DSC_7689

به گزارش سامانه تحلیلی خبری انزلی کلاب، محمد احمدزاده در گفتگو با “سایت ورزش سه” گفت: ملوان همیشه شروع خوبی در لیگ نداشته و به تدریج وضعیتش بهتر میشد و امسال هم تیم ملوان تیم جوانی است که خوب شروع نکرده و مردم باید به مربی بیشتر فرصت دهند تا آنها را با هم هماهنگ کند و احتمال اینکه این تیم در آینده با جوان هایش نتیجه بگیرد زیاد است.

 
وی افزود: جوانگرایی هزینه دارد و ملوان باید هزینه آن را بپردازد. تیم ملوان امسال بازیکنان زیادی را از دست داده و یه دفعه تیم خالی شده و اگر می خواهد شرایط بهتری پیدا کند باید در نیم فصل تقویت شود. این تیم جدا از نتایجی که گرفته باید ترمیم شود. تیمی که کم خرج کند باید منتظر این اتفاقات باشد و ملوان هر سال کم هزینه می کند و تیم های دیگر ۲-۳ برابر این تیم هزینه میکنند و نتایج بهتری هم می‎گیرند.

 
مربی سابق ملوان در خصوص شعارهای طرفداران این تیم علیه نصرت ایراندوست بیان کرد: هواداران نگران آینده این تیم هستند و می‎ترسند که تیم از رتبه ای که دارد هم پایین تر برود و می خواهند پیشگیری کنند ولی به نظر من باید به مربی فرصت داد تا کارش را انجام دهد.

 
احمدزاده در پایان اظهار داشت: من جو مثبت را در انزلی زیاد تجربه کردم. در فصل ۸۰-۷۹ تیم ما در ابتدا وضعیت خوبی نداشت ولی تماشاگران تحمل کردند و ما در پایان نسل جدیدی را به فوتبال معرفی کردیم و آن یکی از تجربه های خوب من در ملوان بود.

 

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

meysam

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

آفرین به مرامت ممی. همین نصرت برای اخراج تو همه کار کرد ولی بهش درس مردانگی دادی با این مصاحبه.

پاسخ

majid پاسخ در تاريخ شهریور ۲۷ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۰۴:

نصرت کلاً زیر پای همه مربی ها غیر خودش رو خالی کرده.می،فرهاد،دراگان.ولی الان نوبت خودشه.تا اینجا هم بد جور رفوزه شده.

علیرضا اسدی

۲۷ شهریور ۱۳۹۳

محمد یک مرد به تمام معناست انسانی خاکی وافتاده که به کوچک و بزرگ احترام میگذارد
در خ گلستان باهاش روبرو شدم چقدر با احترام با اینکه مرا نمی شناخت جواب سلامم را داد هنوز یادم نمیرود روزنامه های سالهای دور را تیتر میزدند: احمد زاده اقای گل ایران

پاسخ