به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، بهرام جلیل پور دوچرخه اهل انزلی در نظر دارد با پیام قهرمان همیشه زنده است راهی شهرهای اروپا شود.

جلیل پور در این رابطه می گوید: این حرکت را به یاد دوچرخه سوار قهرمان کشور زنده یاد سید عقیل هاشمی که در هنگام تمرین دوچرخه سواری از دنیا رفت انجام می دهم.

مراسم بدرقه این دوچرخه سوار امروز در خانه سبز اندیشان وطن با حضور: خانواده زنده یاد عقیل هاشمی ( قهرمان دوچرخه سواری استان گیلان)، فرزندان خانه سبز اندیشان وطن و پدر معنویشان اسماعیل پوروطن، آلن پطروسیان (مسئول دوچرخه سواری کوهستان استان گیلان) و جمعی از دوچرخه سواران و شهروندان بندرانزلی انجام شد.

بهرام جلیل پور روز شنبه در مصاحبه با پادکست رادیو انزلی اعلام کرد:  چهارشنبه هفته جاری با پروازی به سمت  استکهلم سوئد رفته و از آنجا با رکاب زنی متوسط ۱۲۰ کیلومتر در روز از هشت کشور اروپایی گذر خواهم کرد.

 

photo_2015-07-06_15-45-15 photo_2015-07-06_15-45-35 photo_2015-07-06_15-45-41 photo_2015-07-06_15-45-48 photo_2015-07-06_15-45-52

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

رامین راقب

۱۵ تیر ۱۳۹۴

آن سفر کرده که صد قافله دل همره اوست
هر کجا هست خدایا به سلامت دارش :-*

پاسخ

رجبي

۱۵ تیر ۱۳۹۴

ضمن آرزوی موفقیت و سلامت و سفری پر بار برای آقای جلیل پور موردیبه ذهنم رسید که خواستم اینجا مطرح کنم.
آقای پطروسیان در این مدت ثابت کردن که جوانی دلسوز ورزش و بسیار پی گیر و جدی در انجام امورات ورزشی هستند.از ایشان خواهش دارم سری هم به به فوتبال این شهر بزنند و بعنوان نماینده ای از دلسوزان این روزهای ملوان مسایل را پیگیری کنند.
از دکتر دنیامالی که نا امید شدیم.احتمالا سرشان خیلی شلوغ است.

پاسخ

احمدجعفری......فرزندشهید

۱۵ تیر ۱۳۹۴

اگه رسیدی به اروپا سلامم را به کاترین آشتون برسونید….سپاااااااس

پاسخ

علیرضا اسدی

علیرضا اسدی پاسخ در تاريخ تیر ۱۵ام, ۱۳۹۴ ۲۱:۰۴:

با شما آشنا در اومدن مگه؟

a.n.z

a.n.z

۱۵ تیر ۱۳۹۴

براتون ارزوی سلامتی و موفقیت دارم :heart: :rose:

پاسخ

sezaar

۱۵ تیر ۱۳۹۴

یه بنده خدایی بود از شهرستان تالش.میخاست پیام صلح و دوستی رو برسونه اروپا.ولی همین که پاش به اروپا رسید رفت با منافقین مصاحبه کرد کلی به ایران و ایرانیو کشور توهین کرد.دارین میرین پیام میرسونین مواظب باشین مثله اون بنده خدا سرتونو شیره نمالن.اونجا وعده وعید دادن قبول نکنینا…

پاسخ