000sandali sepid1

با نگاهی به سطح تعامل مسئولین، مردم و ضعف رسانه ای انزلی به سادگی میتوان علل مشکلات تنیده شده در هم  شهر انزلی در ابعاد سیاسی، اجتماعی و فرهنگی انزلی را دریافت.
کلی گشتیم تا یک صندلی سپید فراهم کنیم تا مسئولین شهر را بیاوریم و روبروی شما اهالی محترم شهرستان انزلی بنشانیم. یک صندلی سپید چوبی آوردیم که افقی سپید از آینده بندرمان ترسیم کنیم و نشستمان خودمانی باشد، تا انشاا… با همدلی بیشتر بین مردم و مسئولین آینده ای سپید و روشن برای شهر و جوانان کوشا، خلاق، ورزشکار و هنرمند انزلی رقم بزنیم.

مصاحبه کننده کیست؟ خود شما، بله خود شما میتوانید سوالاتتان را از این تریبون مطرح و منتظر پاسخ میهمانان این صندلی سپید باشید. مطمئنا خیلی افراد هستند که آینده این شهر برایشان اهمیت دارد اما مشغله کاری مانع فعالیت و مشارکت آنها در آینده شهرشان میشود. اما حالا میتوانید پس از رسیدن به خانه و کمی در کردن خستگی، پس از صرف یک فنجان چای گرم با استفاده از این فضای مجازی یک مصاحبت داشته باشید با مسئولین شهرمان و سوالاتی که ذهن شما را به خود مشغول ساخته است را به سادگی از آنها بپرسید و پاسخ سوالاتتان را دریافت کنید.

تلاش انزلی کلاب از ابتدای فعالیت در مرحله نخست شکستن دیوار بین مسئولین و شهروندان بوده است. دیواری که گاها خود ساخته توسط مردم است و بعضا توسط مسئولین کشیده میشود که حاصلش پسرفت های شهرستان انزلی است، پس در این گذار اگر میخواهیم شهر بندر انزلی و شهرستان قهرمان انزلی را به جایگاه واقعی اش بازگردانیم باید اصلاحات را از خودمان شروع کنیم و با تعامل و مشارکت بیشتر آینده روشن شهرمان را رقم بزنیم که اصلاح فرد اصلاح جامعه است.

اولین دعوتنامه رسمی ما ارسال شده است و هفته بعد یکی از مسئولین شهرمان روی صندلی سپید انزلی کلاب خواهد نشست و کسانی هم که دعوت ما را نپذیرند از طریق همین تریبون به شما عزیزان معرفی خواهند شد.
این صندلی سپید است و البته اگر داغ هم شود هرگز رنگ جناحی و حزبی به خود نخواهد گرفت و سوالاتی که در این نشست مطرح خواهد شد تنها به مسائل پیرامون شهر، مشکلات و کاستی های اجتماعی، فرهنگی و رفاهی شهر باز میگردد و جایگاه و شان مسئولین در آن حفظ خواهد شد.
انشاا… همه مسئولین را یک به یک خواهیم آورد و روی صندلی سپید انزلی کلاب خواهیم نشاند تا به یاری حق، سرآغازی باشد برای تغییرات گسترده در روند توسعه و پیشرفت شهرمان. این شما و این صندلی سپید انزلی کلاب …

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۷ فروردین ۱۳۹۲

انشاا… با همکاری مسئولین این اتفاق خوب هر چه سریعتر بیفته و با مشاکت و همدلی مردم توی یه فضای خوب بتونیم مشکلات و کاستی های شهر رو مطرح و به امید حق برطرفشون کنیم. به خدا وجب به وجب خاک انزلی طلاست فقط یه یا علی میخوایم بی ریا و بی رنگ و بی جهت. علی علی

پاسخ

Abay

۷ فروردین ۱۳۹۲

دست شما درد نکنه برای زحمتهایی که میکشید. اگه بشه واقعا عالیه :-)

پاسخ

میثم شاهین

۷ فروردین ۱۳۹۲

کار و ایده ی فوق العاده ای هست . خوشحالم که کاری رو میکنید که تا به حال کسی برای این شهر نکرده .

پاسخ

Abay

۷ فروردین ۱۳۹۲

اولین مسئول که دعوت کرده اید چه کسی است ؟

پاسخ

Shahin

Shahin پاسخ در تاريخ فروردین ۹ام, ۱۳۹۲ ۲۱:۳۰:

طی یکی دو روز آینده اعلام خواهیم کرد.