_MG_2779
به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از خبرگزاری فارس; سیروس محجوب در مورد خداحافظی مهرداد اولادی در فوتبال و اینکه او گفته است فقط ۵ درصد از مبلغ قرارداد او به او دستمزد داده شده گفت: اینکه اولادی اعلام کرده است از فوتبال خداحافظی می‌کند مسئله شخصی است البته ما هنوز با او صحبت نکرده‌ایم شایعات زیادی هم در مورد او مطرح شد که به آنها هم توجهی نکردیم. ما منتظریم شرایط روحی اولادی مناسب شود تا با او صحبت کنیم. البته او بیشتر از ۱۲ درصد از مبلغ قراردادش گرفته است ولی در پرداختی جدید به او پولی نداده‌ایم.

به گزارش فارس، وی در مورد اینکه بازیکنان می‌گویند محجوب مقصر ناکامی نیست و به او به قول‌هایش عمل کرده اما تیم نتیجه نمی‌گیرد گفت: من این را باید بگویم که هواداران ملوان دیگر حوصله شنیدن حرف ندارند باید عمل کنیم. من هم به عنوان مالک باشگاه اشتباهاتی داشته‌ام و اشتباهات خودم را در برخی از تصمیم‌گیری‌ها قبول دارم. از هواداران ملوان هم عذرخواهی می‌کنم البته عذرخواهی در فوتبال فقط به معنای واژه نیست بلکه باید تدبیر هم به خرج داد و باعث شد که نتایج تیم بهتر شود. من خودم به ملوان آمدم و تصمیم گرفتم باشگاه را اداره کنم. کسی مرا وادار به این کار نکرد. اکنون باید تلاش کنم تا تیم به جایگاه واقعیش برسد.

وی افزود: شاید اگر هر مدیر دیگری به جای من بود روز گذشته بین تماشاگران نمی‌رفت و نمی‌نشست اما من باز هم این کار را کردم زیرا من هم در کنار تماشاگران و هواداران ملوان هستم و هم حامی تیم ملوان. من فوتبال را با تمام وجودم دوست دارم و تصمیماتی هم که می‌گیرم و رفتارهایی که کردم این علاقه را نشان می‌دهد. اولادی برای ملوان زحمت کشیده و بازیکن ارزشمندی است اما اینکه او می‌خواهد از فوتبال خداحافظی کند یک تصمیم شخصی است که ما به این مسئله ورود نمی‌کنیم. با این حال بعد از مساعد شدن حالش با او صحبت خواهیم کرد.

محجوب در مورد شایعه مذاکره با لوکا بوناچیچ گفت: ما هیچ مذاکره با این مربی انجام نداده‌ایم ولی همواره چه تیم در بحران باشد و چه در آرامش ممکن است گزینه‌هایی مطرح شود شاید یک مربی به یکباره تصمیم بگیرد که از تیم جدا شود مثل یک بازیکن به هر حال این مسائل رد فوتبال طبیعی است اما در حال حاضر من همچنان از تیم و کادر فنی حمایت می‌کنم.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

شبکه استانی چکه (ناودان سابق)

۴ مهر ۱۳۹۳

لعنت بر تمام خائنان.
لعنت بر تمام کسایی که قوی ما رو پرپر کردن.
امیدوارم خداوند بزرگ آه و نفرین ما مردم انزلیچیا رو گیربان گیر تمام کسایی کنه ملوان رو نابود کردن.
لعنت بر تمام کسایی که فقط ادعای مالکیت دارن،نه شخصیتش رو.!!!
لعنت بر تمام کسایی که فقط ادعای مربی گیری دارن،نه شخصیتش رو.!!!
لعنت بر تمام کسایی که پارسال داشتن تیم رو شخم میزدن،اما امثال لال شدن.!!!

پاسخ

امیر پاسخ در تاريخ مهر ۴ام, ۱۳۹۳ ۱۸:۲۹:

بهترین جوابی که میشد باین ادم داد همین بود.. :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes: :yes:

نگار پاسخ در تاريخ مهر ۵ام, ۱۳۹۳ ۰۹:۵۷:

:yes: :yes: :yes:

آبای بندر

۴ مهر ۱۳۹۳

مثبت بینهایت… :no: …منفی بینهایت

پاسخ

مهدی

۴ مهر ۱۳۹۳

چرا؟
چرا کسانی که این رو به ملوان آوردند پاسخگو نیستند
کسانی که برای رد کردن درودگر این نابودگر رو به ملوان آوردند الان ساکتند
همون هایی که با نابود گر عکس میگرفتند و میگفتند بالاخره واسه ملوان مالک آوردیم
درودگری که بدون مالک تیم بحران زده رو به بهترین تیم سالهای اخیرمون تبدیل کرد

آقایان به اصطلاح مسئول تا ملوانمون رو کاملا نابود نکرد کاری کنید و دست این نابودگرها رو از ملوان کوتاه کنید
دارید بزرگترین و تاریخی ترین خیانت رو به این شهر میکنید

به خدا بزرگترین معضل این شهر ملوانه ما با ملوان زندگی میکنیم خون ملوانی تو رگهامون جاریه به جای اینکه به فکر لکه گیری آسفالت ها و زیبا سازی شهر و … باشید این نابود گر رو از ملوان بیرون کنید و ملوان رو نجات بدید

زین پس به جای اینکه بگوییم نصرت حیا کن ملوان رو رها کن به کسی که نصرت رو انتخاب کرده بگوییم حیا کن به کسی که این بازیکنها رو آورده بگوییم رها کن

پاسخ

ایران ملوان

۴ مهر ۱۳۹۳

داستان خداحافظی مهرداد اولادی
با آسیب دیدگی اولادی و در حالی که شایعاتی مثل خودکشی، درباره او وجود داشت، مالک ملوان با اطلاع از دوری ۲ماهه او از فوتبال به کادرفنی ملوان اطلاع می‌ دهد که وی را از لیست خارج کنند.
http://www.varzesh3.com/news.do?itemid=1175097&title=%D8%AF%D8%A7%D8%B3%D8%AA%D8%A7%D9%86_%D8%AE%D8%AF%D8%A7%D8%AD%D8%A7%D9%81%D8%B8%D9%8A_%D9%85%D9%87%D8%B1%D8%AF%D8%A7%D8%AF_%D8%A7%D9%88%D9%84%D8%A7%D8%AF%D9%8A

پاسخ

Shahin

۴ مهر ۱۳۹۳

اقای محجوب تیم شما سرمربی نداره بازیکنها توش فرمانروایی میکنن. تیمت کادر مدیریتی درستی برای این فوتبال نداره. در کل کاری کردین که ادم بگه صد رحمت به درودگر. حداقل اگه لباس ملوان رو رایگان گرفت درست چاپش کرد. شما با این همه ادعا کلا تیمت فاقد پرستیژه. متاسفم ولی نصرت ایراندوست جرات تعویض مازیار و رافخواهی رو نداره بندازش بیرون زودتر این تیم نیاز به مربی واقعی داره که اینا رو دور زمین کلاغ پر ببره. کاپیتان تیم به چه حق و جراتی زمینو ترک میکنه ؟!!! اقای محجوب بوی مدیریتت زد بالا این تیم اصلا تیم نیست چون باشگاهت بر خلاف ادعاهات فاقد ساختاره.

پاسخ

nabid.port

نگار

۴ مهر ۱۳۹۳

گزارشگر بازی هم کلا بازی رو بیخیال شده بود و بیشتر شعار هایه تماشاچی ها رو می گفت :no: :no: :no: :no: :no:

پاسخ