DSC_0145

رقابتهای لیگ برتر امیدهای کشور عصر امروز و از ساعت ۱۴ با دیدار تیمهای ملوان بندرانزلی و نساجی مازندران در زمین کلیور انزلی پیگیری شد و تیم ملوان موفق شد با چهار گل حریف مازنی خود را مغلوب کند.

گلهای ملوان در این دیدار را کیانوش پرهیزگار ۲گل، شاهرخ صیاد و محمد رضی پور به ثمر رساندند.

ملوانان با این پیروزی و با یک بازی کمتر در صدر جدول لیگ برتر امیدها قرار گرفتند.

محمد قدیر بحری سرمربی این تیم در پایان این بازی به خبرنگار انزلی کلاب گفت: بازی بسیار خوبی انجام دادیم و در دقایق ابتدایی فشار زیادی روی دروازه حریف آوردیم و موفق به گلزنی شدیم، البته یک تعویض اجباری در نیمه اول داشتیم که باعث شد برنامه ما تغییر کند و می توانستیم در همان نیمه اول شش یا هفت گل بزنیم که با بی دقتی و بدشانسی موقعیت های ما یکی پس از دیگری هدر رفتند.

قدیر بحری در ادامه افزود: امروز در خط حمله ۳ غایب داشتیم، شاهین ساقبی بهترین گلزن ما با تیم بزرگسالان به شیراز رفته بود و حسنی صفت و شروین نیز مصدوم بودند که به اجبار تغییراتی در چیدمان بازیکنان ایجاد کردیم.

سرمربی ملوان در مورد شانس قهرمانی این تیم گفت: خوشبختانه با یک بازی کمتر در صدر جدول هستیم و اگر ابزار فراهم شود می توانیم قهرمان لیگ برتر امیدها شویم، حریفان ما به خوبی تجهیز شده اند، به عنوان مثال هزینه اردوی تیم فولاد برای بازی با ما ۹ میلیون تومان شد و تمام امکانات برای این تیم مهیا بود اما ما هنوز از امکانات اولیه برخوردار نیستیم، البته باید تشکر کنم از آقای درودگر که به طور جدی پیگیر بر طرف کردن مشکلات هستند و با مدیریت صحیح ایشان منتظر روزهای خوب برای این تیم هستیم.

محمد قدیر بحری در رابطه با دیدار تیمهای ملوان و فجر در لیگ برتر و ترکیب اتخاذ شده از سوی محمد احمدزاده گفت: ریسک بزرگی بود، من می خواهم از آقای احمدزاده تشکر کنم، این کار باید زودتر از اینها انجام می شد، این شهامت احمدزاده قابل تحسین است و او کار ارزشمندی انجام داد، البته بازیکنان جوان دیگری نیز هستند که می توان به آنها هم میدان داد، این کار باید ادامه داشته باشد.

تا ساعاتی دیگر گزارش تصویری این دیدار را تقدیم حضورتان خواهیم کرد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

Anzali Free Zone

Shahin

۲۵ دی ۱۳۹۱

مرسی کاپیتان قدیر بحری …. انشاا… باشگاه توجه ویژه ای به رده های پایه ملوان داشته باشن که بزرگترین سرمایه فوتبال انزلی هستند. من هم معتقدم باید ادامه داشته باشه میدان دادن به جوانها نتیجه ش رو یکی دو سال دیگه میبینیم.

پاسخ