مردم انزلی درگرامیداشت فرمان تاریخی حضرت امام خمینی(ره)در ۲۱بهمن سال ۵۷ در مسجد امام موسی بن جعفر(ع) بندرانزلی فریاد دشمن کوب الله اکبر سردادند.
در شامگاه ۲۱بهمن و به همراه برگزاری محفل انسی با قرآن تحت عنوان گردهمایی انقلاب در پرتو قرآن، مردم شهید پرور ، ولایتمدار و انقلابی انزلی با تاسی به فرمان تاریخی امام راحل ، ساعت ۲۱ شامگاه چهارشنبه فریاد الله اکبر سردادند.
فرمانده یگان ویژه صابرین سپاه پاسداران در این مراسم با اشاره به اینکه مردم ایران درسال ۵۷با بینش عمیق خود انقلاب کردند، اظهار کرد: بنیانگذار انقلاب به مردم تاکید می کرد که نباید تا نابودی کامل شاه و رژیم ستمشاهی دست از مقاومت بکشند .
سرهنگ پاسدار رمضان ابراهیمی آتانی با تاکید براینکه مردم با تاسی به سخنان امام خمینی(ره) درسایه دین، ظالمی چون شاه ملعون را برجای خود نشاندند، تصریح کرد: امام خمینی براین امر تاکید داشتند که بدون یک کلمه کم و زیاد، فقط جمهوری اسلامی دارای اهمیت است.
وی تاکید کرد: پس از پیروزی انقلاب و بنا برتاکیدات امام خمینی(ره)، این انقلاب می بایست به دست صاحب اصلی آن برسد و بنیانگذار انقلاب اسلامی با این سخن خود یک تکلیف الهی را برای امت اسلامی معین کردند.
سرهنگ آتانی با تاکید بر حفظ انقلاب بعنوان یک وظیفه الهی برای همه امت اسلامی اظهار کرد: اگر درحفظ انقلاب هرگونه کوتاهی صورت بگیرد، از یک تکلیف الهی سرپیچی شده است.
دراین مراسم جعفر فردی قاری بین المللی قرآن کریم که عنوان پرافتخارترین قاری جمهوری اسلامی ایران را با پنج مقام اولی بین المللی درکارنامه دارد، با تلاوت آیاتی چند از کلام الله مجید، فضای معنوی خاصی به این محفل هدیه کرد.
در پایان مراسم نیز آسمان مسجد امام موسی بن جعفر(ع) توسط پرسنل سپاه پاسداران انزلی نورافشانی شد.
شهرستان انزلی در ۴۰ کیلومتری شمال غرب مرکز استان گیلان واقع است./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *