N80845906-4968768

سینا بلانش مربی موفق بوکس انزلی بدلیل کارایی و پرورش قهرمانان متعدد بوکس نوجوان و جوان نشان ستاره فدراسیون بوکس آسیا را دریافت کرد .

سینا بلانش قهرمان اسبق بوکس جهان متولد سال ۱۳۵۵ است ، وی از سال ۶۸ تمرین بوکس را آغاز کرد و ۱۵ سال قهرمان ایران در عناوین مختلف بود ، بلانش هفت بار لباس تیم ملی را پوشید و در جام جهانی بوکس نیز شرکت کرد .
این قهرمان بوکس پنج سال است که به عرصه مربیگری پا گذاشته و حاصل آن تربیت امین اولیایی (قهرمان سه دوره بوکس ایران) ، آرش کاسپور ( قهرمان جوانان ایران ) ، امیر حسین محمدی ( قهرمان ایران و تنها نماینده گیلان در تیم ملی ) است .
وی رییس کمیته مربیان بوکس انزلی و در حال تحصیل در رشته ورزش در مقطع کارشناسی ارشد است و برای کمک مربیگری جوانان نیز به تیم ملی دعوت شده است .
سینا بلانش روز شنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا گفت : نوجوانان و جوانان مستعدی در بندرانزلی داریم ولی سخت افزار و زیرساخت مناسب نیست .
وی با اشاره به اینکه لوازم ورزشی مستهلک و سالن و رختکن نیازمند بازسازی است از مسوولان خواست تا برای تشویق نوجوانان به این ورزش توجه داشته باشند .
بلانش با بیان اینکه کسانی که می خواهند قهرمان شوند باید حداقل سه سال تمرینات سخت و صرف وقت و هزینه داشته باشند خاطرنشان کرد : قهرمان بوکس مورد تقدیر مادی قرار نمی گیرد و با توجه به عدم پوشش تلویزیونی اسپانسری نیز جلو نمی آید .
وی با اشاره به این که بوکس ورزش خطرناکی نیست و به لحاظ احتمال خطر در رده هشتم و بعد از فوتبال قرار دارد متذکر شد : این ورزش علاوه بر آمادگی جسمانی به فرد اعتماد به نفس می دهد .

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

علیرضا خندابی

۱۴ مهر ۱۳۹۲

سلام
خسته نباشید
امیدوارم همچون گذشته در تمام مراحل زندگی و ورزشی موفق باشید
سلام گرم مرا به پدر محترم و زحمت کش و دلسوز برسانید
یاعلی
خندابی

پاسخ