82123339-70815872[1]

 

خیران انزلی در جشن گلریزان زندانیان جرائم غیرعمد این شهرستان، ۷۰۳ میلیون و ۷۲۷هزار و ۵۰۰ ریال برای آزادی این زندانیان کمک کردند.
معاون مددکاری ستاد دیه گیلان چهارشنبه شب در حاشیه مراسم جشن گلریزان گفت: ستاد دیه استان با کمک های خیرین در راستای آزادی زندانیان جرائم غیر عمد مانند مهریه ، دیه و مواردی از این دست اقدام می کند.
سید محمد موسویان با اشاره به آزادی بالغ بر ۶۵۰زندانی جرائم غیر عمد درسال گذشته با کمک خیرین افزود: از این تعداد ۲۲۰نفر فقط از منابع جشن گلریزان آزاد شده اند.
وی یادآور شد: براساس آمار میزان بدهی زندانیان در سال گذشته بالغ بر ۳۶۰میلیارد ریال بوده که شاکیان زندانیان حدود ۱۴۰میلیارد ریال از طلب خود گذشت کردند.
موسویان خاطرنشان کرد: علاوه برکمک خیرین مبالغی نیز از سوی ستاد دیه کشور هرساله به عنوان اعتبار به استان ها اختصاص داده شده و براساس نوع اتهام، به برخی از زندانیان و یا خانواده آنها ، تسهیلات با نرخ سود چهار درصد اعطاء می شود.
وی به آزادی شش هزار و ۹۷۸نفر زندانی از سال ۸۷ تا اردیبهشت ماه امسال از سوی ستاد دیه گیلان اشاره و اظهار کرد: میزان محکومیت این زندانیان حدود چهار هزار میلیارد ریال بوده و شاکیان نیز بالغ بر دو هزار و ۷۰۰ میلیارد ریال از مطالبات خود گذشت کردند.
جشن گلریزان برای آزادی زندانیان جرائم غیرعمد هرسال در ایام ماه مبارک رمضان در نقاط مختلف کشور برگزار می شود و با کمک های مردم خیرخواه میهن اسلامی، زندانیان زیادی از بند گرفتاری ها نجات پیدا می کنند/ ایرنا

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

پيمان

۳ تیر ۱۳۹۵

چک برگشتی جرم غیر عمد نیست بخدا از قتل و … بدتره.

پاسخ

مریم2

مریم2 پاسخ در تاريخ تیر ۳ام, ۱۳۹۵ ۲۲:۰۴:

چک برگشتی جز مواردی که شامل گلریزان بشه نبوده و اشتباها تو خبر درج شد