80598858-3833978

به گزارش انزلی کلاب به نقل از ایرنا، رییس اداره تبلیغات اسلامی بندرانزلی روز دوشنبه در این مراسم گفت: جمهوری اسلامی، ثمره هوشیاری و بصیرت مردم ایران است.
حجت الاسلام ˈکریم عاشوریˈ اظهار کرد: رهبریت انقلاب با اعتماد کامل به مردم و با رای ملت در ابتدای حرکت بزرگی که به ثمر رسیده بود، انتخاب این روش حکومتی را به عهده مردم گذاشت.
وی خاطرنشان کرد: این امر موجب شد انقلاب اسلامی با وجود چالش های پیش رو در طول حیات و برغم حضور گروه های مختلف توانسته همچنان بر شعار استقلال، آزادی و جمهوری اسلامی ثابت قدم بماند.
حجت الاسلام عاشوری افزود: وجود اعتماد متقابل بین رهبری و مردم، موجب شده که ملت ایران همواره در همه صحنه های حساس نظام حضور دارند و به خلق حماسه می پردازند.
وی ادامه داد: نظام اسلامی با سه چالش مهم روبروست که باید برای آن چاره اندیشی کنیم .
وی این چالش ها را هجمه های داخلی، مشکل اقتصادی که باید با برنامه ریزی و جهش رو به توسعه برای رفع آن کوشش شود و تهاجم فرهنگی دانست که باید با آشنا کردن جوانان به علوم فقهی و فکر و اندیشه با آنها مقابله کرد.
رییس اداره تبلیغات اسلامی انزلی تصریح کرد: خوشبختانه شاهد آن هستیم که جوانان ما با اندیشه درست و ضمیری پاک در پیشرفت های علمی نقش آفرینی بسزایی انجام دادند و این است که ایرانیان در هر مقطعی از حرکت رو به پیشرفت و توسعه دشمنان را مایوس کرده اند.
•پخش شیرینی به مناسبت ۱۲ فروردین
نیروهای بسیجی انزلی نیز به مناسبت گرامیداشت روز جمهوری اسلامی در بوستان ساحلی پاسداران در مجاورت محل اعزام نیروهای بسیج در زمان جنگ تحمیلی به جبهه های دفاع مقدس به پخش شیرینی پرداختند.
اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی انزلی نیز به مناسبت این روز مسابقه فرهنگی قانون اساسی را با اهدای جوایزی ارزنده در بوستان پاسداران برگزار کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *