Picture 108

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، بر اساس هماهنگی های صورت گرفته، بخشدار مرکزی انزلی، نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی انزلی و رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) شهرستان انزلی به دیدار مددجویان روستاهای بشمن، کپورچال و سنگاچین رفتند و از نزدیک با آنان دیدار و به مشکلاتشان رسیدگی کردند.

مشکلات روستاییان از قبیل ناتوانی در خصوص پرداخت وام های بانکی بود که مقرر شد سازمان کمیته امداد مساعدت های لازم را منظور کرده و چند ماه اقساط خانواده های تحت تکلف خود را پرداخت کند.

Picture 121

بخشدار مرکزی بندرانزلی در این دیدار در گفت و گو با انزلی کلاب گفت: با توجه به سفارش ائمه و بزرگان دین مبنی بر رسیدگی به وضعیت محرومان و مستمندان در جامعه، با کمک کمیته امداد و نماینده ولی فقیه در جهاد کشاورزی تصمیم بر این شد که هر دو هفته یکبار از محرومان در سطح روستاها بازدیدی داشته و در حد توان به مشکلاتشان رسیدگی کنیم.

منوچهر عاشوری در خصوص اهداف این اقدامات تصریح کرد: مزیت بزرگ این کار، آشنایی مسئولان با نحوه زندگی محرومین است که قطعا در تصمیمات آتی برای روستا و روستاییان موثر خواهد بود.

Picture 129

گفتنی است در این دیدارها اعضای شورای اسلامی شهر و دهیاران روستا نیز همراه مسئولان بودند.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

ابکنار دوست داشتنی

۱ آبان ۱۳۹۳

انشالله این دیدار ها نتیجه هم داشته باشه
نباش دیدار وزیر کشور در برف سال گذشته که سر زده رفته بود ابکنار فقط قول مساعدت داده کاری نکرد

پاسخ

majid

majid

۱ آبان ۱۳۹۳

آقای بخشدار ممنون که انقدر دلسوز و پیگیری
ولی خواهشاً یه مقدار کلان تر به قضیه نگاه کن .روستاهای انزلی تو بن بست هستن و راه ارتباطی و جاده هاشون افتضاحه.مسیر بشم تا کپور چال .کمربندی علی آباد تا کرکان و جاده کپورچال تا آبکنار کم عرض هست و رو کشش خراب .با پیگیری تعریض این جاده ها و ساخت اتوبان کپورچال به ابکنار و همچنین ساخت اتوبان در حاشیه تالاب از انزلی تا ابکنار هم فاصله زمانی ابکنار انزلی به نصف میرسه و هم این روستاها رو از بن بست و حاشیه در میان و هم برای خودت باقیات صالحات خواهی گذاشت.

پاسخ