80775488-4750686

چهارمین دوره رقابت های والیبال ساحلی قهرمانی بانوان گیلان گرامیداشت عید سعید فطر با قهرمانی تیم طلوع بندر انزلی پایان یافت.

 مسوول کمیته والیبال ساحلی گیلان عصر روز پنجشنبه و در مراسم اهدای جوایز به تیم های برتر در گفتگو با خبرنگار ایرنا بیان داشت: این مسابقات به مدت سه روز در تاریخ های ۲۲تا ۲۴ مردادماه در رده سنی آزاد در محل طرح سالمسازی دریای رودسر ویژه خواهران برگزار شد.

ˈشهره اصغرزاده رودسریˈ افزود: این رقابت ها به صورت دو حذفی برگزار و پس از انجام ۲۶ بازی، دیدار نهایی را تیم های طلوع فردوس بندرانزلی و شهرداری رشت برگزار کردند که تیم فردوس بندرانزلی با نتیجه دو بر یک حریف خود را مغلوب و قهرمان این دوره از رقابت ها شد.

وی ادامه داد: تیم های شهرداری رشت، اداره ورزش کیاشهر و اداره ورزش کوچصفهان عناوین دوم تا چهارم را از آن خود کردند.

به گفته اصغرزاده رودسری؛ در این مسابقات ۱۴ تیم شامل تیم شهید انصاری الف و ب رودسر، شهرداری املش، شهرداری رودسر، طلوع سپید باران انزلی، اتومبیل مطهر انزلی، تیم رحیم آباد الف و ب، چای جم لاهیجان، ستاوند انزلی، طلوع فردوس انزلی، شهرداری رشت، اداره ورزش کیاشهر و اداره ورزش کوچصفهان حضور داشتند.

وی با بیان اینکه تیم های متعددی از سراسر گیلان در این رقابت ها حضور داشتند، سطح کیفی مسابقات را بسیار عالی توصیف و اضافه کرد: همه تیم ها از ظرفیت و پتانسیل بالایی برای قهرمان شدن برخوردار بودند بطوریکه باید اذعان داشت عملکرد همه تیم ها در این دوره از رقابت ها ستودنی بوده است.

اصغرزاده رودسری خاطرنشان کرد: این مسابقات با همکاری هیات والیبال استان گیلان، شورا و شهرداری رودسر و اداره ورزش و جوانان رودسر برگزار شد.

گزارش خبرنگار ایرنا حاکیست در مراسم اهدای جوایز به تیم های اول تا چهارم این رقابت ها رییس اداره ورزش و جوانان رودسر، شهردار رودسر، رییس هیات والیبال استان و جمع دیگری از مسوولان و ورزشکاران این رشته ورزشی حضور داشتند.

شهرستان ساحلی رودسر در شرق استان گیلان واقع است.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *