IMG_6048

محجوب که در مدت نقل و انتقالات روزه سکوت گرفته بود بعد از پایان این موعد سکوتش را شکست.

مالک باشگاه ملوان با حضور در اردوی ملوان در کیش از بازیکنانی که با وجود پیشنهادات زیاد در این تیم باقی ماندند تشکر کرد.

سیروس محجوب در این‌باره گفت: در ابتدا باید به بازیکنان جدیدی که به ما اضافه شدند خوش آمد بگویم و باید از آقای کریمی تشکر کنم که مسئولیت این تیم را قبول کردند، من هیچ وقت در مسائل فنی دخالتی نداشته ام، در مدتی که در خارج از کشور حضور داشتم حتی در یک روز ۲۰ مرتبه با آقای کریمی در ارتباط بودم!

وی ادامه داد: تمام سعی خود را انجام می دهم که تیم از این شرایط فعلی خارج شود، هر وقت حرفی زدم یا قولی دادم آن را انجام دادم! در این جا باید از بازیکنان تیم تشکر کنم که به این اردو آمده اند و از خانواده هایشان دور شده اند. بازیکنانی مثل مازیار زارع، سید جلال رافخایی، محسن یوسفی و ابوالحسن جعفری پیشنهادات خیلی خوبی داشتند ولی به خاطر ملوان در این تیم مانده اند، من از بازیکنان تشکر ویژه می کنم، این تیم متعلق به مردم انزلی و بازیکنان است.

محجوب با اعلام اینکه با بازیکنی مشکل ندارد و تمام تلاشش را برای موفقیت این تیم انجام خواهد داد، گفت: در کنار ۶ میلیارد هزینه ای که انجام دادیم فقط امسال ۲۰۰ میلیون از سازمان لیگ دریافت کردیم. بازیکنان ما در بحث مالی فوق العاده بودند و هیچ وقت بهانه نیاوردند و با تمام وجود کار کردند و این انگیزه ای بود که بازیکنان به من دادند. من با هیچ بازیکن و شخص دیگری هیچ مشکلی ندارم همه برای من عزیز هستند و اگر روزی در ملوان نباشم نمی گذارم مسیر حرکتی این تیم دچار اختلال شود!

مالک باشگاه ملوان بار دیگر نشان داد به وعده علاقه زیادی دارد! او در حالی که انزلی‌چی‌ها از خریدهای این تیم ناراضی هستند، وعده خرید یک بازیکن خوب را داد: امیدوارم که با گرفتن نتایج خوب همه از زیر این فشار ها خارج شوند، به یاری خدا در چند هفته آینده خبر پیوستن یک بازیکن خوب دیگر را به مردم می دهیم!

سیروس محجوب در مورد مسائل مالی باشگاه ملوان نیز گفت: ما تا الان ۷۴ مسابقه در رده های مختلف انجام داده ایم و چندین اردو داشته ایم و از بابت همه اینها هیچ بدهی به هیچ جا نداریم و این از افتخارات باشگاه ملوان است و مسائل مالی باشگاه بسیار منظم است که حدود ۴۵درصد پرداخت شده که از آن ۳۵درصد پرداختی در ۴ ماه قبل صورت گرفته است.

مالک باشگاه ملوان در پایان گفت: ما برای ملوان و مردم انزلی تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد تا تیم به روند خوبی برسد و همه در کنار هم از روند رو به رشد تیم لذت ببریم.
منبع: ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

محراب

محراب

۱۲ دی ۱۳۹۳

به یاری خدا در چند هفته آینده خبر پیوستن یک بازیکن خوب دیگر را به مردم می دهیم!

آقا یکی این بابا رو از خواب بیدار کنه.چند هفته دیگه واسه لیگ بعد میخواد بازیکن بگیره؟

پاسخ

علی بردبار

۱۲ دی ۱۳۹۳

کاش در مورد برنامه هاتون درخصوص لیگ دسته اول سال اینده هم می فرمودید و اینکه از عملیات تخریب کامل ملوان رضایت دارید یا تا دسته سوم پایید.

پاسخ

علیرضا اسدی پاسخ در تاريخ دی ۱۳ام, ۱۳۹۳ ۲۱:۰۰:

من مثل شما اینقدر مایوس نیستم شاید نیم فصل یک فرجی شد

محراب

محراب

۱۲ دی ۱۳۹۳

یکی از برنامه هاش واسه دسته اول اینه که چطور طی یه فرایند بسیار پیچیده و با الگوبرداری از امسال باز هم تیم رو یه دسته ببره پایین تر.تو اخبار شنیدم بزرگترین باشگاه های دنیا مثل رئال و بارسا واسه دنبال محجوب هستن واسه تیم های رقیبشون

پاسخ

بهرام

۱۲ دی ۱۳۹۳

آقای محجوب واقعا بدهی ندارید؟***؟به پرویز قایقران بابت اجاره زمین بدهکار نیستید؟بازیکن درستی هم که جذب نکردید.تیم فوروارد و دفاع نداره شما میرید هافبک جذب میکنید

پاسخ