به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، مراسم تدفین مرحوم حسن خوشدل، استاد بزرگ موسیقی صبح سه شنبه در بندرانزلی با حضور مردم و اهالی هنر برگزار شد.
در ادامه میتوانید تصاویری از این مراسم را مشاهده نمایید:

DSCN1577 DSCN1568 DSCN1530 DSCN1552 DSCN1492 DSCN1477 DSCN1465 DSCN1443 DSCN1445 DSCN1460 DSCN1441

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

SARI

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

روحت شاد *** .هم با شعر زیبایت وهم با رفتن ات بعد از نبود ملوان در لیگ برتر .نشان دادی واقعا عاشق ملوان بودی.
ملوانی بودی وملوانی هم رفتی
ای کاش می توانستیم از این آمدن ورفتن ها عشق وعاشقی واقعی را بیاموزیم.
اگراینجنین بود نه انزلی مشکلی داشت ونه ملوان .
مشکلی که استا ن وشهری را فرا گرفته .مشکلی که باعث خاموشی هواداران تیم با سابقه و با ریشه استان وشهر مان شده .
استانی که مسئولین شان متوجه نیستند .باشگاه شهر کوچکی ده هزار هوادارا را به خود می بیند .یعنی خانه ای یک عاشق
حتی می تواند یکی از این ده هزار هوادار فرزند وبرادر و… باشد .
ده هزار خانواده در استادیوم ودهها هزار هوادار در منازل وکوشه وکنار.اگر اندکی بیشتر به فوتبال توجه نمائیم صد در صد معلم ایجاد نمودن چنین عشق وانگیزه دراستادیوم های کشور ما ملوانی ها هستند .که باعث جذابیت ها ی فوتبال کشور مان می باشند
گر چه جدائی ملوان با لیگ برتر نمی توانیم حضم وتحمل نمائیم. . ولی با گذشت چند روز از پایان لیگ . افسوس را بر لبان بسیاری از فوتبالی ها بارها مشاهدن نموده ایم.
ولی ای کاش خانواده های که فقط انتظار فراهم نمودن نود دقیقه خوشحالی را می کشیدند . بجای این که سکوتی اینچنینی همه جا را فرا گیرد .شاهد خوشحالی هواداران می شدیم . سکوتی که نشانگر درد همگانی است .
دردی که درمان اش هم در دست همه گان است. درمانی که باید سالها قبل برای این شهر واین ملوان پیدا می کردیم. باز هم دیر نشده اگر از همین امروز وبدرستی درمان را بیابیم. می توانیم سکوتها را بشکنیم ودوباره خنده را بر لبان همه همشهری ها وملوانی ها وهمه هوادانی که چه در انزلی وچه در سرتاسر ایران وخارج زندگی می کنند بگذاریم .
ای کاش شما هم همانند ما ها احساس داشتید .همانند ماهای که از فرسنگ ها راه ساعت ها نظری بر سایت های شهر ما می نمائیم تا شاید خبری از شهر وملوان شهر ما بیابیم . زیرا می دانیم فقط می توانیم از طریق سایت های شهر مان به آنچه در انزلی وملوان می گذرد با خبر گردیم.
نه از شبکه استانی که فقط خبرش از مرکز استان است وبس.
آری درمان شهر وملوان در دستان خود ماست . می توانیم نجات اش دهیم ویا نظاره گره نابودی کامل شهر انزلی وباشگاه ملوان شهر ما باشیم.
شاید ملوان می خواست با حذف شدن اش به ما راه درست حرکت کردن را بیاموزد .شاهد بعد از نیم قرن بخاطر اشتباهات هواداران وعاشقان اش دیگر خسته شده بود .عاشقانی که اتحاد وهمدل وهم فکر نبودنند. عاشقانی که هر کدام جداگانه وبه تنهائی می خواستند هدایت وحمایت اش نمایند .
عاشقانی که احساس می کردنند مشکل ملوان .به تنهائی و همچنین نادیده گرفتن هواداران به موفقیت های بزرگ دست خواهد زد .
آری ملوان با رفتن اش به همه ما نشان داد چه با مالک وچه بدون مالک .مشکلات ملوان فردی وبه تنهائی وبا هدایت عده انگشت شماری هر گز رفع نخواهد شد.
مشکلات ملوان با واقعیت ها ودور شدن از هواداران ویا دنبال مقصر گشتن ویا دیگری را مقصر وخود را تبره نمودن ویا هوادارا ن را از همدیگر تفکیک نمودن رفع نخواهد شد.

