82063050-70702788[1]

 

مربی تیم فوتبال ملوان بندرانزلی وضعیت روحی و فیزیکی بازیکنان را مطلوب توصیف کرد و گفت: در بازی مقابل صبای قم، با تمام قوا و برای شادکردن مردم تلاش می کنیم.
محمد قدیربحری اظهار کرد:با توجه به ارائه بازی تهاجمی در دو بازی گذشته خانگی مقابل سایپا و پرسپولیس، در بازی روز یکشنبه پیروزی از آن ملوانان است.
وی افزود: ملوان در تبریز هم بازی زیبا و قابل قبولی را به نمایش گذاشت اما از بد حادثه توپ های تراکتورسازان به گل تبدیل می شد.
قدیر بحری به آمادگی بدنی و انگیزه بازیکنان ملوان برای کسب پیروزی در این بازی حساس اشاره و اظهار کرد: پیروزی ذوب آهن مقابل سیاه جامگان در بازی همزمان ملوان و صبا، برای ما از اهمیت بسیاری برخوردار است.
وی تاکید کرد: حضور قدرتمند هواداران به عنوان تیم دوم ملوان همواره موجب تقویت روحیه و افزایش انگیزه بازیکنان بوده و وجود آنها قوت قلبی برای ملوانان است .
مربی ملوان بندرانزلی گفت: با وجود هواداران پرشور و روحیه و انگیزه بازیکنان ملوان، مطمئن باشید با کسب سه امتیاز این بازی دل مردم را شاد می کنیم .
وی یادآور شد: مسئولان تیم نیز به جهت افزایش روحیه بازیکنان تصمیم گرفتند پاداشی نیز برای بازیکنان درنظر گرفته شود.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ برتر فوتبال و از هفته بیست و نهم، یکشنبه هفته آینده از ساعت ۱۸ در ورزشگاه تختی انزلی و در یک بازی حساس، به مصاف صبای قم می رود.
ملوانان با کسب ۲۶ امتیاز از ۲۸ بازی، در جایگاه سیزدهم جدول رده بندی قرار دارند و صبای قم نیز با همین تعداد بازی و با کسب ۴۰امتیاز، جایگاه هفتم جدول رده بندی لیگ برتر را از آن خود کرده اند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *