عنوان خانم گل را بدست آوردم و در سال ۸۷ به عضویت تیم ملی جوانان در آمدم، از سال ۸۹ نیز در خدمت تیم ملی بزرگسالان هستم.

نظرتان در مورد بازی حساس صبح فردا چیست؟

ملوان تیم بزرگی است و ما همه با هم متحد هستیم، این بازی خیلی مهم است وبرنده این بازی می تواند قهرمان این فصل شود، ما روحیه بالایی داریم و امیدواریم ۳ امتیاز این بازی را کسب کنیم.

تاثیر حضور هواداران در این بازی را چگونه ارزیابی می کنید؟

من از بانوان هوادار ملوان می خواهم همه به استادیوم بیایند، با حضور آنها ما انرژی دو چندان می گیریم و می توانیم با روحیه مضاعف در مقابل حریف قدرتمند خود قرار بگیریم.

سقف آرزوی شما در فوتبال چقدر است؟

در فوتبال بانوان محدودیتهایی وجود دارد و به همین دلیل  سقف آرزوی من قهرمانی در آسیا با تیم ملی کشورم است.

در تیم ملوان و تیم ملی چه افتخاراتی را به دست آورده اید؟

۳عنوان قهرمانی با تیم ملوان  و یک عنوان قهرمانی در مسابقات پاکستان با این تیم و یک عنوان نائب قهرمانی در مسابقات غرب آسیا با تیم ملی.

حرف آخر…

امیدوارم در بازی فردا هواداران را شاد کنیم و با تشکر از مجموعه انزلی کلاب که توجه ویژه ای به فوتبال بانوان دارد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۱۹ دی ۱۳۹۱

با سلام.از اینکه مشکلات و صحبتهای مردم بندر انزلی رو به گوش مسئولین محترم این شهرستان میرسونید بی نهایت سپاسگذارم.
من گارگر شرکت باربری هستم.که حدود ۶ساله که در این شرکت کار میکنم
در طول این ۶ سال نه ساعت کار مشخصی داشتم ونه بیمه شدم.چندین بار از طرف بیمه و اسناف و چند ارگان دولتی اومدند ولی هیچ اتفاق خاصی رخ نداد.آیا واقعا یه کارگر باربری که شغلی بسیار سنگین و خطرناکی که داره و از۸ صبح تا ۸ شب با حقوقی روز مزد روزی ۱۰۰۰۰ تومن بدون بیمه کار میکنه واقعا انصافه.از شما دوست عزیز خواهش میکنم صدای ما رو به گوش مسئولین برسونید.نمیتونم آدرس بدم چون بارها تهدید به اخراج شدیم .فقط اینو بگم که بندر انزلی ۵ تا تخلیه بار داره.از زحمات شما بی نهایت سپاسگذارم.با آرزوی موفقیت های روز افزون برای شما و سایت بزرگ ومردمی انزلی کلاب…

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۹ دی ۱۳۹۱

دست شما درد نکنه برای مصاحبه، سعید جان برای ۱۲ ساعت کاری در روز اون هم به صورت روزمزد، اون هم برای شغل سختی نظیر باربری که از کارافتادگی زودرس را سبب میشه واقعا حقوق ارائه شده به شما از حد اقل حقوق کارگری هم پایین تره . به نظر منم نیاز به رسیدگی داره.

پاسخ