به گزارش سایت انزلی کلاب عصر امروز آقای صادق درودگر برای دیدار با هواداران تیم ملوان بندر انزلی به محله های قدیمی انزلی رفتند و با مردم این شهر به گفتگو پرداختند.

ایشان در این دیدارها قبل از هر چیز از مردم خونگرم انزلی خواستند در جواب توهینهای هواداران داماش هیچ عکس العملی نشان ندهند، چرا که تلافی کردن و انتقام جویی فقط به ضرر ملوان خواهد بود، آقای درودگر اظهار داشت: هر کس هر کاری می کند با خودش می کند کسانی که در ورزشگاه عضدی فحاشی کردند به خودشان فحاشی کردند و شما که در جواب دست زدید برای شخصیت خودتان دست زدید و فرهنگ خودتان را نشان دادید. من از شما می خواهم در ورزشگاه فقط و فقط ملوان را تشویق کنید تا به همه ایران ثابت شود انزلیچی بهترین و بافرهنگ ترین هوادار ایران است.

آقای درودگر در ادامه به پتانسیل بالای ملوانان اشاره کردند و گفتند: اگر هواداران آن گونه که ما از آنها می خواهیم از تیم حمایت کنند می توانیم قهرمان ایران شویم، هواداران باید بدانند که بازی ۹۰ دقیقه است و باید تا آخرین دقایق به تشویق تیم ادامه دهند، ما تیم بسیار خوبی داریم و با حمایت هواداران می توانیم فصل بعد نماینده ایران در جام باشگاههای آسیا باشیم.

مدیر عامل ملوان از تشکیل تعداد زیادی تیم در سطح شهر و محله های اطراف خبر داد و گفت: انزلی در همه رده های سنی بازیکنان خوبی دارد و برای کشف استعدادهای این شهر برنامه های زیادی داریم که از جمله آن آوردن یک مربی خارجی درجه یک با شهرت جهانی است تا به مدت ۱۰ روز نکاتی را به مربیان تیمهای پایه انتقال دهد.

انزلی کلاب: در مدت زمانی که تیم داماش به لیگ برتر آمده است بارها شاهد مصاحبه هایی از طرف مسئولین این تیم نوپا بودیم که باعث تحریک تماشاگرانشان و در نتیجه تشدید دشمنی و فحاشی مضاعف بوده است، اما امروز نیز شاهد این بودیم که مدیر عامل تیم ملوان محله به محله می رود و مردم را دور خود جمع می کند و از آنها خواهش می کند در جواب فحاشیها سکوت کنند تا آتش این کینه و دشمنی شعله ور نشود، نکته جالب اینجاست که هر دو طرف به دنبال منفعت خود هستند، یکی با ایجاد آرامش به اهداف خود می رسد و دیگری با ایجاد دشمنی…

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۱۶ شهریور ۱۳۹۱

مشاا… به این مدیر عامل مردمی. اون آقای هرندی که مثل مجید قناد تو زمین اینطرف اونطرف میدویید هم مثلا تلاشش رو کرد و از هفته هفتم تیمش دیدن داشت :D.
البته باشگاه باید هر چه سریع تر فکری برای کانون هواداران، ساماندهی لیدرها بکنه. با توجه به اتفاق اخیر کنترل سکوها کار دشواریه. خیلی ها که تا دیروز برای بازی ملوان به ورزشگاه نمی اومدن، اماده اومدن به ورزشگاه شدن برای جبران ولی جا داره مجدد از مدیر عامل خوب ملوان تشکر کنیم.

پاسخ

۱۶ شهریور ۱۳۹۱

متشکر . واقعا حرکت زیبایی بود. انشالله ادامه داشته باشه و هیچ مدیر عاملی در ملوان مثل سابق خودش رو تافته جدا بافته و نجات بخش ندونه.

پاسخ

۱۶ شهریور ۱۳۹۱

سلااااام
امیدوارم که ملوان به جایی که ارزومونه برسه
امسال پتانسیلشو داره
اما کنترل اوضاع باید مورد توجه مسئولا باشه
اگه یه مربی دیگه هم بیارن بد نمیشه.

پاسخ