Saeed-Habibi-3

شهر انزلی یک بندر ساحلی در شمال ایران است که همواره در طول تاریخ بستر پرورش مردمانی سختکوش و با استعداد بوده است، نوابغی که در زمینه های علمی، فرهنگی، هنری و ورزشی سرآمد هستند و گویی این خصوصیات را از طبیعت ناب و اقلیم خاص این منطقه به ارث میبرند.

در ادامه می خواهیم یک نابغه جوان را به همراهان انزلی کلاب معرفی کنیم:

بنیانگذار سازمان فضایی بین المللی
بنیانگذار بنیاد مغز جهانی
بنیانگذار شرکت TMco@mpany
مدیر و طراح پروژه کاوشگر فضایی غیاث
مدیر مسئول کمیسیون نخبگان مرکز پژوهش های استان گیلان
بیش از ۱۰ سال پژوهش در زمینه تحقیقات اکتشافات فضایی
بیش از ۶ سال پژوهش روی پروژه کاوشگر فضایی غیاث در پارک علم و فناوری گیلان
جزو ۱۳۰ نفر برگزیده بین بیش از ۴۰۰۰ هزار نفر دانشمند و پژوهشگر فضایی در کنگره نسل فضا
توصیه نامه از رئیس سیستم های ناسا آقای دارا صباحی و…

این تنها بخشی از رزومه کاری سعید حبیبی یکی از جوانان این شهر زیبای ساحلی است، که با وجود تمام کاستی ها و نبود حمایت ها و عدم وجود بستر و زیرساختی مناسب در منطقه همواره برای پیشرفت و پیشبرد برنامه ها، پر انرژی، خستگی ناپذیر و جسور اهداف خود را پیگیری میکند و همواره بدنبال راهی برای تحقق بخشیدن به آنهاست. به سراغ سعید حبیبی رفتیم تا کمی بیشتر با فعالیت های وی آشنا شویم و آنقدر تحت تاثیر فعالیت های وی قرار گرفتیم که همه ی مصاحبه ما معطوف گردید به فعالیت ها و برنامه های کاری این جوان خوشفکر و خلاق و قرار شد در آینده ای نزدیک گپ و گفتی خودمانی تر با وی داشته باشیم.

/بعد از این همه سال میفهمم چقدر آن جمله به من کمک کرد تا بیشتر تلاش کنم/

انزلی کلاب: دلیل این همه علاقه مندی و شوق به علوم فضایی در شما از کجا نشات میگیرد؟

باید بگویم که علاقه من به تحقیقات فضایی و انجام فعالیت های فضایی به زمانی دور باز میگردد، من کارهای زیادی در کودکی انجام داده ام ولی به دلیل امکانات کم و فراهم نبودن بستر مناسب، نتوانستم آنها را به مراکز تحقیقاتی ارائه دهم.
من یک پژوهشگر فضایی هستم که بیش از ۱۰ سال در زمینه اکتشافات فضایی فعالیت کردم، که حاصل تحقیقاتم پروژه کاوشگر فضایی غیاث است. اولین بار این طرح را به پارک علم و فناوری استان گیلان ارائه دادم و یک پاراگراف نوشتم که میخواهم چه کار کنم و این کاوشگر چطور خواهد بود و در آن زمان تیم بررسی کننده پروژه گفت: میتوان از آن یک فیلم علمی و تخیلی ساخت!
من بابت این جمله خیلی ناراحت شدم و الان بعد از این همه سال میفهمم چقدر آن جمله به من کمک کرد تا بیشتر تلاش کنم. راستش را بخواهید اصلا باورم نمیشد که آنها بخواهند با پروژه ام موافقت کنند.
۱۵ روز بعد با من تماس گرفتند و گفتند با طرح شما موافقت شده است، برای امضاء قرارداد فردا تشریف بیارید، زمانی که من این پروژه را ارائه دادم تنها ۱۶ سال سن داشتم و آن زمان پدرم به عنوان ولی من قرارداد را امضاء کرد و به خوبی بیاد دارم که در آنجا به من گفتند شما در ابتدا یک ربات مسیریاب بسازید و بعد کم کم تجربه کسب کنید تا روزی بتوانید چنین پروژه ای را انجام دهید و من حرفی نزدم اما کار خودم را انجام دادم.
انزلی کلاب: پس این آغاز مسیر ساخت کاوشگر فضایی غیاث است؟
بله در طول یک ماه این کاوشگر را طراحی کردم و طی همان یک ماه تحقیقات زیادی انجام دادم و این را به خوبی میدانستم که انجام چنین پروژه ای در آزمایشگاه جت پیشرانش ناسا “JPL” توسط بیش از ۲۰۰۰ نفر متخصص انجام می شود.
من برنامه اکتشافی تمام سازمان های فضایی دنیا را بررسی کردم، برنامه اکتشافی سازمان هوانوردی و فضایی آمریکا “ناسا”، یک برنامه جامع و قوی بود. آن برنامه از سال ۱۹۹۶ تا ۲۰۲۰ تنظیم شده بود.

 External-Configuration-GSR

در این برنامه اکتشافی برای سیاره مریخ، سه مریخ نورد به مریخ فرستاده شده بودند و سه مریخ نورد دیگر باید برای انجام ماموریت پرتاب می شدند. با بررسی که انجام دادم متوجه شدم تمام مریخ نورد ها برای یک هدف خاص به مریخ فرستاده می شدند و ابزارهای تعبیه شده بر روی آنها براساس تکنولوژی به کار رفته، آن هدف را دنبال می کردند.

/غیاث میتواند ۱۰۰% سطح سیارات را کاوش کند/

کاری که من انجام دادم این بود که یک برنامه اکتشافی ۲۶ ساله را به دو سال ماموریت و هزینه ساخت و پرتاب چندین مریخ نورد را نیز کاهش دادم و حالا هر سازمانی که میخواهد به مریخ، یورپا (قمر مشتری)، انسلادوس و تیتان (قمر زحل) کاوشگری بفرستد، می تواند به پروژه کاوشگر فضایی غیاث نگاهی بیاندازد.
این پروژه از نظر مهندسی یک طرح کاملاً پیچیده است و نوع طراحی سیستم حرکتی آن با طرح های مشابه کاملاً متفاوت است، با بررسی های انجام شده، سیستم حرکتی مریخ نورد های ناسا، فقط می توانند ۶۰% سطح سیارات را کاوش کنند، سئوالات مهمی هستند که دانشمندان از خود میپرسند که در آن ۴۰% نهفته است.
سیستم حرکتی کاوشگر فضایی غیاث می تواند، ۱۰۰% سطح سیارات را کاوش کند، ما در این کاوشگر سیستم حفاری، سیستم نفشه برداری و تصویر برداری و آزمایشگاه تجزیه و تحلیل نمونه داریم و یک بازوی رباتیک که ابزارهای زمین شناسی و زیست شناسی در آن قرار گرفته است.
همانطور که توضیح دادم من به دنبال طراحی کاوشگری بودم که بتواند چندین هدف علمی را دنبال کند، قدم بعدی که سازمان های فضایی بعد از اکتشاف فضایی برنامه ریزی می کند، طرح های بزرگی مانند سفر به مریخ و احداث پایگاه فضایی در آن است. این پروژه انتخاب خوبی خواهد بود چرا که بعد از اتمام ماموریت خود، می تواند از نظر تکنولوژی به طرح سفر به مریخ و احداث پایگاه فضایی کمک بزرگی کند، بطور مثال می توان تمام اجزای کاوشگر را جدا کرده و از شاسی آن برای حمل ابزار ها و ساخت پایگاه فضایی استفاده کرد و فضانوردان می توانند با استفاده از آزمایشگاه، سیستم حفاری، سیستم نقشه برداری و تصویر برداری، ابزار های آن به تحقیقات خود بپردازند. همین کار باعث می شود که هزینه و ساخت دوباره این سیستم ها کاهش یابد.
من با چندین مهندس آزمایشگاه پیشرانش ناسا JPL در ارتباط هستم و کسی که همیشه از طرح های من استقبال کرده اند آقای دارا صباحی، مهندس ارشد مریخ نورد کیوریاستی هستند.
من زمانی که این پروژه را شروع کردم، طرح های زیادی در ذهن داشتم که هم زمان به آنها نیز فکر میکردم، چند سالی هم مدیر مسئول کمیسیون نخبگان در یک مرکز پژوهشی در استان گیلان بودم. هدف من در آنجا این بود که طرح های نخبگان را به نهادهای حمایتی معرفی کنیم. بیش از سه سال در آنجا مشغول بودم و بعد آنجا را ترک کردم، بعد از مدتی شنیدم که آنجا تعطیل شده است.

/فعالیت برای یک اصل: دانش جهانی/

انزلی کلاب: آیا در حال حاضر طرح های دیگری هم در دست کار دارید؟
بله، سه طرح بزرگ، که با هم مرتبط هستند، سازمان فضایی بین المللی ISA که مورخ ۱۰ اکتبر ۲۰۱۴، همزمان با هفته جهانی فضا تاسیس شد یکی از آنهاست که ۱۶ دسامبر فعالیت خود را به طور رسمی آغاز کرد. با این هدف که نخستین بار در طول تاریخ علم فضایی، یک هماهنگی جهانی را فراهم سازد. هدف اولیه این سازمان شناسایی استعداد های برتر در زمینه های مختلف تحقیقات فضایی است، ما به دنبال ساخت محیطی هستیم که برترین استعداد ها را شکوفا کنیم. ما در نظر داریم افراد متفکر در یک جا جمع شوند و در فعالیت ها با هم مشارکت کنند و برای یک اصل دانش جهانی همکاری کنیم، ما قصد داریم برای نخستین بار در طول تاریخ عرصه ای از علم یک هماهنگی جهانی بوجود آوریم.

/آینده ای جدید را می سازیم/

مهمترین کاری که ما قصد انجام آن را داریم آن است که نخبگان و پژوهشگران برای هم افزایی علمی نیازی به خروج از کشور خود نداشته باشند، آنها باید بمانند و دانش را به کشور خودشان منتقل کنند، سازمان فضایی بین المللی به مشارکت جهانی و همکاری دولت ها نیاز دارد. این کار ما شبیه به همان کاری است که کریستوف کلمب با فتح آمریکا برای اروپا انجام داد و افق های جدیدی را پیش روی مردم باز کرد.

ما آینده ای جدید را می سازیم. کاری که میخواهیم انجام دهیم مشکلات الان را حل نمی کند اما می تواند در ساختن آینده ای بهتر کمک شایانی ایفا کند. موضوع و مساله فعالیت های فضایی مساله آینده و امیدی برای فردا هاست حتی اگر امروز برای ما کارآمد جلوه نکند.

/بنیاد مغز جهانی مجموعه کاملی از یک دانشگاه جهانی را خلق خواهد کرد/

بنیاد مغز جهانی، بنیادی است که در آن مردم دنیا از سازمان فضایی بین المللی و پروژه های که در سایت بنیاد مغز جهانی قرار میگیرد حمایت میکنند و این میتونه توسط نهاد های دولتی و نهاد های خصوصی هم حمایت بشه، کسانی که علاقه مند به همکاری هستند می توانند در صورت نیاز در پروژه ها فعالیت کنند. ما در سایت بنیاد مغز جهانی قسمت های مختلف حمایتی داریم. بنیاد مغز جهانی مجموعه کاملی از یک دانشگاه جهانی را خلق خواهد کرد. هر کدام از این طرح ها با هم مرتبط هستند و برای یک اصل که رسیدن به دانش جهانی است، تلاش می کنند.
من میدانم در ابتدا ما شروع بلند پروازنه ای داشتیم و برای هر کسی واقعا درک دشواری خواهد بود، ولی این نیاز در همه ما حس می شود و همه ما می خواهیم اینکار صورت پذیرد، انجام این کار مستلزم همکاری مردم و نهادهاست. این سه طرح انقدر بزرگ و مهم هستند که هر روز می توانیم در موردشان چیز جدیدی ارائه دهیم.

/قدم هایی که شما را از تاریکی به روشنایی خواهد برد/

انزلی کلاب:کمی بیشتر در خصوص شرکت TM-company توضیح دهید، کاربری این شرکت چیست و چه فعالیت هایی در آن صورت میپذیرد؟

شرکت نقشه گردشگری «TMco@mpany» یا همان Tourist Map Co@mpany، شرکت سازنده اپلیکیشن های تبلیغاتی و گردشگری است. این شرکت ارائه دهنده خدمات گردشگری در صنعت فضایی در آینده نزدیک خواهد بود که تنها چشم اندازی از آینده TMco@mpany می باشد، شرکتی که در ابتدای راه تنها به برداشتن قدم های کوچک اکتفا نموده است! قدم های که شما را از تاریکی به روشنایی خواهد برد.

«تنها چیزی که شما در ابتدای راه خواهید یافت حرکت کردن در تاریکی، به سوی روشنایی است»

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۱۸ آذر ۱۳۹۳

بهت افتخار می کنیم مرد بزرگ انزلی. :inlove: :yes:
به احترامت بلند میشیم و برات کف میزنیم.
به امید موفقیت های روزافزونت.

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۱۲:

:yes: :yes: :yes:

sinaclub پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۲۱:

:yes: :yes: :yes:

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۳:

سپاسگزارم :yes:

majid

majid

۱۸ آذر ۱۳۹۳

باریکلا آباااااای
:yes: :yes:

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۵۴:

ممنون :-)

leila

۱۸ آذر ۱۳۹۳

چقدر بزرگ بودن برازنده چهره جوان توست
چقدر زیباست ردای مردانگی وحس مسئولیت بر قامت استوارت
چقدر زیبا پروراندنت باغبانان زندگیت
چقدر زیبا فکر میکنی وچه زیبا قدم برمیداری در مسیر خواسته های والایت
چقدر زیباست که مهد پرورشت انزلیست
چقدر بر خود میبالم که گوهری چون تو را در شهر عزیزم از سوی خالق مهربان هدیه دارم
زیباییهای دنیا برای تو که زیبا فکرمیکنی ،زیبا قدم برمی داری واینگونه زیبا درباره شهر عزیزمان احساس مسئولیت میکنی.
برادر بزرگوار سعید عزیز انزلی به وجود جوانمردانی چون تو افتخار میکند ووجود جوانانی مثل تو بزرگ ،نگین درخشانیست که برتاج پادشاهی انزلی میدرخشد.
بسیار تبریک وبوسه بر دستان زحمتکش پدر ومادری که در این وانفسای اجتماعی گلی چون تورا پروراندن وتبدیل به یک درخت پرثمر برای جامعه امروزی ما کردند دست مریزاد.
سلامتی وموفقیت وشادکامی و صعود بر قله های موفقیتت آرزوی یکایک مردم قدردان انزلیست.پیروز وشادکام باشی

پاسخ

گیلک پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۲۷:

بنده به نوبه خود به نابغه دوستداشتنی شهرمان سعید عزیز و خانواده محترم ایشان صمیمانه تبریک و تهنیت عرض میکنم.تبریک دوم من به مردم شریف انزلی است که انسانهای عاشق و دلسوز و پاکی همچون خواهر عزیزمان لیلا در میان آنها زندگی میکنند.به نظر من در کامنت تشکرآمیز ایشان تمام خوبیها یکجا نهفته است.طوری از سعید عزیز تشکر میکنند و ایشان را خطاب قرار داده اند که گویی چه لطف بزرگی به شخص خودشان شده است.اگر تک تک ما اینگونه عاشق رشد و تعالی شهرمان و ایران عزیز باشیم تمام موانع را از هر نوعی که باشند پشت سر خواهیم نهاد و بی تردید به سرمنزل مقصود خواهیم رسید.درود بر شما خواهر خوبم و همه برادران و خواهرانی که واقعا از صمیم قلب دغدغه شهر و کشور را دارند.

