مدیرعامل منطقه آزاد انزلی از اجرای طرح تجهیز مدارس روستاهای این منطقه خبر داد.

به گزارش خبرگزاری فارس انزلی، سعید رحیمی  در جلسه منطقه آزاد انزلی با اشاره به اجرای طرح «با مهر تا مهر» در این منطقه اظهار کرد: در راستای حمایت‌های سازمان درباره نوسازی و تجهیز مدارس محدوده منطقه، مرحله نخست طرح «با مهر تا مهر» ویژه تجهیز مدارس به وسایل کمک آموزشی به اجرا درآمده است.

وی دستیابی به استانداردهای آموزشی را از اهداف این سازمان در سطح ۲۳ مدرسه روستای محدوده منطقه عنوان کرد.

این مسئول نقش زیرساخت‌های آموزشی را در رسیدن به توسعه پایدار بسیار حائز اهمیت ارزیابی کرد و افزود: طرح «با مهر تا مهر» در راستای هوشمندسازی مدارس و با هدف برطرف کردن کمبودهای سخت‌افزاری، نرم‌افزاری و آموزشی مدارس موجود در محدوده این منطقه اجرا شده است.

وی خاطرنشان کرد: این سازمان در نظر دارد پس از انجام طرح‌های مطالعاتی و امکان‌سنجی با مشارکت آموزش و پرورش و بخش خصوصی نسبت به اجرای مراحل بعدی اقدام کند.

رحیمی در تبیین اهداف بهسازی فضای آموزشی مدارس افزود: استفاده از نیروی انسانی مجرب و متخصص برای رسیدن به اهداف راهبردی طرح جامع منطقه آزاد انزلی ضروری است که در این مسیر توانمندسازی از طریق آموزش اهمیت بسزایی دارد. وی بهسازی فضای آموزشی مناسب برای ارتقای توانمندی‌ها و بالفعل کردن استعدادهای دانش‌آموزان محدوده منطقه آزاد را از راهبردهای این سازمان برای دستیابی به اهداف تعیین شده در توسعه آموزشی و فرهنگی محدوده این منطقه عنوان کرد. همزمان با آغاز سال تحصیلی جدید فاز نخست طرح تجهیز مدارس محدوده منطقه آزاد انزلی از محل اعتبارات سازمان توسط معاون فرهنگی، اجتماعی و گردشگری در ۱۲۰ کلاس درس مدارس اجرا شد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

۳۰ شهریور ۱۳۹۱

چرا فقط میگن روستاهای اطراف؟ نکنه می خوان منطقه آزاد از انزلی جدا بشه؟

پاسخ

۳۰ شهریور ۱۳۹۱

چرا اسمش رو منطقه آزاد انزلی گذاشتن ؟! این همیشه برای من سوال بوده ؟! آیا سوءاستفاده ابزاری از نام انزلی و بنادر این شهر راه درستیه برای پیشبرد اهداف بعضی ها ؟! …..تا به امروز از برکات و توجهات و صرف وقت لازم برای بهبود بخشیدن برای وضعیت اجتماعی فرهنگی اقتصادی و از همه مهم تر آبادنی انزلی چقدر نقش داشتن ؟!

تا کی ظلم و احجاف به شهرستان انزلی و روستاهای بخش غربی آن از آبکنار تا سنگاچین و بشم و رودپشت و….از منطقه آزاد فقط نامش برای انزلی موند همونطور که از انزلی برای منطقه آزادشون بهره کلان بردن ……

پاسخ