DSC_0534

تیم فوتبال بانوان ملوان بندر انزلی روز چهارشنبه بیستم دی ماه و از ساعت ۱۱ صبح در ورزشگاه تختی بندر انزلی به مصاف حریف قدرتمند خود شهرداری بم خواهد رفت، از این رو مصاحبه ای را با سرمربی با تجربه این تیم سرکار خانم مریم ایراندوست انجام داده ایم که در ادامه از شما دعوت می کنیم متن این مصاحبه را مطالعه کنید.

لطفا نظرتان را در مورد بازی حساس روز چهارشنبه بگوئید

در واقع بازی با شهرداری بم یک فینال زودرس است، این بازی می تواند قهرمان این فصل رقابتهای لیگ برتر بانوان را مشخص کند و با توجه به اینکه بازی رفت را در بم واگذار کرده ایم این بازی از حساسیت بالایی برخوردار است.

برای مهار مریم رحیمی که گفته می شود بهترین بانوی فوتبالیست ایران است چه برنامه ای دارید؟

مریم رحیمی در تیم ملی بازیکن خودم بوده است شناخت کاملی از او دارم و باید بگویم مریم رحیمی نه تنها پدیده ایران بلکه پدیده آسیا نیز می باشد و به جرات می گویم در آسیا بازیکنی به خوبی او نداریم، اما با تمام این تفاسیر من به بازیکنان خود ایمان دارم و امیدوارم طبق برنامه طراحی شده او را مهار کنیم، البته تیم بم بازیکنان ملی پوش زیادی دارد که نباید از آنها غافل شویم.

نقش هواداران را در این دیدار چگونه ارزیابی می کنید؟

هواداران برگ برنده ما در این دیدار هستند. جذابیت فوتبال به حضور تماشاگران است. در این دیدار ما منتظر حضور هواداران خوب انزلیچی هستیم تا بتوانیم مقابل چشم آنها حریف سرسخت خود را شکست دهیم. تاثیر این هواداران در پیروزی ملوان مقابل آینده سازان اصفهان کاملا” مشهود بود و آنها در آن بازی سنگ تمام گذاشتند، هواداران خوب انزلیچی بدانند در روز چهارشنبه چشم به راه آنها هستیم.

شرایط بازیکنان ملوان را چگونه می بینید؟

بازیکنان با توجه به مدت کمی که برای استراحت و ریکاوری در اختیار داشتیم توانستند خود را به شرایط ایده آل برسانند، در این دیدار یاسمن فرمانی را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم و حضور ستاره حبیب  زاده  به نظر پزشک بستگی دارد.

این مصاحبه به صورت مشترک با وبسایت هواداران ملوان بندر انزلی “ملوان کلاب” تهیه شده است.

 

 

 

 

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

mory-best

۱۸ دی ۱۳۹۱

خدا قوت . انشالله بازی خوبه بشه و خانومهای هوادار ملوان تو این بازی سنگ تموم بذارن .

پاسخ

Anzali Free Zone

Shahin

۱۸ دی ۱۳۹۱

به امید موفقیت مرسی از اطلاع رسانی انشاا… استقبال خوبی از این بازی صورت بگیره.

پاسخ