IMG_7787 - Copy

به گزارش اختصاصی انزلی کلاب، در این مراسم با صدور حکمی از سوی هیأت مدیره خانه ریاضیات بندرانزلی، مهندس محمد امین دریابخش به عنوان مدیریت جدید منصوب و از زحمات و تلاش‌های مهندس میلاد ابراهیم زاده مدیریت پیشین این مرکز آموزشی تشکر و قدردانی شد.

مدیریت پیشین خانه ریاضیات در مراسم تودیع خود که با حضور پدر شهید علیرضا سایه بان، جمعی از اعضای هیأت مدیره و شورای علمی این مرکز آموزشی برگزار شد،  به گزارشی جامع در خصوص عملکرد یکساله خود پرداخت و به اقدامات دوران مدیریت خود اشاره کرد.

میلاد ابراهیم زاده در گزارش پایانی خود تاکید کرد: سایت جدید خانه ریاضیات بندرانزلی با پیگری های مهندس آفتابی عضو شورای شهر بندرانزلی به زودی برای اطلاع رسانی های بیشتر ارائه و راه اندازی خواهد شد.

محمدعرفه، عضو شورای علمی در این مراسم با اشاره به جوان گرایی کادر اجرایی این نهاد علمی که یادگار جوان هیشه قهرمان انزلی علیرضا سایه بان است تصریح کرد: در چند سال اخیر با روی کار آمدن جوانانی خوش ذوق و خوش فکر، خانه ریاضیات توانسته مسیر جدیدی را سپری کند که قابل تقدیر است.

این معلم آموزش و پرورش در ادامه سخنان خود به دغدغه های گذشته و مشکلات پیش روی این مرکز آموزشی برای مدیریت جدید اشاره نمود و تاکید کرد: نهاد های مربوطه آن طور که باید و شاید جوان گرایی را مهم نمی دانند و تا کنون به طور شایسته به جوانان بها داده نشده و با وجود اینکه کار در خانه ریاضیات سخت است دوستان توانسته اند روسفید، مدیریت را به نفر بعدی تحویل دهند.

دیگر اعضای حاضر در جلسه نیز در سخنانی کوتاه به تشکر و قدردانی از مدیریت پیشین و آرزوی موفقیت برای مدیریت جدید بسنده کردند.

در پایان جلسه حکم سمت جدید جمعی اعضای خانه ریاضیات قرائت شد:

محمد عرفه به عنوان معاون اداری

پیام عشقی به عنوان معاون اجرایی

عقیله بهگر به عنوان معاون امورمالی

علیرضا بابایی به عنوان معاون رسانه ای و مسئول روابط عمومی

میلاد ابراهیم زاده به عنوان مسئول شورای تصحیح اوراق امتحانی

شکیبا میرنظامی به عنوان تایید کننده و مترجم مقالات بین المللی و کشوری

نوید اسدی و محمد رضا پژوهنده به عنوان مسئول و مدیریت سایت

جواد فیروزی به عنوان هماهنگ کننده بین دبیران، کادراجرایی و دانش آموزان

معصومه یوسف زاد به عنوان مسئول آموزش

نیکو آزرم به عنوان مسئول شورای دبیران

نسترن مقراضی به عنوان مسئول بازرسی

و تارا پندند نیز به عنوان مسئول دبیرخانه معرفی شدند.

گفتنی است محمدامین دریابخش لیسانس الکترونیک دارد و قبل از این سمت نیز به عنوان عضو هیئت مدیره و دبیر الکترونیک در خانه ریاضیات بندرانزلی مشغول به فعالیت بوده است.

خبرنگار : علیرضا بابایی

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

خانه ریاضی بندر انزلی(علیرضا سایه بان)

۲ آبان ۱۳۹۳

باسلام وتشکر.لازم به ذکر است نام مدیر جدید خانه ریاضیات انزلی امین محمد دریابخش می باشد.سمت خانم پندند به علت قبول شدن دردانشگاه ودور بودن از شهر انزلی به آقای عرفه مدیرمسئول بخش اداری سپرده شدومسئول ومدیریت سایت باآقای نوید اسدی است.و ممکن است تغییراتی در بعضی از سمت ها ایجاد شود.

پاسخ