مشکلات ملوان با همت وحمایت وهم فکری هواداران رفع خواد شد.هوادارانی که خود را عاشقان واقعی واقعی ملوان می دانند .تنها راه نجات ملوان همدلی وهمفکری همگانی می باشد.
تنها گذاشتن ملوان . باعث تنهائی خودمان خواهد شد.
اگر کسانی ارزش نام ملوان را می دانند ومی دانند واحساس می نمایند این نام به انها تعلق دارد واین نام هویت شان هست باید هر چه سریع تر یاعلی را بگویند .افرادی همچمون مسئولین نیروی دریایی وپرسنل های نیروی دریایی کشورمان که آنها باید بیشتر از ساکنین شهر انزلی ارزش وارج این نام را بدانند زیرا این نام مقدس متعلق به همه این عزیزان است . اگر اندکی احساس نمایند خواسته ساکنین این شهر چیست هرچه سریع تر تلاش می نمایند خوشحالی هواداران وساکنین این شهر را فراهم نمایند .زیرا تنها خواست هواداران وساکنین این شهر بقای نام ملوان وباشگاه ملوان می باشد.
همه ما متوجه شده ایم به تنهائی ملوان نمی تواند موفقیت را دنبال نماید.
حالا باید دوباره …..آقایان دنیا مالی -آقای بهمن صالح نیا_ آقای فرهاد پورغلامی آقای اردشیر پورنعمت _ آقای درودگر _ آقیی ممی احمدزاده .وهمه یازیکنان دلسوز همین فصل ملوان که جانانه برای بقای ملوان تلاش نمودنند وهمچنین پیشکسوتهای قبل وحال وبعد و همه عزیزان دیگری که احساس می نمایند می توانند کمک حال باشگاه ملوان شوند. ومقام وارزش وهویت شان می تواند .ملوان را دوباره سرا پا نگهدارد . همه باید دست اتحاد دهند وپیشقدم گردنند تا عشق واقعی شان را نشان دهند .بدون اینکه به ریاست پول ومقام فکر نمایند باید تلاش نمایند هواداران را گرد هم آورده . تا با هم نشینی وگرد هم ایی های مختلف .هرچه سریع تر .فکرها را روی هم گذاشته .راهحلی برای هرچه سریع تر به لیگ برتر وقهرمانی های ملوان بیابیم.
زیرا کار ملوان هنوز با فوتبال تمام نشده .زیرا با اندکی تلاش وهمت وغیرت .می توانی در تمام دسته ها چه یک وچه دو ویا چه در لیگ برتری وچه در جام حذفی حرفهای زیادی برای گفتن داشته باشیم.
اگر همه با هم باشیم وهمه فکرها با هم باشد .با انتخاب صد فکربرتر از میان هواداران.می توانیم ملوانی در حد نام اش بسازیم.زیرا هر هوادار ملوان یک مربی ویک بازیکن ویک مسئول ومددیر می باشند.
آیا تا به امروز برای یکبار از هوادران واقعی ملوان خواسته ایم که می توانید همه با هم جمع گردید وحامی ملی ملوان شوید . ای کاش برای یکبار متوجه می شدیم چند ین نفر می توانند به مبلغ ماهینانه ای سهامداری باشگاه ملوان باشید.
اگر بتوانیم برای یکبار متوجه شویم چه مقدار می توانند از هواداران سهامدار ملوان شوند . می توان ملوانی ساخت که هر فصلی قهرمانی را در همین شهر حفظ نماید
سهامداری که مدیر ومالک ومسئول وتصمیم گیرهنده همین هواداران واقعی ملوان باشند.

پاسخ

پویان

۲۹ اردیبهشت ۱۳۹۵

با سلام
استاد در کجا به خاک سپرده شده؟

پاسخ