6950414-2172-0_L[1]

 

همزمان با آغاز هفته امور مالیاتی ، رئیس و کارکنان اداره امور مالیات و دارایی شهرستان انزلی با حضرت حجت الاسلام والمسلمین سید عبدالجواد شمس الدین دیدار کردند.

امام جمعه بندرانزلی در ابتدا این دیدار با اشاره به شرایط کشور تاکید کرد: فرار مالیاتی جرم است فلذا باید از فرار مالیاتی جلوگیری شود و نباید وصول مالیات از دانه درشت ها مورد غفلت قرار گیرد

حضرت حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین همچنین افزود: مردم انزلی باید اثر مالیات دادن ها را در شهر خود ببینند و بدانند مبالغی را که پرداخت می کنند در کجا و به چه منظور هزینه می شود.

وی با بیان اینکه شاید خیلی ها از پرداخت مالیات گلایه داشته باشند گفت : وزارت دارایی باید بخشی از تلاش خود را برای فرهنگ سازی به پرداخت مالیات متمرکز کند.

امام جمعه بندرانزلی با اشاره به اهیمت اقتصاد در زندگی اجتماعی بشر، وظایف و رسالت نهادهای اقتصادی استان را بسیار حساس و خطیر برشمرد و خاطر نشان کرد: امروزه توجه به معیشت مردم و امورات اقتصادی از مهم ترین دغدغه های رهبر معظم انقلاب و دلسوزان نظام است و باید در راستای تحقق شعارهای اقتصادی مدنظر رهبری و بهبود فضای کسب و کار و وضعیت معیشتی مردم، گامهای مهمی برداشته شود.

حضرت حجت الاسلام والمسلمین شمس الدین در پایان، از مدیران این مجموعه خواست با تکیه بر ایمان، تقوا و با بهره‌گیری کامل از توان تخصصی و علم روز در سال جاری، اقدام و عمل در حوزه اقتصاد مقاومتی را سرلوحه برنامه‌های راهبردی خود قرار دهند.

روابط عمومی دفتر امام جمعه انزلی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *