IMG3942

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، آیین تودیع و معارفه‌ی مدیر کل اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان با حضور معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی کشور، معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان، امام جمعه و فرماندار انزلی برگزار شد.

مدیر کل سابق اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان در مراسم تودیع با توضیحی اجمالی از فعالیت ۱۲ساله‌ی خود در این سازمان اظهار کرد: هرگونه فعالیت و خدمتی که در این سازمان به منصه ظهور رسیده است مدیون کارمندان و کارکنان این اداره بوده و من نیروی انسانی را مهم ترین اصل در رسیدن به اهداف پیشبینی شده می‌دانم.

IMG3906

فرهاد کوهساری که ساختار اداره کل بنادر در انزلی را در هنگام تحویل سنتی می‌دانست افزود: این بندر در ۱۲ سال گذشته بدون هیچ طرح جامع دریایی و خشکی در حال فعالیت بود، ما به کمک همکاران توانستیم این بندر را به نقطه ای برسانیم که در راستای ۲۵ اصل حاکمیتی سازمان یکی از بنادر مهم کشور به شمار بیاید و بازوی اقتصادی کشور باشد.

وی که تغییرات در اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان را ۹۰ سال ثابت می‌دانست خاطرنشان کرد: در گذشته حوضچه‌ی اسکله ایمنی لازم را نداشت و هیچ کدام از کشتی ها نمی توانست در زمان طوفان در اسکله بماند، اما ما به کمک همکاران توانستیم با ساخت یک موج شکن جدید در بعضی نقاط در عمق ۱۰٫۵ متر و سنگ ریزی ۳ میلیون تن، اسکله انزلی را در تاریخ سازمان اداره بنادر و دریانوردی ایران ماندگار کنیم.

مدیر کل سابق اداره بنادر و دریانوردی استان گیلان در ادامه به فعالیت های این نهاد در خصوص افزایش اراضی سازمان اشاره نمود و بیان کرد: ۱۲۰ هزار حوضچه ایمن، افزایش زمین از ۳۰ هکتار به ۱۲۰ هکتار، ۵۲ هکتار استحصال از دریا در عمق ۵ متری با امکانات موجود در سازمان، افزایش تخلیه و بارگیری از ۲ میلیون و ۲۰۰ هزار تن به ۶ میلیون و ۸۰۰ هزار تن، کاهش سرویس تایم از ۵٫۳ روز به ۱٫۲ روز و افزایش ۲ ترمینال به ۶ ترمینال تنها بخشی از افتخارات اداره بنادر و دریانوردی در طول این ۱۲ سال است.

فرهاد کوهساری در پایان سخنان خود با اشاره به پیشرفت ۹۷درصدی پروژه های موج شکن انزلی، افزود: موج شکن شرقی به پایان رسیده و تحویل موقت گردیده است، موج شکن غربی نیز تا دهه فجر به بهره برداری خواهد رسید.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری گیلان به عنوان یکی از سخنرانان آیین تودیع و معارفه، به ویژگی های یک مدیر خوب اشاره نمود و تصریح کرد: خدمت بی منت، مشارکت، خود کنترلی، تلاش مضاعف و همدلی توام با احترام و تعامل از خصوصیات ارزنده‌ی یک مدیر در نظام اسلامی است.

IMG3936

صفرعلی کریمی روند رو به توسعه بندرانزلی و جایگاه آن در عرصه تجارت بین المللی را مرهون تلاش و همدلی تمامی پرسنل این اداره کل عنوان کرد و گفت: انتظار می رود در دوره تصدی مدیر کل جدید نیز این روند بیش از پیش ادامه یابد.

معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی کشور با بیان اینکه بندرانزلی یک ظرفیت طلایی برای اقتصاد کشور است، تاکید کرد: از مجموع پنج هزار و ۸۰۰ کیلومتر سواحل ایران اسلامی، یک هزار کیلومتر آن متعلق به شمال کشور است که یقینا فرصتی در خور اعتنا برای اعتلای اقتصاد دریا محور است و نقش انزلی در تداعی کردن اهداف سازمان بنادر همیشه مهم و اساسی بوده است.

علی جهاندیده در ادامه سخنان خود با تقدیر از فعالیت  ۱۲ساله‌ی فرهاد کوهساری در بندر انزلی، بیان کرد: سازمان بنادر و دریانوردی یک سازمان ملی و حاکمیتی است و تک تک مدیران ادارات کل به تمام کشور تعلق دارند، لذا سازمان مرکزی از تجارب وی بهره خواهد برد.

IMG3948

وی همچنین سید علی نعیمی را مدیری با انگیزه و تعقل گرا خواند و ابراز امیدواری کرد که وی بتواند در ارتقای مستمر موقعیت بندر انزلی مثمر باشد.

IMG3931

معاون امور بندری و مناطق ویژه سازمان بنادر و دریانوردی در خاتمه با اهدای لوح سپاس از سوی مدیر عامل سازمان بنادر و دریانوردی، از فرهاد کوهساری تقدیر و حکم انتصاب سید علی نعیمی به سمت مدیر کل بنادر و دریانوردی استان گیلان به نیابت از مدیر عامل سازمان را قرائت و ابلاغ کرد.

IMG3969

IMG3959

خبرنگار:علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

anzali city

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

مهندس کوهساری
خسته نباشی خداقوتت بده. از زحمات بی شائبه و خدتگذارانه شما طی ۱۲ سال مدیریت در راس امور بندری سپاسگذاریم و از خداوند برای شما در سایر درجات و مدیرکل جدید آرزوی توفیق روزافزون به خصوص جهت توسعه شهرمان انزلی مسئلت داریم

پاسخ

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

حامی میرزارفت تلاشهایتان دردوبرف سنگین یادمان هست یادش بخیر

پاسخ

mohamadi

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

جناب اقای مهندس کوهساری
ازتمام زحماتی که درطی این چندسال برای این شهر کشیدیدتشکرمیکنم وارزوی موفقیت درتمام امورات زندگی برای شما دارم.و۱تشکرمخصوص ازطرف تمام ورزشکاراازحمایت همیشه شماازورزش وسالم سازی و نشاط دربین جوانان این شهر.امیدوارم پیروز سربلندوسلامت باشید

پاسخ

بهرام

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

آقای کوهساری در خصوص پرتلاش بودن در عرصه کار نمونه بودندوهمین امر در کنار تعامل و تلاش کارکنان بندر باعث گردید طی چندین سال اداره کل بنادر و دریانوردی استان گیلان بعنوان اداره نمونه در سطح کشور شناخته شود. ولی متاسفانه در خصوص رسیدگی به وضعیت کارکنان و زیر مجموعه خود کمی کم لطف بودند. بخصوص در زمینه پرداخت اضافه کاری که کارکنان استحقاق ان را داشتند از سوی ایشان و معاونت هایش کم لطفی نسبت به پرسنل صورت میگرفت.کارکنان پرتلاش بندر امیدوارند که مدیر کل محترم آقای نعیمی به وضعیت معیشتی کارکنان بیشتر توجه نمایند.

پاسخ

sari

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

%آقا محمود بالا جالب نوشته حامی میرزا رفته.. جایگزین اش هم همشهری قاتل میرزا امده . اگر خوب متوجه شوید دستور قتل میرزا را رضاخان داده وان همزادگاهش محلومه کجایی بوده .. چرا مسئولین این شهرباید از شهرستانهای همجوار ما برای این شهر انتخاب شوند .ایا این شهر همه بیسواد هستند وچگونه انتظار می رود در این شهر بیکاری رفع شود . زمانی که هر مسئولی که می آید .آشنایان وهمشهری های خودشان را هم با خودشان می اورند . اگر اینگونه این شهر در حال حرکت می باشد . آینده این شهر هم معلومه

پاسخ

انزلی چی

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

:evilgrin: امیدوارم اقای نعیمی جهت رفع بیکاری و بومی سازی کارکنان بندر اقدامی کنند ضمن عرض تبریک به ایشان باید بگم مدیرانی هم هستن که خداترس و خداشناس هستن و دغدغه شون و تمرکزشون به کاریه که بهشون محول میشه از اینجور اشخاص کم نیستن امدواریم این عضو جدید اسیر باند بازی و جناح بازی نشه و بهتر از قبل شاهد پیشرفت بندر باشیم

پاسخ

محمد رضا نوروزی

۱۶ شهریور ۱۳۹۳

باسلام وعرض ادب موفق در تمام مراحل زندگی

پاسخ