leila پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۲:۳۵:

ممنون برادر بزرگوار وهمیشه همراهمان وهمچنین درود بی کران بر شما که همچون دیگر عزیزان همراه دلسوز و یاورمان هستید درود بی کران برشما که بی هیچ بهانه ای مهربانید.

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۳۷:

متشکرم لیلا خانم، هیچ کلامی نمی تواند پاسخی برای شما باشد و تنها می توانم این را بیان کنم که از همه سپاسگزارم.

“تنها چیزی که از انسان ها باقی می ماند اثریست که بر فرهنگ و اجتماع خواهند گذاشت”

سعید حبیبی

جوانان متحد انزلی چی

آفرین به غیرتت

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۳:۳۸:

ممنون از حمایت شما

جوانان متحد انزلی چی پاسخ در تاريخ آذر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۱:۴۴:

جااااااااااانم جوان با ادب همشهری گل خودم که به همه پیامها جواب دادی. زنده باشی داداش :rose:

۱۸ آذر ۱۳۹۳

Dear Saeed
I am proud of you. :rose

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۰۷:

Thanks

هییت همراه

۱۸ آذر ۱۳۹۳

تواین راه خیلی مصایب ومشگلات زیاده خوب میدونی چی میگم فقط خواهشا جا نزاری ما رو . به شما خیلی خیلی افتخار میکنیم زنده باشی .

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۰۹:

حتماً، با حمایت شما مشکلات حل خواهد شد.

ممنونم از کامنت شما

هییت همراه

۱۸ آذر ۱۳۹۳

زنده باشی پهلوان ومبارز :-)) :-)) راست گفت پیامبر : علم اگر در ثریا باشد مردانی از فارس بدان دست خواهند یافت

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۱۱:

ممنونم

F.S.K

۱۸ آذر ۱۳۹۳

سلام به جوان برومند شهر بندریمان.. تبریییییک تبرییییک تبریییییک.. شاید منو به خاطر داشته باشید آقای حبیبی!!! وقتی که برای اولین بار به پارک فناوری رفتیم.. اونم با چه مکافاتی!!! یادمه بسیییییار مشتاق و جدددی بودید.. خداروشکر میکنم که با تلاش و پشتکاری که داشتید بالاخره تونستید به نتایج درخشانی دست پیدا کنید :rose: آرزوی بهترین هارو براتون دارم…

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۱۸:

سپاسگزارم، خواهش میکنم، قعطاً باعث افتخار من بوده که در گذشته در کنار شما بودم، افسوس که نامی که انتخاب کردید کمی به یادآوری نکرد. براتون آرزوی توفیق دارم.

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۳۱:

سپاسگزارم، خواهش میکنم، قطعاً باعث افتخار من بوده که در گذشته در کنار شما بودم، افسوس که نامی که انتخاب کردید کمکی به یادآوری نکرد. براتون آرزوی توفیق دارم.

رجبي

۱۸ آذر ۱۳۹۳

اقدامات و موفقیت های عنوان شده ایشان بسیار حیرت انگیزه.امکان ملاقات حضوری با ایشون هست؟

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۳۸:

سپاسگزارم.

این سایت،ایمیل و آدرس فیسبوک من است میتونید باهام تماس بگیرید.

Website: http://www.saeedhabibi.ir
Email: Saeed.habibi.jafroudi@gmail.com
Facebook: https://www.facebook.com/SAEED.HABIBI.JAFROUDI
Facebook: https://www.facebook.com/SAEED.HABIBI.JAFROUDII

رجبي پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۴۷:

:yes:

F.S.K

۱۸ آذر ۱۳۹۳

مبتکرانو یادتون میاد؟؟؟ مشاورتون بودم..

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۶:۳۵:

بله بله، خیلی ممنونم، متشکرم از زحمات شما

از طریق ایمیل من می تونید با من در ارتباط باشید، ممنونم از حمایت همیشگی شما

Email: Saeed.habibi.jafroudi@gmail.com

Shahin

۱۸ آذر ۱۳۹۳

آقای حیبی عزیز تبریک میگم. میدونم تو فضا و استانی که هیچ بستری برای مبتکران خلاقی چون شما فراهم نیست چقدر فعالیت سخته. ایا تا بحال با مسولین شهر و شهرستان مذاکره ای داشتین؟ آیا از شما حمایتی صورت گرفته؟ ایا تو پارک جدیدی که شهردار داره روش کار میکنه برنامه برای تخصیص قسمتیش به فضای علمی فرهنگی شده ؟
براتون آرزوی موفقیت دارم و میدونم که هیچ کسی و هیچ شرایطی نمیتونه سد راه شما برای رسیدن به اهدافتون باشه.

پاسخ

۱۸ آذر ۱۳۹۳

شاهین عزیز

من کل سیستم تحقیقاتی کشور رفتم و متاسفانه همانطور که خودت میدونی بستر مناسب برای انجام تحقیقات به صورت پیشرفته وجود ندارد، نه در مرود طرح پارک جدیدی که شهردار داره کار میکنه اطلاعی ندارم، امیدوارم به این موضوع بیشتر از گذشته توجه کنند.

خوب، همانطور که در مصاحبه گفتم در حال حاضر دارم بر روی سه طرح بزرگ کار میکنم که با هم مرتبط هستند و در تاریخ ۲۵ آذر بنیانگذاری خواهند شد. میتونید از ۲۵ آذر به بعد از طریق سایت های زیر از فعالیت های این سه طرح مطلع شوید.” در حال حاضر برخی از سایت ها فعال هستند”

International Space Agency:
http://isa-agency.org/

World Brain Foundation: http://www.worldbrainfoundation.org/

TMco@mpany: http://tmcompany.ir/

پاسخ

رجبي پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۴۴:

من به پروفایل linkedin شما سر زدم.زیاد فعال نبودی!!!linkedin فصای مناسبی جهت تبادل اطلاعات تخصصی و معرفی توانمندی های افراده.

مریم2

مریم2

۱۸ آذر ۱۳۹۳

براتون آرزوی موفقیت میکنیم انشالله همه شاهد پیشرفت روزافزونتون باشیم
امیدوارم یه روز رئیس کل ناسا بشید ;-)

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۳۹:

ممنونم مریم خانم، پروژه سازمان فضایی بین المللی خودش یه سازمان مثل ناسا هست، ولی با این تفاوت که هر کشوری در دنیا خودش یک سازمان فضایی دارد، مانند سازمان فضای ایران، آمریکا، روسیه، ژاپن و… ولی این سازمان ما یه سازمان جهانی است و متعلق به کل کشور ها.سپاسگزارم

حسام

۱۸ آذر ۱۳۹۳

واقعا جایه سرور و شادی داره که جنین افرادی با انگیزه و توانایی بالا در ایران و بنام یندر انزلی حضور دارند و مایع افتخار مردم این شهر/ شهری که فراموش شدشت… پرچم بالاست قهرمان :heart: :rain:

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۲۰:۴۶:

حسام جان ممنونم :heart:

۱۸ آذر ۱۳۹۳

درسته جناب رجبی، واقعا گاهی نمیشه به تمام شبکه های اجتماعی سر زد، چشم اطلاعات اون سایت هم بروز رسانی میکنم. ممنونم که پیگیر هستید.

پاسخ

حسین هادی نیا

۱۸ آذر ۱۳۹۳

سعید عزیز امیدوارم مسیر لذت بخشی که درش قدم گذاشتی سرشار از موفقیت باشه برات و۱ روز نام “پروفسور حبیبی “نامی باشه که در همه ایران و جهان ازش یاد بشه.قطعا مطمین هستم که هیچوقت شهرت رو فراموش نمیکنی ووقتی به مدارج بالاتر رسیدی برای شکوفایی استعداد های شهرمون اقدام خواهی کرد.پاینده باشی.

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۲۲:۳۲:

سپاس فراوان حسین عزیز

معصوم

۱۸ آذر ۱۳۹۳

چه غرور افرینند آن عزیزانی ک
در کمال صداقت و درستکاری بهترین سال های عمر خود را در جهت خدمت ب مردم و کشور خود میگذرانند و خالصانه از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند
اکنون ک ب این افتخار نایل آمدید شایسته است ک از زحمات بی دریغ شما قدر دانی نموده
توفیق روز افزون شما و خانوادتان را از درگاه احدیت مسءلت مینمایم
امید است در تمام طول زندگی موفق و سرافراز باشید

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۴۳:

ممنونم معصوم عزیز

علی

۱۸ آذر ۱۳۹۳

سلام جوان آفرین به همت و اراده آهنینت باعث افتخار ایرانی هستی

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۸ام, ۱۳۹۳ ۲۳:۴۳:

علی جان سپاس

abai

۱۸ آذر ۱۳۹۳

سلام آبایان
با آرزوی موفقیت روز افزون برای شما

http://www.hammihan.com/users/status/thumbs/thumb_HM-20137577614763994281398569292.2196.jpg

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹:

مرسی

a.n.z

a.n.z

۱۸ آذر ۱۳۹۳

برات بهترین ها رو آرزو داریم خدا پشت و پناهت باشه پشت و پناهت باشه
:heart: :rose:

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۴۹:

ممنونم

۱۸ آذر ۱۳۹۳

سلام، واقعا مایه افتخار همه هستید، همیشه موفق و موید باشید :)

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۵۰:

سلام، ممنون از حمایت همیشگی شما

۱۸ آذر ۱۳۹۳

:rose: تبریک سعیدجان باعث افتخاری, برات آرزوی بهترین هارو دارم واقعا امروز از دیدن پیشرفتت خوشحال شدم و امیدوارم آینده بسیار درخشانی داشته باشی عزیزم. :heart:

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۴:۳۴:

سپاس فراوان مینا عزیز، این موفقیت در کنار همه با شکوه و ارزشمند است، تنها چیزی که در این شرایط به من انرژی داده است حمایت های بی دریغ مردم است.

متشکرم

انزلیچی

انزلیچی

۱۸ آذر ۱۳۹۳

تبریک امیدوارم همه نهادها و ارگان های مربوطه همکاری لازم رو در راستای رسیدن به اهدافتون با شما داشته باشن و طوری نشه که خدای نکرده مثل خیلی از جوونای دیگه مجبور به ترک وطن بشید. :rose:

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۱۹:

متشکرم، امیدوارم

هما پاسخ در تاريخ آذر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۵:۲۰:

:yes: :yes:

انزلی

۱۸ آذر ۱۳۹۳

ما هم می خواهیم یک طرح آموزشی خوب بدیم ولی هر کی میاد جلوی پای ما سنگ میندازه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

چه کار کنیم ؟

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۴۲:

ممنون، کار ارزشمندی که قصد انجام آن را دارید باید بدانید در چه زمینه ای می خواهید فعالیت کنید و این طرح در نهایت چه نتیجه خواهد داشت و چه هدفی را دنبال خواهد کرد، براساس آن می توانید تمهیدات لازمه را شکل دهید، باید ببنید به چه چیزی بیشتر باید توجه شود و از آمار ها استفاده کنید، داده ها به شما نشان خواهند داد در مسیر درستی قرار دارید، با توجه به تمام طرح به کلیدی ترین مسائل توجه کنید و بر آن اساس پیش بروید.
موفق باشید
سعید حبیبی

هما

۱۸ آذر ۱۳۹۳

یک روز دیر مصاحبه این جوان عزیز را دیدم اما آنقدر سر شوق آمدم که نتوانستم یادداشت تشکر هم از انزلی کلاب وهم از آقای حبیبی ننویسم.
اهل انزلی نیستم اما همیشه میبینم این شهر کوچک پر است از استعداد،تلاش و جوانهایی که احتیاج به حمایت دارند.امیدوارم همه جوانهای ایرانی موفق باشند در هر مرحله ای که هستند.
آقای حبیبی دعا میکنم هر روز بیشتر از پیش موفق و سر بلند باشید. :heart: :rose:

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۱۹ام, ۱۳۹۳ ۱۷:۳۳:

سپاس از مهرتان، خوشحالم که پیگیر هستید.

رامک

۱۸ آذر ۱۳۹۳

باعث افتخاره شهرمونی داداش

پاسخ

۱۸ آذر ۱۳۹۳

متشکرم

پاسخ

MaTin

۱۸ آذر ۱۳۹۳

این همه مدت نشناخته بودیمت آقای حبیبی…. واقعا اسطوره ای در نوع خودت….خیلی بده ک آدمایی مثه شما ناشناخته می مونن………….

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۲۳ام, ۱۳۹۳ ۰۲:۵۲:

متین جان سپاس از این همه لطف، ممنونم که هستید و حمایت میکنید.

MaTin

۱۸ آذر ۱۳۹۳

آقا سعید…حرفم خیلی عمق داشت…امیدوارم گرفته باشی ;-)

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۲۶ام, ۱۳۹۳ ۰۳:۴۱:

نمیدونم،شابد برداشت هر دو در مورد متن شما متفاوت باشد، در هر صورت سپاس از مهرتان

shams

۱۸ آذر ۱۳۹۳

بنده هم به نوبه خودم بعنوان یک همشهری ضمن تبریک فراوان به جناب سعید حبیبی و ارزوی توفیق روزافزون برای ایشان، از خواهر فهمیده ام بانو لیلا بابت متن مختصر ، مفید و بسیار زیبایش سپاسگزاری می نمایم.

پاسخ

leila پاسخ در تاريخ آذر ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۰۷:۲۰:

سپاس از بزرگواریتان، ممنون از اینکه همراهمان هستید.پایداروپیروز باشید.

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ آذر ۲۸ام, ۱۳۹۳ ۰۰:۱۷:

مرسی ممنونم از وقتی که گذاشتید. سپاس فراوان از همه دوستانی که به من لطف داشتن، دست تک تک شما را میبوسم، متشکرم

سعید حبیبی

علی یعقوبی

۱۸ آذر ۱۳۹۳

ایول سعید جان :inlove:

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ دی ۵ام, ۱۳۹۳ ۰۲:۰۶:

ممنون علی جان

iman

۱۸ آذر ۱۳۹۳

سلام سعید جان امیدوارم پله های ترقی رو یکی پس از دیگری طی کنی و این پله رو آخر کارت تلقی نکنی ودر مسیر پر پیچ و خمی که داری از نا ملایمات راه نرنجی و به راه خودت ادامه بدی وبا افتخار به قله های پیشرفت و کمال برسی و سلامتی برای خود و پدر و مادر تو آرزومندم هر کسی ندونه من میدونم شما با کمترین امکانات از لحاظ مادی این کار و پروژه رو انجام دادی امیدوارم روزی در قله های جهانی بدرخشی. مردان بزرگ مردانی هستند که هنگام زمین خوردن از جای برخیزند دوستدار همیشگی تو یچه محل قذیم ایمان

پاسخ

سعید حبیبی پاسخ در تاريخ اردیبهشت ۱۶ام, ۱۳۹۴ ۱۳:۴۸:

سپاس از لطف همیشگی تو ایمان عزیزم :inlove: :inlove: :heart: