محمد رسول خدادیان

  • 2 سال پیش
  • ۵ ديدگاه

به گزارش سامانه خبری تحلیلی انزلی کلاب، دهمین دوره انتخابات مجلس شورای اسلامی در تاریخ هفتم اسفند ماه ۱۳۹۴ انجام خواهد شد که این انتخابات در بندرانزلی با حضور ۱۳ کاندیدا برگزار می شود.

پایگاه اینترنتی انزلی کلاب به عنوان یک رسانه مردمی جهت معرفی کاندیداها یک فضای رایگان را به صورت مساوی در اختیار همه کاندیداها قرار داده است.

این صفحه متعلق به آقای محمد رسول خدادادیان می باشد و ایشان می توانند با قرار دادن مطالب، فایلها و لینک های مورد نظرشان پست مربوطه را تکمیل نمایند.

ایشان می توانند محتوای مورد نظرشان را به آدرس پست الکترونیکی info@anzaliclub.ir ارسال نموده و همچنین می توانند با شماره ۰۹۱۱۱۸۶۰۶۴۳ تماس حاصل نموده و از روشهای دیگر فایلهای مورد نظرشان را در سایت قرار دهند.

لازم به ذکر است کاربران می توانند در پایین این صفحه در رابطه با آقای محمدرسول خدادادیان  اظهار نظر نموده و نظرهایی که حاوی تهمت و توهین بوده و مغایر با قوانین کشور باشند تایید نخواهند شد.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

anzali freezone

۳ اسفند ۱۳۹۴

جناب خدادیان,نماینده ی شهر پر حاشیه و دردسری مثل انزلی شدن قطعا سواد بالایی از نظر سیاسی میخواد و باید بشه با سیاست و زبانی مثل سیاسیون حق مردم یک شهر رو طلب کرد.با تمام احترامی که برای شما قائل هستم.این عرصه برای شما جای مناسبی نیست..این کار قطعا یک آدم خبره میخواد…و از طرفداران ایشون میخوام منطقی جواب بنده رو بدن و بحث کنیم سر این موضوع که آیا شخصی مثل آقای خدادیان میتونن نماینده سیاسی یک شهر بشن؟با توجه به توانایی هاشون در این زمینه؟

پاسخ

فرشاد

۳ اسفند ۱۳۹۴

آقای خدادادیان گفتن برای خانمها استادیوم میزنن
خیلی خوبه آخر شناسنامتونو ببینیم شاید جالب باشه :-) :-) :-)

پاسخ

فرشاد

۳ اسفند ۱۳۹۴

من طرفداری نمیکنم ولی به نظر من شخصی مثل آقای خدادیان بله میتونن نماینده سیاسی یک شهر بشن چرا باید حتما دنبال رزومه کاری بود چرا مثلا آقای خدادادیان نمیتونن؟
مگه کسایی که رزومه کاری داشتن کدوم کار رو به آخر رسوندن؟….
چرا همیشه از آقایونی که یه قدم به زور برای انزلی برداشتن انتظار داریم؟

امیدوارم هر کدوم از آقایون محترم که خدا رو در نظر گرفتن و رای با عدالت و منطقی آوردن
به داد شهرمون انزلی برسن

پاسخ

anzali freezone پاسخ در تاريخ اسفند ۶ام, ۱۳۹۴ ۱۲:۵۵:

داشتن رزومه ملاک نیست.ولی بلد بودن چم و خم سیاست برای یک نماینده کاملا ضروریه

محمود

۳ اسفند ۱۳۹۴

ما با رای خود و انتخاب ایشان نشان خواهیم که نماینده اول اصولگرایی که به غلط اقای خسته بند است به طور کامل تغییر کند.

پاسخ