به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، مراسم اسقبال از میثم علیپور قهرمان طلایی بازی های اینچئون در رشته والیبال نشسته با حضور معاون سیاسی فرماندار انزلی، شهردار، فرمانده سپاه پاسداران، رییس اداره بهزیستی و جمعی از اعضای شورای شهر انزلی در محل اداره ورزش و امور جوانان بندرانزلی برگزار شد.

IMG_8113

صفر جعفر زاد رییس اداره ورزش و جوانان انزلی به عنوان میزبان این مراسم از زحمات تنها نماینده گیلان در دومین دوره بازیهای پارالمپیک آسیایی اینچئون کره جنوبی قدردانی کرد و افزود: تقاضای ما از ۲۰۰ نماینده مجلس این است که ردیف بودجه قانونی برای افتخار آفرینان مسابقات کشوری و جهانی در نظر بگیرند تا ما نیز بتوانیم به موقع و بی منت از قهرمانان کشورمان تجلیلی شایسته داشته باشیم.

IMG_8131

محمد حسین شاهکویی معاون سیاسی فرماندار به نمایندگی از دولت تدبیر و امید و فرماندار انزلی در سخنانی کوتاه قهرمانی جوان ترین بازیکن تیم ملی و فنی ترین بازیکن این دوره از رقابت ها را به پسر طلایی انزلی و خانواده اش تبریک گفت و خاطر نشان کرد: نام میثم علیپور در تاریخ ورزش ایران ماندگار شد و امیدواریم این قهرمانی چراغ راهی باشد تا بتواند در مسابقات پیش رو نیز مدال آور باشد و ما نیز افتخار داریم که پیام تبریک مردم قهرمان پرور انزلی را به شما ابلاغ کنیم.

IMG_8116

شهردار بندرانزلی نیز در بخشی دیگر از مراسم با بیان اینکه این پیروزی ها در ورزش زمینه ساز پیروزی های ما در عرصه های دیگر خواهد بود اذعان داشت: امیدوارم هر روز شاهد تکرار این قهرمانی ها باشیم و امثال علیپور ها در انزلی بیشتر شوند.

کاروان ملی ایران با نام غدیر با کسب ۳۷ مدال طلا، ۵۲ مدال نقره و ۳۱ مدال برنز در مجموع ۱۲۰ مدال و عنوان مقام چهارمی این دوره را به خود اختصاص داد.

IMG_8105

IMG_8110

IMG_8111

IMG_8114

خبرنگار: علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

انزلیچی

انزلیچی

۶ آبان ۱۳۹۳

:yes: :yes: :yes:

پاسخ

Shahin

۶ آبان ۱۳۹۳

افتخار ما هستی آبای، خدا حفظت کنه پهلوون

پاسخ

احمدجعفری......فرزندشهید

۶ آبان ۱۳۹۳

ممنون از انزلی کلاب …. اگر همه مدیران حال که درعکس بدلایلی نامعلوم عکس یادگاری گرفته اند دست به جیب میشدند حداقل این قهرمان یک پراید هدیه میگرفت…. فکر کنم نهایتا یک سکه بهش دادند….. این رسمش نیست این عزیز چقدر خون دل خورد و عرق ریخت که به اینجا رسید….. سپاس

پاسخ

جوانان متحد انزلی چی

زنده باد
جان انزلی
دمت گرم آبای
همیشه پرچم انزلی بالاست. تو همه جا :yes:

پاسخ

sari

۶ آبان ۱۳۹۳

آفرین قهرمان………

پاسخ

ابکنار دوست داشتنی

۶ آبان ۱۳۹۳

ایول داری قهرمان

پاسخ

علی بردبار

۶ آبان ۱۳۹۳

فقط عکس انداختن نباشه قدر این عزیزان را بدانند

پاسخ

میلاد پاسخ در تاريخ آبان ۷ام, ۱۳۹۳ ۰۱:۵۴:

واقعا

a.n.z

a.n.z

۶ آبان ۱۳۹۳

:yes: :inlove:

پاسخ