سید احمد صالح آهی با تشکر از مسئولان باشگاه ملوان،درخصوص چاپ عکسش بر روی پیراهن بازیکنان این تیم در بازی مقابل راه آهن اظهار کرد: اصلا انتظار چنین کاری را نداشتم و از هواداران ملوان نیز به دلیل تشویقم آن هم در زمان غیبت در میدان بازی ، سپاسگزارم.
وی با اشاره به دوری چهار ماهه از میادین فوتبال به دلیل پارگی رباط صلیبی ،افزود:درحال حاضر درحال انجام مراحل درمان بوده و البته از پزشک تیم ملوان نیز متشکرم.
وی درخصوص بازی تیمش مقابل راه آهن تهران اظهارکرد: در بازی روز جمعه علاوه بر اینکه تیم راه آهن تمام راه های نفوذ را بسته بود ، بازیکنان ملوان نیز درنیمه دوم آنگونه که باید بازی نکردند.
آهی استرس به وجود آمده درتیم ملوان را به دلیل تصمیمات نادرست داور بازی درمقابل راه آهن ، یکی از دلایل برهم زدن تمام معادلات بازی دانست و خاطر نشان کرد:اگر یک تیم دو یا سه بازی از داوری لطمه ببیند شاید آسیب چندانی به تیم وارد نشود.
وی یادآور شد: در۱۰بازی اخیر بیش از ۸ پنالتی ملوانان از سوی داوران رقابت ها برای این تیم گرفته نشد که این بی انصافی است.
آهی با تاکید براینکه می بایست درخصوص داوری بازی های لیگ برتر از سوی کمیته داوران چاره اندیشی شود تاکیدکرد:قضاوت بازی ها درلیگ پانزدهم نسبت به سال گذشته افت چشمگیری داشته است.
وی خاطرنشان کرد:البته داوران نیز مشکلات خاص خود را دارند اما تیم ها نباید از ناحیه قضاوت نادرست آنها دچار لطمه شوند.
مدافع تیم ملوان اظهار کرد:امیدواریم دربازی های باقیمانده از ناحیه داوری آسیبی به تیمی نرسد و داوران عزیز نیز نسبت به گذشته دقت عمل بیشتری داشته باشند .
سیداحمدصالح آهی یکی از مهره های تاثیرگذار باشگاه ملوان درخط دفاعی است که به عنوان یک مدافع ، درکسب رکورد ۶۰۰دقیقه گل نخوردن ملوانان درفصل گذشته نقش بسزایی داشت.
تیم ملوان بندرانزلی در بازی روز جمعه خود درمقابل راه آهن تهران به تساوی بدون گل دست یافت که اشتباهات زیاد داوری دراین دیدار موجب اعتراض شدید هواداران و کادرفنی در این دیدار شد.
این تساوی تاثیری در جایگاه هیچ کدام از دو تیم درجدول رده بندی لیگ برتر نداشت و ملوانان با ۲۱امتیاز و راه آهن با ۱۸امتیاز به ترتیب درجایگاه های ۱۲و ۱۵جدول رده بندی لیگ برتر قرار گرفته اند.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *