IMG_4048

به گزارش انزلی کلاب، تیمهای فوتبال ملوان بندر انزلی و فولاد خوزستان در چهارچوب رقابتهای لیگ برتر فوتبال ایران از ساعت ۳:۱۵ فردا (جمعه) مقابل هم قرار خواهند گرفت و شما همراهان انزلی کلاب در ادامه می توانید مصاحبه مربیان این دو تیم را مطالعه نمائید.

محمد احمد زاده در رابطه با این دیدار گفت: ما به شکست دادن فولاد فکر می‌کنیم نه به نوار شکست ناپذیری فولاد.

وی ادامه داد: من خوشحالم که در بازیهای اخیر موقعیتهای زیادی ایجاد کردیم اما باید از این موقعیتها استفاده کنیم و در زدن ضربات آخر دقت داشته باشیم، ما در تمرینات برای مهاجمانمان برنامه داشته ایم و امیدواریم بتوانیم ضمن ارائه یک بازی خوب سه امتیاز بازی را کسب کنیم.

احمدزاده در پایان گفت: ما محروم و مصدومی نداریم و به لطف پزشکان تیم بازیکنان در شرایط خوبی قرار دارند.

حسین فرکی نیز در رابطه با این بازی گفت:  ما فردا در فضایی که هواداران ملوان برای ما ایجاد می‌کنند کار سختی داریم.

وی در ادامه گفت: خوشحالم که یک بار دیگر در شهر خوب بندرانزلی هستم. به هر حال به بهانه بازی ملوان و فولاد که امیدوارم بازی تماشاگر پسندی باشد و همه از این بازی لذت ببرند در خدمت شما هستم. ملوان همیشه به عنوان یک تیم شهرستانی و خوش نام و پرافتخار و قابل احترام برای ما بوده است.

فرکی افزود: ما از بازی مقابل ملوان در دور رفت رکورد نباختنمان شروع شد و ملوان ما را از بحران خارج کرد، بازی فردا نیز می تواند یک دیدار خوب جذاب و دیدنی باشد.

سرمربی فولاد در پایان گفت: ما در همه بازیها با سیستم هجومی وارد میدان می شویم، البته شرایط بازی نیز در نوع بازی ما تاثیر گذار است و باید منتظر باشیم وببینیم شرایط این بازی چگونه خواهد بود.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۶ بهمن ۱۳۹۱

عکس و مصاحبه عالی بود. مرسی. به امید یک دیدار جذاب و زیبا

پاسخ