5f651c7d-dba8-4fe8-af02-6aea997a0f44_20141010_010540

مسئولان شهرستان بندرانزلی از نمایشگاه تخصصی کشاورزی و گل و گیاه و ماشین آلات کشاورزی که در سالن غله بندرانزلی برگزار شده، دیدن کردند. در این بازدید نماینده مردم بندرانزلی، فرماندار، شهردار، رئیس شورای اسلامی شهر، نائب رئیس شورای اسلامی شهر، فرماندهی نیروی انتظامی، رئیس جمعیت هلال احمر، رئیس خانه اصناف، رئیس اداره ورزش و جوانان و مدیرعامل باشگاه ملوان حضور داشتند. مسئولان شهری انزلی از ۱۶ غرفه ای که دراین نمایشگاه دایر گردیده بازدید به عمل آوردند و از نزدیک با محصولات در حال عرضه نمایشگاه آشنا شدند.

 IMG_0475

این نمایشگاه توسط شرکت آوش تجارت لیان درحال برگزاری می باشد، خانم راضیه علی اکبری مدیرعامل شرکت ضمن تشکر از شهرداری و سایر ادارت مانند اداره صنعت، معدن و تجارت، جهاد کشاورزی و خانه اصناف که در برگزاری این نمایشگاه همکاری نمودند، اظهار داشت: انتظار می رود شرکتهای تخصصی کشاورزی استان گیلان حضور چشم گیرتری جهت بازدید از نمایشگاه  داشته باشند. وی با اظهار رضایت از استقبال مردم از این نمایشگاه اعلام کرد اختتامیه این نمایشگاه ساعت ۱۶ الی ۲۱ روز جمعه ۱۸ مهر ماه می باشد.

 IMG_0489

طی این بازدید که مورد توجه و رضایت مدیران شهری از نمایشگاه قرار گرفت، پورشعبان شهردار بندرانزلی ضمن تشکر از زحمات مدیریت شرکت آوش تجارت لیان با بیان این مطلب که بندرانزلی پتانسیل برگزاری چنین نمایشگاه‌هایی را دارد اظهار داشت: شهرداری در نظر دارد با همکاری این شرکت و سایر شرکتهای خصوصی نسبت به دایر نمودن نمایشگاه تخصصی دائمی گل و گیاه در واحد فضای سبز و گل خانه شهرداری اقدام نماید و شرایطی را فراهم آورد تا بندرانزلی به عنوان قطب تولید گل و گیاه در استان و کشور مطرح گردد. وی هدف از این اقدام را ایجاد اشتغال و فراهم آوردن امکان عرضه و صادرات گل و گیاه از این شهرستان بیان کرد و افزود: شهرداری از همکاری بخش خصوصی جهت ایجاد نمایشگاه دایمی گل و گیاه استقبال می کند.

 IMG_0410

شایان ذکر است نمایشگاه تخصصی گل و گیاه بندرانزلی از تاریخ ۱۵ لغایت ۱۸ مهر با حضور ۶ استان گیلان، مازندران، تهران، قم، مشهد و همدان در سالن سازمان غله بندرانزلی واقع در خیابان نواب صفوی(کوی واحدی) در حال برگزاری است.

IMG_0380

IMG_0375

این نمایشگاه توسط شرکت نمایشگاهی آوش تجارت لیان به مدیریت خانم علی اکبری و آقای صیاد نورمحمدی و با همکاری شهرداری بندرانزلی در حال برگزاری است و حضور برای عموم آزاد است./ سایت شهرداری بندرانزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *