به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب مراسم تجلیل و قدردانی از ورزشکاران قهرمان و مدال آور بندرانزلی در عرصه ملی، امروز ( دوشنبه ۹  مرداد) در فرمانداری بندرانزلی با حضور نماینده شهرستان، فرماندار، مربی بازیکنان، رئیس اداره ورزش و جوانان، روسای هیات های ورزشی و سایر مسئولین در فرمانداری بندرانزلی برگزار شد.
در این مراسم آویشن باقری (ملی پوش کاراته) الیاس محمد زاده (ملی پوش کاراته) نیما میرزازاد(بازیکن تیم ملی فوتبال امید) فرید بلوک باشی (بازیکن تیم ملی فوتبال ساحلی) و مازیار فرید خمامی ( پیشکسوت کاراته کا ) مورد تقدیر و تجلیل قرار گرفتند.
در ادامه تصاویری از این مراسم را مشاهده خواهید کرد:

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

دکتر هوشیارفرد

۹ مرداد ۱۳۹۶

سلام علیکم
بسیار مایه مسرت و خشنودی است که مسئولین شهرستان بندرانزلی همواره بر خود فرض دانسته اند که در کنار جوانان انزلی بوده و از فعالیت های فرهنگی و ورزشی آنها حمایت کنند. حضور ورزشکاران خانم تداعی گر استعداد بی نظیر این قشر جامعه در عرصه ورزش شهرستان است. زنان بیش از نیمی از جمعیت کشور را تشکیل می دهند، افرادی که مسئولیت خطیر تربیت نسل آینده ایران را بر عهده دارند. لیکن، در همین راستا انتظار می رود که اقدامات متعددی از سوی نماینده، فرماندار، شهردار و شورای شهر محترم، بر حسب وظیفه انجام گیرد. برای ایجاد انگیزه و تحرک بیشتر ورزشی در بین خانم ها، اولاً صدا و سیما باید از راه پخش تیزر های تبلیغاتی با مضمون گسترش فعالیت های ورزشی در بین مردم به فرهنگ سازی و اعلام برنامه های تفریحی ورزشی که از طرف نهاد های مختلف در مکان های گوناگون برگزار می کند، کمک نماید. شهرداری از طریق احداث فضاهای ورزشی پوشیده و روباز همگانی با بهره گیری از مربیان تحصیل کرده زنان در رشته تربیت بدنی و برگزاری مسابقات تفریحی ورزشی گروهی و خانوادگی به مناسبت های مختلف و توزیع وسایل ورزشی ارزان قیمت در بین مردم، فعالتر از گذشته عمل نماید. همچنین، آموزش و پرورش می تواند با آموزش بازی های تفریحی ورزشی، بومی و محلی به دانش آموزان و برگزاری چنین مسابقاتی به مناسبت های مختلف در مدارس و اهدای جوایز ورزشی، به شور و هیجان مضاعف در جامعه نوجوان و جوان شهر، می افزاید. عزم و همت نوجوانان و جوانان در همه‌ی عرصه‌ها نوید دهنده دستاوردهای با ارزشی برای شهر، استان و کشور بهمراه دارد. بدون شک، تلاش برای برگزاری این گونه مراسم مرتبط با ورزش و قهرمانان ورزشی باعث تزریق شور و نشاط و ایجاد روحیه ورزشکاری در نوجوانان و جوانان مستعد می گردد که بنده بعنوان یک شهروند از این عزیزان سپاس و امتنان دارم و از خداوند تبارک وتعالی برای جوانان و نوجوانان شایسته انزلی سربلندی ، پیروزی و درجات رفیع علمی ، فرهنگی و ورزشی را آرزومندم.
لیکن، بعنوان یک برادر کوچک ,معتقدم ورزشکاران که بعنوان یک الگو مطرح هستند دارای مسئولیت بسیار خطیرتری نیز می باشند. لذا، به اداره ورزش و جوانان پیشنهاد می نمایم که قهرمانان ورزشی و ورزشکاران صاحب نام و اخلاق مدار در رشته های مختلف با شعار ” ورزش تندرستی را تضمین و کرامت انسانی را بالا می برد” و به منظور ترویج فرهنگ اسلامی- ورزشی و نمایش قدرت ورزشی شهرستان، در برخی مناسبت ها و اعیاد و یا نماز جمعه شهرستان حاضر شوند. من ا… توفیق

پاسخ