82232726-710220601

مراسم اختتامیه دهمین نمایشگاه الکامپ (الکترونیک و کامپیوتر) گیلان جمعه شب در منطقه آزاد انزلی برگزار شد.
رئیس سازمان نظام صنفی رایانه ای گیلان در حاشیه برگزاری این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: برپایی هرنمایشگاهی دارای نقاط ضعف و قوت منحصر به خود است که با بررسی نواقص و رفع آن می توان دربرگزاری هرچه بهتر دوره بعد آن نمایشگاه اقدام کرد.
فرشید بخشی نژاد افزود: با مساعدت و حمایت حامیان توانستیم این نمایشگاه را با بهترین کیفیت برگزار کنیم .
وی خاطرنشان کرد: تفاوت برگزاری دهمین دوره این نمایشگاه با سایر دفعات، برگزاری آن در منطقه آزاد و در راستای استفاده از ظرفیت های این منطقه برای معرفی و عرضه محصولات تولیدی به مشتریان بود.
بخشی نژاد خاطرنشان کرد: با بررسی نقاط ضعف و رفع نواقص این نمایشگاه ، برنامه ریزی های لازم برای برگزاری هرچه بهتر یازدهمین دوره آن انجام می شود.
دهمین نمایشگاه الکامپ(الکترونیک و کامپیوتر) استان گیلان در سالن دایمی همایشها و نمایشگاه های منطقه آزاد انزلی درقالب ۵۰ غرفه و با حضور شرکتهای کامپیوتری، خدمات اینترنتی ، سیستم های اداری، سیستم های امنیتی تصویری و تجهیزات فروشگاهی با هدف نمایش و عرضه مستقیم دستاوردهای بخش خصوصی حوزه فناوری اطلاعات و ارتباطات استان به شرکتها و نهادهای دولتی و کارخانه های بخش خصوصی شامگاه دوشنبه ۲۲ شهریور گشایش یافت و تا ۲۶ شهریور از ساعت ۱۶ تا ۲۲ برای عموم مردم قابل بازدیدبود.
همچنین درمراسم اختتامیه این نمایشگاه با اهداء تندیس دهمین نمایشگاه الکامپ و لوح تقدیر از حضور شرکت کنندگان درآن تقدیر شد.
معافیت مالیاتی ۲۰ ساله از تاریخ بهره برداری انواع فعالیت های اقتصادی ، آزادی کامل ورود و خروج سرمایه، آزادی مشارکت سرمایه گذار خارجی تا سقف ۱۰۰ درصد و معافیت گمرکی برای ورود مواد اولیه ، قطعات و ماشین آلات مورد نیاز کارخانه ها ، فعالیت بورس کالای منطقه ، اجرای کالای همراه مسافر و اعمال قانون ارزش افزوده برای کالاهای ساخته شده در منطقه آزاد به داخل کشور از مهمترین مزایای ثبت شرکت و فعالیت اقتصادی تولیدی در منطقه آزاد انزلی است.
قرار گرفتن در مسیر کریدور بین المللی شمال جنوب ، دارابودن موقعیت ویژه در زمینه ارتباط با کشورهای حاشیه دریای خزر ، همجواری با بنادر آستراخان و لاگان در روسیه ، کراسنودسک در ترکمنستان ، اکتائو در قزاقستان و باکو در آذربایجان ، دسترسی از طریق راه های مناسب ، به بازارهای مصرف کشورهای CIS ، نزدیکی به فرودگاه بین المللی رشت از جمله مزایای منطقه آزاد انزلی است. / ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *