torkan123
به گزارش انزلی کلاب به نقل از روابط عمومی منطقه آزاد بندرانزلی، مهندس اکبر ترکان در جلسه شورای مدیران منطقه آزاد انزلی با تأکید براینکه فضای کسب و کار در مناطق آزاد بهبود می یابد اظهار داشت: از طریق بازنگری در قوانین موجود، مقررات زدایی و بازبینی در فرآیندهای جذب و فعالیت فعالین اقتصادی، بسترهای مناسب در فضای کسب و کار مناطق آزاد فرآهم می شود.
 
مشاور رئیس جمهور و دبیر شورای هماهنگی مناطق آزاد از ارزیابی حوزه های مختلف فعالیت هر منطقه از سوی این دبیرخانه خبر داد و اضافه کرد: براساس رویکرد جدید، هفت منطقه آزاد نقاط پایلوت دست یابی به اهداف سند ایران ۱۴۰۴ در سایر نقاط کشور می باشند.

وی شفافیت درهمه امور مالی و اجرای عدالت را از دیگر راهکارهای نیل به سند ایران ۱۴۰۴ اعلام کرد و افزود: علی رغم گذشت عمر کوتاه ایجاد این منطقه، با توجه ظرفیتهای متعدد موجود، منطقه آزاد انزلی می تواند موجبات توسعه پایدار استان گیلان در عرصه های گردشگری،تجارت و ترانزیت بین المللی و در مرحله بعدی الگویی موفق برای ایران اسلامی ۱۴۰۴ باشد.

مهندس رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل جدید منطقه آزاد انزلی در این نشست با قدردانی از تلاشهای مدیران پیشین تصریح نمود: این منطقه با مشکلات عدیده ای در عرصه های مختلف دست به گریبان است.

وی با بیان اینکه کارگروه های رفع مشکلات معافیت مالیاتی، رفع معارض اراضی، اصلاح فرآیند ها برای بهبود فضای کسب و کار و شناسایی منابع جدید درآمدی برای منطقه از اولویتهای نخست کاری می باشد.

مدیرعامل منطقه آزاد انزلی در پایان بر لزوم توجه ویژه و سریع به مشکلات برخی واحدهای تولیدی منطقه تصریح کرد و افزود: با همکاری مسئولین استان و دبیرخانه شورای هماهنگی مشکلات را برطرف می کنیم.

گفتنی است در این جلسه علاوه براعضاء شورای معاونین ومدیران منطقه، معاونین دبیرخانه شورای هماهنگی مناطق آزاد حضور داشتند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Milad

۸ آبان ۱۳۹۲

“مهندس رضا مسرور رئیس هیأت مدیره و مدیرعامل جدید منطقه آزاد انزلی در این نشست با قدردانی از تلاشهای مدیران پیشین تصریح نمود: این منطقه با مشکلات عدیده ای در عرصه های مختلف دست به گریبان است.”

درسته چون اولاً یا غیر بومی بودن و یا ” بخور” !!! بی هیچ رزومه و سابقه ای یکدفعه میشدن مدیر منطقه آزاد انزلی ! یه پست حساس اما فراموش شده که همیشه به آدمهای اضافی و غیر فنی سپرده میشد
بی شک مهندس مسرور یکی از توانمند ترین مدیران مناطق آزاد ایران هست ، کسی که معاونت اقتصادی کیش رو در کارنامه داره و گیلانی هم هست برای اینروزهای ما مثل ” آخرین راه نجات ” هست برای برون رفت از این بحران و بن بست

امیدوارم همچنان پر انرژی به کار ادامه بدن چون انزلی واقعاً مظلوم واقع شده بود و مدیران قبلی فقط به فکر خودشون بودن نه انزلی و اهمیت منطقه آزاد !

آقای نماینده هم که ظاهراً از پاییز به خواب زمستونی تشریف بردن ! هیچ حرکتی مبنی بر وجود و حضور ایشون دیده نشده !

جانم انزلی
به امید روزهای بهتر

پاسخ

sinaclub

sinaclub

۸ آبان ۱۳۹۲

آقا میلاد عزیز با نماینده کار داری؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!!! .دم انتخابات هر جایی که حتی فکرشم نمیکنی حضور پر رنگی داره.

پاسخ

Milad پاسخ در تاريخ آبان ۹ام, ۱۳۹۲ ۱۲:۱۴:

سینا جان یعنی واقعاً ایندفعه اگه رای بیاره یا …
باید به حال خودمون گریه کنیم !
آخه نمی دونم چرا انزلی هیچ وقت نماینده شش دانگ و جسوری نداشته ! یا میان میگن ایران ملوان …
یا پلو کبابی-ان و پنجاه تومنی ! یا هیچی نمیگن کلاً قبل انتخابات !! یا وقتی انتخاب میشن ! به طرز عجیب و مشکوکی همیشه غیبشون میزنه ! و در نهایت هم اگه همه-ی اینا جواب نداد در مورد ” کنار گذر ” !!! یا ” پل متحرک ” صحبت می کنن !

آخه تا کی ما باید از نماینده هامون بکشیم ؟! الان که توجه استان روی انزلیه ! بهترین وقت برای پیشرفته ! اما کو کسی که حرف مارو به گوش مسئولین برسونه !

فقط می خوام بدونم توو این سالها انزلی چه پیشرفتی کرد با شعار ؟!
هر روز بدتر شدیم ! به امید ” ظهور ” یک نماینده-ی جدید خدایی !

sinaclub

sinaclub

۸ آبان ۱۳۹۲

به نظر من باید از طریق همین سایت یه چند نفری جمع بشیم ، اولش یه نامه بدیم به نماینده بعد یه هفته فرصت میدیدم تا جواب بده.بعد میریم پیشش.وظیفش که پاسخگو باشه.ما اگه شل بگیریم وضع همینه.تا الانم فقط داریم تو این سایت نظر می دیم .چه فایده ای داره؟؟؟آیا آقای نماینده سری به این سایت می زنند؟؟؟؟ آیا اصلاً بلدند با کامپیوتر کار کنند؟؟؟ تا اونجایی که من یادمه زمانی که با دیپلم می تونستی نماینده بشی این آقا بود بعد اونم که دیگه مدرک گرفتن کاری نداره.

پاسخ