138908100681

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایکنا، حجت الاسلام والمسلمین کریم عاشوری، سرپرست اداره تبلیغات اسلامی شهرستان انزلی اظهار کرد: امروزه حضور تبلیغی و برنامه ریزی شده و سازمان یافته دشمن در تمامی عرصه های تبلیغی و اطلاع رسانی مشاهده می شود؛ بنابراین مشارکت جوانان در برنامه های فرهنگی و مذهبی می تواند موجب ناکامی و ناامیدی دشمنان شده و توطئه های آنان را خنثی کند.

وی افزود: انقلاب و نظام اسلامی ما یک نظام الهی و معنوی است و رسالت آن هدایت و تربیت آحاد مختلف مردم است.

حجت الاسلام عاشوری در ادامه تصریح کرد: جوانان و نوجوانان، یکی از عظیم ترین سرمایه های این کشور محسوب می شوند و در سازندگی این سرمایه های بزرگ کشور باید با محبت و سعه صدر و آغوشی باز، آنان را نسبت به احکام و معارف اسلام و آرمان های مقدس جمهوری اسلامی ایران که با ایثارگری های فراوان جوانان به دست آمده، آگاه و علاقمند کرد و از دام شیادان و دشمنان نجات داد.

این کارشناس دینی از برگزاری جلسات تخصصی قراء جوان با حضور اساتید در شهرستان انزلی خبر داد و گفت: ظرفیت‌های بالای قرآنی و حضور نوجوانان و جوانان علاقمند به قرآن از نکات مثبت در انجام برنامه‌های قرآنی در سطح شهرستان است.

وی اضافه کرد: برگزاری جلسات تخصصی در بین جوانان با حضور اساتید شهرستانی از فروردین‌ماه امسال شروع و با استقبال گرم نوجوانان و جوانان روبرو شده است.

سرپرست اداره تبلیغات اسلامی بندرانزلی همکاری و هماهنگی مؤسسات قرآنی شهرستان با این اداره را یکی از دلایل مؤفقیت برنامه‌های قرآنی و برگزاری کلاس‌ها و دوره‌های تخصصی در شهرستان بندرانزلی دانست.

حجت‌الاسلام عاشوری تاکید کرد: تربیت نیروهای قرآنی جوان و استحکام پایه‌های قرآنی شهرستان از مهمترین اهداف برگزاری این جلسات تخصصی توسط اداره تبلیغات اسلامی بندرانزلی است.

وی در ادامه از برگزاری مسابقه مقاله‌نویسی به مناسبت سالروز شهادت استاد مرتضی مطهری در این شهرستان خبر داد و بیان کرد: این مسابقه در راستای طرح گسترش و ترویج فرهنگ اسلامی و عقاید و نظرات استاد مطهری اجرا می‌شود.

حجت‌الاسلام عاشوری با بیان اینکه این مسابقه ویژه بانوان این شهرستان است، متذکر شد: نقش و جایگاه شهید مطهری در شکل‌گیری، پیروزی و گسترش نهضت امام خمینی(ره)، شهید مطهری، زن مسلمان، مهارت‌های زندگی و شهید مطهری از محورهای این مسابقه است.

این مسئول فرهنگی آخرین مهلت ارائه آثار را ۱۲ اردیبهشت‌ماه اعلام و خاطرنشان کرد: شرکت‌کنندگان می‌توانند مقاله‌های خود را حداقل در ۴ برگه A4 به اداره تبلیغات اسلامی بندر انزلی تحویل دهند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

carisma

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

بالاخره سازمان تبلیغات ( به دلیل انتخابات پیش رو در شورای اسلامی شهر رشت ) از خواب بیدار شد ! صلوات

پاسخ

a.n.z

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

ایشون اگر اشتباه نکنم اهل خمام هستن ، یادمه یه مصاحبه یک شبکه چینی یا ژاپنی با ایشون گرفته بو در مورد ورزشهای زرمی!

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۲ ۱۱:۰۸:

ورزشهای رزمی ؟

a.n.z پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۲ ۱۵:۲۹:

سایت ایشون
http://karimashoori.com/
————————
مصاحبه شبکه nhk با ایشون
http://www.aparat.com/v/709C1

ناظر

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

شنیده ها حکایت از این داره که ایشان قصد دارند در … رشت :-D کاندید بشن !
تا وقتی که انزلی دارای چنین مسئولینی باشه که هیچ علاقه و تعصبی به انزلی ندارن وضع ما همینه که هست :pissedoff:
به ایشان توصیه می کنیم که اون عکس زیبای انزلی رو ازدفترشون بردارن :pissedoff:

پاسخ

همشهری

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

شورای اسلامی شهر رشت؟
خدا عاقبت ما را به خیر کند، اگر اینگونه باشد که شما می گویید باید به حال این شهر گریست.

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۰ام, ۱۳۹۲ ۱۳:۳۴:

اگر توی شهرستان رشت زندگی کنن میتونن قانونا عضو شورای شهر رشت بشن.

همشهری

۹ اردیبهشت ۱۳۹۲

برادر از نظر قانونی مشکلی ندارد اما مسئولی که در انزلی مسئولیت دارد و هیچ خبری هم از ایشان نبوده و به یکباره نزدیک به انتخابات بیانیه صادر می کند تا بتواند امتیازی داشته باشد کارش درست نیست.
مگر در شهر خودمان شخصی نبود که این مسئولیت را به او واگذار کنیم؟
کاش مسئولینی بر سر کار بیایند که قلبشان به عشق مردم همین شهر بتپد.

پاسخ