IMG_4110

مالک باشگاه ملوان انزلی گفت: من داور بازی با استقلال را به دل سنگ‌دلش می‌سپارم و امیدوارم او خواب راحت نداشته باشد.

سیروس محجوب در مورد نحوه قضاوت حسین زرگر در بازی ملوان و استقلال گفت: امیدوارم داور هر وقت که بخواهد بخوابد چهره مردم انزلی مقابل چشمانش بیاید و امیدوارم به دلیل بی‌عدالتی که علیه ما داشته بی‌خوابی زیاد بکشد تا آنکه مجبور شود رسماً از باشگاه ملوان و هوادارانش عذرخواهی کند.

به گزارش سامانه تحلیلی،خبری انزلی کلاب، به نقل از فارس، وی ادامه داد: چند بار از فدراسیون و کمیته داوران بخواهیم که به این مسائل رسیدگی کنند ما در چند بازی باید تاوان اشتباهات داوری را بدهیم من میلیاردها تومان در این فوتبال هزینه کردم فقط برای شادی دل مردم بدون آنکه چشم‌داشتی به بازگشت پولم داشته باشم. قبول دارم که ما یکسری مشکلات در ملوان داریم و نمی‌خواهم مشکلات تیم را به مسائل داوری وصل کنم و گره بزنم اما در چند بازی باید از اشتباهات داوری ضربه بخوریم و جریمه این ناعدالتی‌ها را پرداخت کنیم.

مالک باشگاه ملوان انزلی با اشاره به جریمه احتمالی کمیته انضباطی گفت: فدراسیون فوتبال و کمیته انضباطی هر چقدر می‌خواهند ما را جریمه کنند و شماره حساب اعلام کنند تا ما این پول را به حساب‌شان واریز کنیم اما آقایانی که آن بالا می‌نشینند باید بدانند که نباید با آبرو و اعتبار افراد بازی شود نه به خاطر ما که به خاطر مردم و حق و حقیقت به طور جدی با این مسائل برخورد کنیم.

محجوب با اشاره به شرایط فوتبال در اروپا گفت: اگر در فوتبال اروپا هم اشتباه داوری هم هست این اشتباهات به طور نادر اتفاق می‌افتد نه اینکه در ۵ بازی شاهد چنین اشتباهاتی باشیم ما در بازی با پیکان و استقلال تاوان اشتباهات داور را دادیم.

وی افزود:‌ آقای داور آیا می‌دانید هزینه متوسط هر مسابقه و افرادی که در آن فعالیت دارند دهها میلیون تومان است و من بدون چشم‌داشت برای ملوان هزینه کرده‌ام اما ببینید اشتباهات داوری چه بر سر ما آورده است امیدوارم داور بازی با استقلال نتواند شب آرام بخوابد وقتی جوان ۱۸ ساله ما این بی‌عدالتی در داوری را می‌بیند پیش خودش چه قضاوتی می‌کند.

محجوب با اشاره به وضعیت بد داوری در بازی با استقلال گفت: من این داور را به قلب سنگ‌دلش می‌سپارم من بارها بین هواداران نشسته‌ام بدون آنکه بخواهم ثروتم را به رخ کسی بکشم و همواره به هواداران گفته‌ام که به داور و بازیکن بی‌احترامی و فحاشی نکنند. آن مسائل خوب نیست اما ببینید اشتباهات داوری چه بر سر ما آورده است.

وی با اشاره به مسئولان ارشد ورزش گفت: آقای کفاشیان، وزیر ورزش یا نمی‌دانم اسم چه کسی دیگری را بیاورم لطفاً به این مسائل رسیدگی کنید مگر ما چقدر فرصت داریم که چند بازی را به خاطر مسائل فنی و چند بازی را به خاطر اشتباهات داوری ببازیم در بازی با استقلال عدالت داوری در مورد تیم ما اجرا نشد.

ارسال دیدگاه

کاربر گرامی انزلی کلاب لطفا عدد را در کادر زیر وارد کنید *

majid

majid

۱۱ مهر ۱۳۹۳

تیم رو تو با دک کردن اسکوچیچ به این روز انداختی قای مغرور از خود راضی
ما دق کردیم که دراگان و نگهدار تو بهش گفتی دروغگو و ریاکاره.
الانم دیر نیست یه مدیر عامل ورزشی به انضمام یه مربی ۶ دنگ و ۳ تا بازیکن هافبک مهاجم بیار میریم بالای جدول
آقای محجوب دیروز تو استادیوم دیدم که چه جور حرص و جوش میخوری و رگ گردنت زده بود بیرون و چشمت شده بود کاسه خون.اگه کمی مدیریت درست میکردی و لجبازی نمیکردی الان باید همش جشن برد های تیم رو میگرفتی و نه غم یه تیم داغون رو

پاسخ