به گزارش مدیریت روابط عمومی و امور بین الملل منطقه آزاد انزلی در آخرین روز از هفته دولت دو روستای کویشا و فشتکه واقع در محدوده این منطقه از نعمت گاز شهری برخوردار شدند.

در این مراسم که مسئولین شهرستان رشت و مدیران منطقه آزاد انزلی حضور داشتند مهندس جبار کوچکی نژاد نماینده مردم شهرستان رشت با بیان اینکه منطقه آزاد انزلی در اجرای این پروژه نقش محوری داشت افزود: این منطقه یکی از نعمتها و فرصتهای استان گیلان برای توسعه می باشد که می تواند در عمران و آبادی روستاهای محدوده خود که از توابع شهرهای رشت و انزلی هستند نقش بسزایی ایفا نماید.

وی با تقدیر از همراهی مردم در قبال تحریم های همه جانبه استکبار جهانی تصریح کرد: به منظور گذار از موج جدید تحریم های غرب علیه ایران اسلامی رویکرد ما باید تکیه بر استراتژی اقتصاد مقاومتی باشد، رویکردی که مبتنی بر صرفه جویی و تلاش مستمر و خستگی ناپذیر در سایه همدلی است.

گفتنی است پروژه گاز رسانی به روستاهای کویشا و تسیه در محدوده منطقه آزاد انزلی با هزینه ای در حدود ۳ میلیارد ریال از سال گذشته آغاز شد که ۱.۵ میلیارد ریال آن از محل اعتبارات منطقه آزاد انزلی تأمین اعتبار شد.

انزلی کلاب:

سوالی که ذهن ما را به خود مشغول کرده است این است که کدامیک از مسئولین شهرستان انزلی در این مراسم حضور یافته اند؟ وقتی جناب جبار کوچکی نژاد به عنوان نماینده مردم رشت به اهمیت منطقه آزاد انزلی آشناست و در پیگیری از استفاده از امکانات این موهبت که به شهرستان انزلی و استان گیلان هدیه شده پیشگام است چرا از نماینده منتخب مردم انزلی و سایر مسئولین شهرستان انزلی در چنین مراسمی خبری نیست ؟

با توجه به اینکه مناطق آزاد تجاری انزلی میتواند از درآمد های خود جهت رشد و آبادانی محدوده خود بهره ببرد، آیا نباید مسئولین شهرستان انزلی ارتباطی عمیق تر و موثر تر با فعالیت های سازمان منطقه آزاد انزلی داشته باشند؟ این رابطه از کدام سمت کمرنگ است یا شاید انزلی کلاب نگاهی اشتباه به این رابطه دارد و از شناخت مکفی برخوردار نیست!

به هر حال از طریق همین تریبون آمادگی خود را برای انتشار پاسخ هر کدام از مسئولین محترم استانی و شهرستان بندر انزلی اعلام میداریم باشد که در باب پاسخگویی به شهروندان و روشن کردن افکار عمومی که یکی از وظایف مسئولین است گامی هر چند کوچک برداشته باشیم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *