82057033-70691188[1]

مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی گفت: در مقابل صبا، بازیکن محروم نداریم و پزشکان نیز درتلاش برای رساندن سید حسین حسینی دروازه بان مصدوم ملوان هستند.
مسعود رضاییان اظهار کرد: بازیکنان به شرایط حساس بازی مقابل صبا واقف بوده و عهد بسته اند که با دست پر، از زمین بازی خارج شوند.
وی هواداران را صاحبان اصلی باشگاه ملوان دانست و ادامه داد: ملوان یکی از معدود تیم هایی است که هواداران آن حدود ۵۰سال است این تیم را در هر شرایطی تنها نگذاشته و در هر نقطه از کشور، تیم را همراهی کرده اند.
مدیرعامل باشگاه ملوان بندرانزلی افزود: حضور تماشاگران در بازی های ملوان علاوه بر ایجاد انگیزه و افزایش اعتماد به نفس بازیکنان، مایه افتخار این باشگاه است.
وی اضافه کرد: باشگاه ملوان درحال مذاکره و هماهنگی با اداره کل ورزش و جوانان گیلان در راستای اجرایی شدن وعده مطرح شده مدیرکل ورزش و جوانان استان مبنی بر کمک دو میلیارد ریالی به ملوانان است.
تیم فوتبال ملوان بندرانزلی در ادامه رقابت های لیگ برتر و از هفته بیست و نهم، یکشنبه ۱۹اردیبهشت ماه جاری در ورزشگاه تختی انزلی میزبان تیم فوتبال صبای قم است.
ملوانان در ۲۸بازی انجام شده با کسب ۲۶امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر فوتبال جای دارند و شاگردان علی دایی با همین تعداد بازی و کسب ۴۰ امتیاز، رده هفتم جدول را از آن خود کرده اند./ ایرنا

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *