به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، تمرین تیمهای دراگون بوت استان گیلان، عصر امروز در باشگاه قایقرانی ملوان بندرانزلی برگزار شد.

وحید حاجی زاده دبیر کل کمیته تیم دراگون بوت گیلان در گفتگو با خبرنگار انزلی کلاب، اظهار کرد:  در نهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور دو تیم آقایان و بانوان از استان گیلان حاضر خواهند بود که با جدیت تمام برای حضور پرقدرت در مسابقات تلاش می نمایند.

وی در خصوص موضوع اسپانسر تیمهای دراگون بوت گفت: تا حد زیادی این مشکل رفع شده است اما کماکان برای موفقیت نیازمند حمایت تمام ارگانهای دولتی هستیم تا بتوانیم مانند سالیان گذشته مقام قهرمانی را برای استان گیلان به ارمغان آوریم.

دبیرکل دراگون بوت استان گیلان  با بیان اینکه در حال حاضر تیمها در وضعیت مطلوبی به سر می برند، تصریح کرد: ورزشکاران حدود ۵ ماه است که زیر نظر کادر فنی در تمرینات فشرده  حضور دارند و تا به امروز سختی های زیادی را در سرما و گرما متحمل شده اند که خوشبختانه اکنون از نظر آمادگی در سطح قابل قبولی قرار دارند.

حاجی زاده در پایان ضمن تشکر و قدردانی از همه افرادی که از تیم دراگون بوت حمایت میکنند، ابراز امیدورای کرد: با حمایت و یاری تمام مسئولین شهرستان و استان ورزشکاران بدون دغدغه به مسابقات اعزام شوند و روند افتخار آفرینی خود را ادامه دهند.

در حاشیه تمرین امروز تیم دارگون بوت مربی تیم بانوان نیز اظهار کرد: در این دوره از مسابقات علاوه بر بانوان ورزشکار انزلیچی از ورزشکاران لاهیجان نیز استفاده خواهیم کرد تا در مسابقات قهرمانی کشور با تمام قوا حضور یابیم.

الهام اسماعیل پور با اشاره به اینکه این مسابقات با ۱۶ پاروزن برگزار می شود، تصریح کرد: علاوه بر این تعداد یک پ سکاندار و یک طبال نیز در هر قایق مسابقه حضور خواهند داشت.

وی افزود: در این دوره از مسابقات نیز همانند سایر دوره ها تیمهایی از استانهای مختلف در دریاچه مصنوعی آزادی تهران با هم به رقابت خواهند پرداخت و مهم ترین رقیب حال حاضر ما تیمهای کرمانشاه، تهران و بوشهر می باشند.

اسماعیل پور در مورد شرایط مالی تیم نیز خاطرنشان کرد: مشکلات اسپانسری تیمها هیچ موقع به طور کامل رفع نمی شود، منطقه آزاد انزلی حمایت هایی از تیم دراگون بوت انجام داده است که امیدواریم ادامه دار باشد.

مربی تیم بانوان دراگون بوت در پایان گفت: همچون سالهای گذشته امسال نیز دغدغه  تهیه اتوبوس برای اعزام را داریم و تا دقایق آخر می بایست منتظر کمکهای مسئولین شهرستان برای تامین هزینه های انتقال ورزشکاران به محل مسابقات باشیم.

گفتنی است نهمین دوره مسابقات قهرمانی کشور در رشته دراگون بوت سی مهرماه در دریاچه مصنوعی ورزشگاه آزادی تهران در دو بخش آقایان و بانوان برگزار می شود.
تنظیم خبر : مریم خسروپسند

dscn7530 dscn7546 dscn7563 dscn7568 dscn7571 dscn7576 dscn7577 dscn7580 dscn7588 dscn7594 dscn7605 dscn7616 dscn7617 dscn7621 dscn7650 dscn7682

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

farzad

۱۲ مهر ۱۳۹۵

:yawn: :yes: be omide movafaghiate ezhdeha savarane shahremun 💪🏅🏅🏆

پاسخ