محجوب: مازیار جایی نمی‌رود

  • 4 سال پیش
  • ۲ ديدگاه

maziar

شنیده می‌ شود مازیار زارع کاپیتان ملوان این روزها با محجوب مالک باشگاه به مشکل خورده است و سودای جدایی از این تیم را دارد.

کاپیتان ملوانی ها که از اعتبار و محبوبیت خاصی در انزلی برخوردار است، مدتی است که با مسوولان باشگاه دچار مشکل شده است. او حتی در روزهای آخر سرمربیگری نصرت ایراندوست در اقدامی عجیب از داخل زمین بیرون آمد تا یکسره خداحافظی کند، اتفاقی که رخ نداد و با پادرمیانی مردم و هواداران انزلی و ریش سفیدان باشگاه حل و فصل شد.

حال به نظر می‌ رسد مازیار در اقدامی تازه تصمیم گرفته تا با دریافت رضایتنامه اش از ملوان از این تیم جدا شود. محجوب مالک باشگاه ملوان در این باره به “ورزش سه” گفت: جای نگرانی وجود ندارد هنوز اتفاق خاصی رخ نداده و مردم انزلی و دوستداران متعصب ملوان مطمئن باشند که مازیار جایی نخواهد رفت. اگر قرار باشد اتفاقی رخ بدهد، آن را به اطلاع دوستداران متعصب ملوان خواهیم رساند.

منبع:ورزش سه

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

مازيار

۱۹ آبان ۱۳۹۳

اینا فقط تیمو دارن نابود میکنن اول حرفایه بیخود جلال بعد مازیار که بهونه ای بشه واسه فرار از تیم ، اینا همونایی بودن که میگفتن ما به خاطر پول پیشنهادی رو قبول نمیکنیم و به خاطر شهر و غیرتمون تو تیم موندیم، مازیار خان یا جلال خان بودن یا نبودن شما فرقی به حال مانمیکنه شاید ازتیم برید به نفع تیم هم باشه، فقط یه سئوال اگه ملوان تو جدول ١۶ نبود باز ملوانو ترک می کردید؟!!!! یه کلام متاسفم واسه شما *** و ناراحتم واسه سادگی انزلی و هواداراش.

پاسخ

majid

majid

۱۹ آبان ۱۳۹۳

هر کی میخاد بره خوش گلدی
مازیار امسال هم به هوادار فحش داد و هم به بازیکن جوان تیم و نصرت حمله و درگیری فیزیکی داشت.
همون مازیار زارع .خواهشاً کسی نگه مازیار قایقران.قایقران اسمش حرمت داشت و اخلاق مدار و مردم دار بود.نه اینکه به هوادار فحش بده.

پاسخ