858575-1[1]

این اشخاص با فشار به بازیکن و سرمربی و باشگاه در صدد هستند تا شرایط مورد علاقه خودشان را به همه تحمیل کنند.
مسعود رضاییان مدیرعامل باشگاه ملوان در گفتگویی درباره مسایل این روزهای باشگاه ملوان گفت: متاسفانه در حال حاضر باشگاه ملوان با چالش بزرگی به نام تعیین و از آن مهمتر تثبیت کادر فنی مواجه می باشد، صرف نظر از جلسه هیات مدیره در نیمه خرداد ماه از روز ۲۴ خرداد تا امروز یعنی در طول ۵ هفته گذشته حداقل ۴بار جلسه هیات مدیره در خصوص انتخاب کادر فنی باشگاه تشکیل شده است. که این جلسات در تاریخ ۲۸خرداد به انتخاب اقای پورغلامی انجامید اما متاسفانه ایشان بنا به دلایلی که بر کسی پوشیده نیست نیم ساعت قبل از جلسه معارفه به ناگهان استعفا دادند.

در تاریخ ۳تیر ماه پس از مذاکرات متعدد و جلسات مجدد هیات مدیره اقای ابراهیم زاده انتخاب و در اصفهان جلسه ای با ایشان برگزار شد که قرار شد ایشان تا چهار روز بعد پاسخ دهند که نهایتا پس از مشاوره با تعدادی از دوستان خود در انزلی از شروع به همکاری با ملوان خودداری نمودند. پس از اعلام نظر ایشان در تاریخ ۱۲تیر اقای عزت الهی و تعدادی از مربیان آکادمی فوتبال ملوان به طور موقت برای هدایت تیم و شروع تمرینات انتخاب شدند که اقای عزت الهی علیرغم پذیرش این مسئولیت از حضور به عنوان مسئول کادر فنی موقت خودداری نمودند.

مدیرعامل باشگاه ملوان در ادامه افزود: درتاریخ ۲۰ تیر و با حضور ۷نفر از اعضای کمیته فنی باشگاه و دونفر از اعضای هیات مدیره آقای احمدزاده به اتفاق آرا به عنوان سرمربی انتخاب شدند که ایشان هم پس از انجام یک مذاکره طولانی به دلایل که خودشان اعلام داشتند از پذیرش سرمربیگری ملوان خودداری نمودند. پس از انصراف ایشان و تشکیل جلسه غیر حضوری اعضای هیات مدیره آقای نادر عزت الهی را به عنوان سرمربی نهایی خود معرفی کردند که با پذیرش ایشان نهایتا یک هفته جلسات تمرینی همزمان با تست بازیکنان جدید برگزار گردید. متاسفانه در حالیکه شرایط کادر فنی و جذب بازیکن به روزهای نهایی خود نزدیک شده بود و قرار بود از هفته اینده اردویی در کرج برگزار شود امروز متوجه شدیم که ایشان مجددا انصراف خود را ار ادامه همکاری با باشگاه ملوان اعلام نمودند.
وی درباره اینکه آیا لیست مازادی در باشگاه ملوان وجود دارد گفت: علیرغم تاکید چندباره اینجانب در چهار جلسه با مربیان تعیین شده باشگاه، خدمت همه مربیان عزیز عرض کردم که باشگاه هیچگونه لیست سیاهی در مورد بازیکنان وجود ندارد و متاسفانه همچنان این ذهنیت باقی است که باشگاه با پذیرش برخی از بازیکنان قدیمی مخالف است درحالیکه هر یک از سرمربیان محترم بر اساس شناخت و ضرورت ها موجود بعضی از بازیکنان را مد نظر داشتند و بعضی ها را خیر.

رضاییان درباره وضعیت حال حاضر باشگاه ملوان گفت: فرایند انتخاب سرمربی با چالش های سختری روبروست متاسفانه هر کسی که وارد این عرصه می شود توسط کسانی که واقعا مشخص نیست که حامی و هوادار هستند یا خیر به شدت تحت فشار قرار می گیرد که ادامه کار را برای سرمربیان سخت و سختر میکند. و این اشخاص با فشار به بازیکن و سرمربی و باشگاه در صدد هستند تا شرایط مورد علاقه خودشان را به همه تحمیل کنند.
سایت رسمی باشگاه ملوان

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

حمید اکبری

۳۰ تیر ۱۳۹۵

به قول دوستمون … آقای خیار سر درار باز هم در فشانی کرد!!

پاسخ

آرین

۳۰ تیر ۱۳۹۵

الله اکبر! آقای رضائیان شما همون مصاحبه نکنی سنگین تری. مرسی

پاسخ

دکتر هوشیار فرد

۳۰ تیر ۱۳۹۵

مهمرین اصل در انتخاب ریاست هیئت های ورزشی جذب منابع مالی و هدایت شایسته هیئت های ورزشی باید باشد

پاسخ

دکتر هوشیار فرد

۳۰ تیر ۱۳۹۵

مدیران ورزشی باید امین مردم و غیر سیاسی باشند

پاسخ