مدیران سایت ملوانی.نت یکی از رسانه های فعال باشگاه فرهنگی ورزشی ملوان بندر انزلی اقدام به تهیه کلیپی از عملکرد شبکه استانی (باران) کرده اند که قابل تقدیر است زیرا این کار باید توسط خود باشگاه ملوان صورت میپذیرفت. پایگاه انزلی کلاب نیز جهت کمک به اطلاع رسانی بهتر فعالین رسانه در انزلی اقدام به بارگذاری مجدد این ویدئو کرده است تا با سهولت بیشتری در اختیار مخاطبان قرار گیرد. هر چند این ویدئو تنها گوشه ای از عملکرد جهت دار و زننده شبکه باران است. در آینده ی نزدیک اطلاعاتی داغ و جدید در خصوص پشت پرده فعالیت های مجریان ورزشی این شبکه به اطلاع دوستداران ورزش گیلان خواهد رسید.

این مستند در ۳ قسمت برای شما عزیزان قابل مشاهده خواهد بود. در صورت تمایل میتوانید هر ۳ قسمت را در یک فایل با لینک مستقیم از سایت ملوانی.نت دانلود کنید.

قسمت اول : 

قسمت دوم :

قسمت سوم: 

در پایان مجددا لازم به یادآوری است که این جریان هدفمند که نقش زیادی در نفاق بین دو شهر رشت و انزلی ایفا کرده اند و باعث و بانی دامن زدن به اتفاقات تلخ و نادر چند سال اخیر شده اند نیازمند پیگیری جدی از مسئولین شهر و استان هستند وگرنه در آینده ممکن است شاهد اتفاقاتی بسیار تلخ تر باشیم که در شان استان گیلان نبوده و نیست.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۲۷ اسفند ۱۳۹۱

سلام ، بسیار عالی بود ، بهترین راه انتقاد و مطالبه گری همین مستند سازی هاست ، خدا قوت تاریخ انزلی به حرکتهای اکنون جوانان این شهر افتخار خواهد کرد !!!!

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۱۳:۲۶:

باید از بچه های ملوانی . نت تشکر کرد که زحمت این مستند رو کشیدن.

erfan

۲۷ اسفند ۱۳۹۱

از اینجا از سایت ملوانی .نت تشکر میکنم بخاطر تهیه این فیلم ها هرچند نتونستن نه دانلودشون کنم و یا حتی انلاین نگاشون کنم(دیال اپ بدبختیه)خوب بود یه توضیح مختصر از حرفایی که تو کلیپ زده شده را میگفتین با تشکر از شما.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اسفند ۲۹ام, ۱۳۹۱ ۱۷:۳۷:

عرفان عزیز برای شما اینترنت پر سرعت آرزومندیم. به موارد خوبی اشاره شده، از نحوه تدوین فیلم های برنامه سکو و با ورزش برای تخریب چهره هواداران ملوان، تا حاشیه سازی ها و دروغگویی مجتبی پوربخش که کاملا در این مستند به آنها پرداخته شده است. ;-)

مژگان

mojshekan

۲۷ اسفند ۱۳۹۱

شبکه ناودان :no: کاش واقعا مسئولین پیگیری کنن

پاسخ

erfan

۲۷ اسفند ۱۳۹۱

نمیدانم پدر کشتگی رسانه های رشت با ما چیه ؟؟؟ (اگه کسی متوجه شد به من بگه) بیچاره ها اینقد که هیچ افتخاری شهرشون کسب نکرده عقده ایی شدن :eek: و همش تو فکر این هستند تا افتخارات شهر عزیزمون انزلی رو به اسم شهر خودشون به ثبت برسونن (یکیشم اینه که اسم شهرمون رو دزدیدن شهر باران):hypnotized:و همش هم میخوان اسم شهرمون رو خراب کنند. به امید روزی که شهر عزیزمون نیز دارای تلویزیون بشه.الهی آمین

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۲۷ اسفند ۱۳۹۱

متاسفانه رسانه ملی به حای ارتقاء سطح فرهنگی استان خودش آتش بیار معرکه ایست که دودش به چشم دوستداران واقعی گیلان میره. واقعا جای بسی تاسف داره.

پاسخ

abas

۲۷ اسفند ۱۳۹۱

:-)

پاسخ