82004207-70595008[1]

 

مدیرعامل باشگاه ملوان با رد هرگونه اتهام درخصوص ارتکاب عمل غیراخلاقی و غیرحرفه ای در به خدمت گرفتن سرمربی جدید اظهار کرد: محمد احمدزاده با رعایت اصول حرفه ای و اخلاق ورزشی به ملوان بندرانزلی پیوست.
مسعود رضاییان بیان کرد: با وجود صحبت های مدیرعامل باشگاه شهرداری اردبیل درخصوص جذب احمدزاده در باشگاه ملوان، رئیسان هیات مدیره دو باشگاه ملوان و شهرداری اردبیل مذاکره کرده و قول مساعدت دو طرفه نیز داده شده بود.
وی ادامه داد: مقرر شده بود بعد از برگزاری مسابقه بین تیم های شهرداری اردبیل و ماشین سازی رضایت نامه احمدزاده صادر شود.
مدیرعامل باشگاه ملوان افزود: توهین های تماشاگران این بازی به احمدزاده، دلیل اصلی جدایی او از باشگاه شهرداری اردبیل بود.
رضائیان با بیان اینکه مردم انزلی نیز با پیام های ارسالی به او خواستار حضورش در ملوان بودند، گفت: احمد زاده درحالی تصمیم به استعفا و جدایی از باشگاه و عزیمت به سمت انزلی گرفت که هنوز حضورش در ملوان قطعی نشده بود.
وی احمدزاده را فردی مقید به قانون دانست و خاطرنشان کرد: محمد احمدزاده زمانی در تمرین ملوان حضور پیدا کرد که از نظر قانونی، سرمربی مستعفی شهرداری اردبیل بود.
به گفته رضائیان، روز قبل از مسابقه ملوان و استقلال خوزستان، طی مذاکره تلفنی احمدزاده با معاونت ورزشی شهرداری اردبیل برگه استعفای احمدزاده به باشگاه ملوان رسید و باشگاه ملوان نیز با ارسال مدارک این مربی به هیات فوتبال گیلان و فدراسیون و سازمان لیگ، موفق به اخذ کارت مربیگری و مجوز حضور این سرمربی برروی نیمکت ملوانان شد.
رضائیان تاکید کرد: فدراسیون فوتبال و سازمان لیگ، بدون مدرک مستدل و قانونی، کارت مربیگری و مجوز حضور یک مربی را در لیگ برتر فوتبال صادر نمی کند .
وی خاطرنشان کرد: فرهاد پورغلامی و محمدزاده دو گزینه بومی هدایت تیم ملوان بندرانزلی بودند که با وجود رایزنی های متعدد باشگاه سایپا با حضور پورغلامی در ملوان مخالفت شد اما با ایجاد شرایط دوطرفه بین باشگاه های شهرداری اردبیل و ملوان بندرانزلی، محمد احمدزاده به جمع ملوانان پیوست.
در پی انتقال محمد احمدزاده از باشگاه شهرداری اردبیل به ملوان بندرانزلی، مسئولان باشگاه شهرداری اردبیل در برنامه تلویزیونی ۹۰ اعلام کرده بودند که مسئولان باشگاه ملوان، اخلاق حرفه ای ورزشی را رعایت نکرده و جذب محمد احمدزاده در ملوان بصورت غیرحرفه ای صورت گرفته است.

منبع: ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *