82008266-70602706[1]

گلزار شهدای انزلی از ساعات آغازین صبح شاهد حضور خانواده های شهدا، جانبازان ، ایثارگران و اقشار دیگر مردم بر سر مزار عزیزانشان و شهدای این مرزو بوم بود .
مردم انزلی مانند دیگر مردمان ایران زمین با حضور در این میعادگاه های عشق، یاد و خاطره فرزندان رشید اسلام و جان برکفان میهن اسلامی را گرامی داشتند.
امام جمعه انزلی طی سخنانی با اشاره به سپری شدن سال ۹۴ با همه فراز و نشیب هایش و تبریک فرارسیدن سال جدید به همه هموطنان، اظهار کرد: امیدوارم از کامیابی های سال گذشته انگیزه و از ناکامی هایش عزمی پولادین بگیریم.
حجت الاسلام والمسلمین سیدعبدالجواد شمس الدین بهترین ها را برای مردم ایران آرزو کرد و افزود: در سال ۹۵ با تعاون و همبستگی عمومی می بایست در رفع معضلات اشتغال و ازدواج جوانان و ارتقای سطح معیشت و رفاه همگانی تلاش شود.
وی ابراز امیدواری کرد: سال جدید سرشار از موفقیت و پیشرفت در عرصه های اقتصاد مقاومتی و تلاش های علمی و مشارکت همه جانبه در فعالیت های فرهنگی و اجتماعی کشور و این شهرستان قهرمان پرور باشد.
امام جمعه انزلی با تاکید بر گرامیداشت یاد شهدا تصریح کرد: باید فداکاری ها و رشادت های رزمندگان هشت سال دفاع مقدس که با خون خود درخت اسلام را آبیاری کردند همواره گرامی داشته شود.
وی با اشاره به نامگذاری سال جدید توسط رهبر معظم انقلاب به نام سال اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل گفت : همه دلسوزان نظام می بایست برای خدمت صادقانه به مردم تلاش کرده و تدابیر لازم برای تحقق این هدف در سال ۹۵ اندیشیده و به مرحله اجرا دراید.
شهرستان انزلی ۴۰۸شهید تقدیم نظام مقدس جمهوری اسلامی کرده و پنج شهید گمنام نیز در این شهرستان آرمیده اند.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *